Справа № 2о-96/07
02 серпня 2007 року м. Житомир
Корольовський районний суд м. Житомира в складі:
головуючого-судді Бондарчука В.В.
народні засідателі: Фанарюк О.І., Рубах В.Ю.
при секретарі Дем'янчук А.С.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі цивільну справу по заяві ОСОБА_1про оголошення фізичної особи померлою , -
Заявниця просить оголосити фізичну особу померлою її чоловіка ОСОБА_2 1966 року народження, посилаючись на те, що Апеляційним судом Житомирської області розглядалась кримінальна справа по факту вбивства її чоловіка та вироком апеляційного суду ОСОБА_3. , ОСОБА_4., ОСОБА_5. визнано винними у вчиненні умисного вбивства ОСОБА_2. та призначено покарання, оскільки тіло ОСОБА_2. так і не знайшли позивач просить оголосити його померлим.
Оголошення даного громадянина померлим, заявниці необхідно у зв'язку з оформлення документів для отримання соціальної допомоги на утримання дитини.
В судовому засіданні заявниця заяву підтримала.
Представник зацікавленої особи в судове засідання не з'явився, хоча про час та місце слухання справи був повідомлений належним чином.
Судом встановлено, що Апеляційним судом Житомирської області від 07 липня 2006 року ОСОБА_3., ОСОБА_4., ОСОБА_5. визнано винними у вчиненні умисного вбивства ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та призначено покарання. Однак тіло ОСОБА_2. знайти так і не вдалося.
Суд вважає, що заява підлягає задоволенню, оскільки доводи заявника підтверджуються матеріалами справи.
Керуючись ст. 46 ЦК України, ст. ст. 246-249 ЦПК України , суд
Заяву ОСОБА_1задовольнити.
Оголосити ОСОБА_2 1966 року народження, уродженця смт. Нижньогірський АР Крим - померлим з моменту набрання даним рішенням законної сили.
Рішення може бути оскаржене до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів з дня подачі заяви.