Таращанський районний суд Київської області
Справа № 1025/4790/12
3/1025/1016/12
18.12.2012м.Тараща
Суддя Таращанського районного суду Київської області Бойко Микола Григорович , розглянувши матеріали,що надійшли від Таращанського відділення Рокитнянської міжрайонної державної податкової інспекції про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, одружену, працюючу керівником КП «Таращаблагоустрій», проживаючу ІНФОРМАЦІЯ_2, раніше до адміністративної відповідальності притягувалася, в скоєнні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 163-2 КУпАП, -
04.12.2012 року під час перевірки КП «Таращаблагоустрій», що знаходиться за адресою м. Тараща, вул. Радянська, 24 Київської області, були виявлені порушення податкового законодавства, а саме: неподання платіжного доручення на перерахування належного до сплати податку на додану вартість. Потрібно було подати не пізніше 30.11.2012 року, а фактично не подано до установи банку, чим вчинила правопорушення передбачене ч. 2 ст. 163-2 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину не визнала та пояснила, що платіжне доручення в установу банку подано вчасно - 30.11.2012 року, але банком операція проведена не була через відсутність коштів на рахунку, що підтверджується поданими платіжним дорученням.
Ст. 9 КУпАП визначає, що адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Згідно ст. 247 КУпАП розпочате провадження в справі про адміністративне правопорушення може бути закрито за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.
Оскільки, санкція статті 163-2 ч. 2 визначає покарання за неподання або несвоєчасне подання платіжного доручення, що в судовому засіданні не знайшло свого підтвердження, адже платіжне доручення було подано в банківську установу своєчасно, тобто 30.11.2012 року, керуючись ст. 284 КУпАП, вважаю за можливе закрити справу про адміністративне правопорушення.
Керуючись ст.ст. 9, 163-2, 247, 283-285, 287 КУпАП ,-
Закрити провадження в справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 163-2 КУпАП за відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена особою, щодо якої її винесено, а також потерпілим, шляхом подачі апеляційної скарги або може бути опротестовано прокурором протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Київської області через Таращанський районний суд Київської області.
Суддя:ОСОБА_2