Ухвала від 27.10.2012 по справі 2-а-235/12

"27" жовтня 2012 р. Справа № 2 -а-235/12

УХВАЛА

Іменем України

27 жовтня 2012 року Вишгородський районний суд Київської області в складі:

головуючого судді - Скарлат О.І.,

при секретарі - Фацул М.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді Київської області адміністративний позов ОСОБА_1 до дільничної виборчої комісії територіального виборчого округу №96 про включення до списку виборців,

встановив:

Позивачка ОСОБА_1 27 жовтня 2012 року звернулася до суду з адміністративним позовом до дільничної виборчої комісії територіального виборчого округу №96 про включення її до списку виборців, посилаючись на те, що 16.10.2012 року, ознайомившись із списком виборців на дільничній виборчій комісії № 320289 територіального виборчого округу №96, вона не знайшла себе в списках виборців.. Для включення у список нею була подана заява про включення її до списку виборців на ім'я голови дільничної виборчої комісії, однак станом на 26.10.2012 року вона не була включена до списку виборців, а тому просить ухвалити рішення, яким внести її до списку виборців.

Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що скарга має бути залишена без розгляду з наступних підстав.

Відповідно до ч. 5 ст. 179 КАС України, днем подання позовної заяви, апеляційної скарги є день її надходження до відповідного суду.

Статтею 173 КАС України визначено, що суд вирішує адміністративні справи щодо уточнення списку виборців у дводенний строк після надходження позовної заяви, але не пізніше ніж за два дні до голосування, а якщо позовна заява надійшла за два дні до голосування -невідкладно. Позовні заяви, подані після закінчення цих строків, суд залишає без розгляду.

Згідно ч.1 ст.179 КАС України на обчислення строків, встановлених статтями 172-177 КАС України, не поширюється правила частин другої-десятої ст..103 КАС України.

До суду позовну заяву подано 27 жовтня 2012 року , тобто з пропуском передбаченого ч.3 ст.173 КАС України дводенного строку до дня голосування, а тому вбачається, що вона пропустила строк звернення до суду щодо внесення уточнень до списку виборців, тому відповідно до п.5 ст.179 КАС України позовну заяву слід залишити без розгляду.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 173, 177, 179 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 -залишити без розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду в порядку ч.5 ст.177 КАС України шляхом подачі апеляції через Вишгородський районний суд Київської області.

Суддя

Попередній документ
27209327
Наступний документ
27209330
Інформація про рішення:
№ рішення: 27209328
№ справи: 2-а-235/12
Дата рішення: 27.10.2012
Дата публікації: 20.11.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вишгородський районний суд Київської області
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи, пов'язані з виборами народних депутатів України, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, Президента України; Уточнення списку виборців