Постанова від 16.10.2012 по справі 2218/20719/2012

ПОСТАНОВА

09 жовтня 2012 року м. Хмельницький

Суддя Хмельницького міськрайонного суду Вітушинська О.О., розглянувши подання слідчого СВ Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області майора міліції Гонгало І.В. про надання згоди на проведення обшуку,

ВСТАНОВИЛА:

16 лютого 2012 року порушено кримінальну справу по факту крадіжки майна у ОСОБА_2 за ознаками злочину, передбаченого ст.. 185 ч.3 КК України.

В період часу з 12.15 до 12.45 години невстановлена особа, шляхом віджиму вхідних дверей, проникла в приміщення кредитної спілки «Коштовна», що по вул. Шевченка,41 м. Хмельницький, звідки таємно викрала майно ОСОБА_2, а саме: нетбук «НР», вартістю 3000 гривень, жіночу сумку, вартістю 160 гривень, гаманець, вартістю 50 гривень, грошові кошти в сумі 40 гривень та інше майно власниці, чим спричинила останній матеріальних збитків на загальну суму 3260 гривень.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів була отримана інформація, що ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючий у АДРЕСА_2, пропонував недорого придбати ОСОБА_4, мешканцю АДРЕСА_3, з яким перебуває у дружніх стосунках, нетбук «НР», в панелі чорного кольору. При цьому ОСОБА_3 ухилився від відповіді, яким чином вказаний нетбук до нього потрапив, чим викликав у ОСОБА_4 підозру. При огляді та перевірці робочого стану зазначеного нетбуку, ОСОБА_4 виявив на його екрані файли з документацією, схожою на бухгалтерську.

09 жовтня 2012 року старший слідчий СВ Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області майор міліції Гонгало І.В. звернувся до суду з поданням, погодженим з прокурором, про надання дозволу на проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_3: АДРЕСА_1.

Подання підлягає задоволенню, оскільки є достатні підстави вважати, що по місцю проживання ОСОБА_3: АДРЕСА_1. можуть знаходитися предмети та будь які інші дані, які мають значення для встановлення істини по справі.

Керуючись ст.ст. 97, 177 КПК України,

ПОСТАНОВИЛА:

Надати згоду на проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_3: АДРЕСА_1.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
27085219
Наступний документ
27085221
Інформація про рішення:
№ рішення: 27085220
№ справи: 2218/20719/2012
Дата рішення: 16.10.2012
Дата публікації: 22.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: