19.11.12 Справа №5021/748/12.
Господарський суд Сумської області у складі судді Костенко Л.А., розглянувши матеріали справи № 5021/748/12, порушеної за заявою кредитора -Управління Пенсійного фонду України в Буринському районі до боржника -фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (АДРЕСА_2; ід. номер НОМЕР_1) про визнання банкрутом,
Ухвалою господарського суду Сумської області від 31.05.2012 року порушено провадження у справі № 5021/748/12 за заявою кредитора -Управління Пенсійного фонду України в Буринському районі про визнання боржника -фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 банкрутом відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Згідно постанови господарського суду від 05.07.2012 року боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура та призначено ліквідатором банкрута - арбітражного керуючого Гайдукова Сергія Петровича (ліцензія серії АВ №470469 від 02.06.2010р.; адреса: АДРЕСА_1)
На виконання вимог ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор банкрута подав до господарського суду Сумської області на затвердження звіт та ліквідаційний баланс банкрута.
Суд вважає за необхідне призначити розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута в засідання суду.
Керуючись ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Призначити розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу по справі № 5021/748/12 про банкрутство фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 в засідання суду на 11:10 годин 29.11.2012 року, яке відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, пр. ім. Т.Г. Шевченка 18/1, каб. № 210.
2. Ухвалу надіслати кредиторам, боржнику, ліквідатору.
СУДДЯ (підпис) Л. А. КОСТЕНКО