Ухвала від 15.11.2012 по справі 5021/1614/12

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

15.11.12 Справа №5021/1614/12.

за позовом: Прокурора Липоводолинського району Сумської області в інтересах

держави в особі Відділу освіти Липоводолинської районної

державної адміністрації

до відповідача: фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

про зобов'язання вчинити певні дії

СУДДЯ Б.І.ЛИХОВИД

За участю представників сторін:

від позивача: Береза І.Ф., довіреність № 01-0/3089 від 14.11.2012 року

від відповідача: не з'явився

прокурор: не з'явився

СУТЬ СПОРУ: прокурор у позовній заяві просить суд зобов'язати фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 усунути пошкодження та дефекти усієї будівлі, які виникли внаслідок неякісного капітального ремонту Подільківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Прокурор у судове засідання не з'явився, про час та місце слухання справи був повідомлений належним чином.

Відповідач у судове засідання 15.11.2012 року не з'явився, повноважного представника до суду не направив, відзив на позовну заяву до суду не надав, проте подав заяву про відкладення розгляду справи посилаючись на те, що не встигає зібрати документи в обгрунтування своєї позиції та подати їх у судове засідання, яке відбудеться 15.11.2012 року, оскільки отримав ухвалу суду про порушення провадження у справі від 31.10.2012 року лише 12.11.2012 року, що підтверджується копією повідомлення про поштове відправлення)

Відповідно до ст.. 77 ГПК України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених ст. 69 ГПК України, розгляд справи, коли за якихось підстав спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в судове засідання представників сторін, інших учасників судового процесу, неподання витребуваних доказів, необхідність витребування нових доказів.

Розглянувши матеріали справи, враховуючи нез'явлення у судове засідання прокурора та відповідача, неподання відповідачем відзиву на позовну заяву, враховуючи необхідність витребувати у прокурора та позивача додаткові обґрунтування позовних вимог, а також, беручи до уваги заяву відповідача про відкладення розгляду справи, яка є такою, що підлягає задоволенню, суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених ст. 69 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи на 03.12.2012 року на 10 год. 00 хв.

2. Зобов'язати прокурора та позивача подати до суду додаткові обґрунтування позовних вимог та відповідні підтверджуючі матеріали.

3. Запропонувати відповідачу подати відзив на позовну заяву з обґрунтуванням своєї позиції по справі та свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної соби.

4. Представникам сторін для участі в судовому засіданні, мати належні повноваження та документ, що засвідчує особу.

5. Витребувані судом документи подати до суду не пізніше, ніж за три дні до розгляду справи.

6. Попередити прокурора та сторін про те, що в разі нез'явлення в судове засідання та неподання витребуваних судом документів, справа буде розглянута за наявними матеріалами відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.

СУДДЯ Б.І.Лиховид

Попередній документ
27481447
Наступний документ
27481449
Інформація про рішення:
№ рішення: 27481448
№ справи: 5021/1614/12
Дата рішення: 15.11.2012
Дата публікації: 19.11.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Інші позадоговірні немайнові спори