про залишення позовної заяви без руху
12 грудня 2012 року м. Чернівці Справа № 2а/2470/3119/12
Суддя Чернівецького окружного адміністративного суду Боднарюк О.В., розглянувши адміністративний позов Державної фінансової інспекції в Чернівецькій області до Ліквідаційної комісії Сторожинецького державного комунального малого підприємства "Міська тепломережа" , -
До суду 10 грудня 2012 року, надійшов адміністративний позов Державної фінансової інспекції в Чернівецькій області до ліквідаційної комісії Сторожинецького державного комунального малого підприємства «Міська тепломережа».
Розглянувши позовну заяву та додані до неї документи, суд дійшов висновку, що вона підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до п.4 ч.1 ст.106 КАС України у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
В прохальній частині адміністративного позову позивач просить суд зобов'язати Сторожинецьке державне комунальне мале підприємство «Міська тепломережа»виконати п.2 вимоги Державної фінансової інспекції в Чернівецькій області від 14.08.2012 №24-2112/1132, визначивши при цьому у вступній частині позову відповідачем ліквідаційну комісію Сторожинецького державного комунального малого підприємства «Міська тепломережа».
З огляду на викладене, суд вважає, що позивачем у вступній та мотивувальній частині позову викладено обставини, які не відповідають змісту позовних вимог, а саме відсутні будь-які обґрунтування в частині звернення з позовом саме до ліквідаційної комісії і відповідні докази, які б підтверджували процедуру ліквідацію, правонаступництво, або т.і.
Слід також зазначити, що відповідно до ч.3 ст.106 КАС України суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Як вбачається з матеріалів справи, до позовної заяви позивачем додано копію першого аркушу позовної заяви на якому значиться відмітка: «отримано 03.12.2012 року бухгалтер ОСОБА_1». При цьому до матеріалів справи не надано жодного документу або ж письмового доказу, яки би підтверджував повноваження особи ОСОБА_1 (місце роботи, посада), що б вказувало про отримання копії позовної заяви разом з додатком саме представником відповідача.
Враховуючи викладене вище суд вважає, що позивачем не належно виконані вимоги ч. 3 ст. 106 КАС України, а тому адміністративний позов підлягає залишенню без руху.
Суд вважає за необхідне надати позивачу строк 7 днів для усунення недоліків поданого адміністративного позову, який обраховуватиметься з часу отримання вказаної ухвали.
Згідно до п.1 ч.3 ст.108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
На підставі наведеного, керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства, суд,-
1. Адміністративний позов Державної фінансової інспекції в Чернівецькій області залишити без руху.
2. Встановити позивачу строк 7 днів з часу отримання вказаної ухвали для усунення недоліків у спосіб визначений в мотивувальній частині ухвали.
3. Копію ухвали невідкладно направити позивачу.
Ухвала відповідно до ст. 185 Кодексу адміністративного судочинства України може бути оскаржена повністю або частково в апеляційному порядку.
Згідно із ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу подається до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.В. Боднарюк