Справа № 2208/6543/12
Номер провадження 2/2208/2391/12
12 жовтня 2012 року м. Кам'янець-Подільський
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області в складі:
судді - Лисюка А.І.,
з участю секретаря -Сопрун С.В.,
Розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, суд, -
Сторони перебували в шлюбі, який розірвано 25.10.2010 року Кам'янець-Подільським міськрайонним судом. Від подружнього життя народилася донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Позивачка, звернувшись до суду з цим позовом вказує, що відповідач, батько дитини, матеріальної допомоги на утримання доньки ОСОБА_2 не надає, хоча офіційно працює, здатний надавати матеріальну допомогу. Тому позивачка просить стягнути з відповідача на її користь на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 аліменти в розмірі ? частини з усіх видів заробітку, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця, починаючи з 27.08.2012 року до досягнення дитиною повноліття.
Позивачка в суді позов підтримала.
Відповідач в суді позов визнав.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки оснований на законі, доведений в суді, повністю визнаний самим відповідачем.
Встановлено, що сторони від подружнього життя мають малолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Малолітня донька ОСОБА_3 проживає з позивачкою і знаходиться на повному її утриманні, яка перебуває у важкому матеріальному стані, ніде не працює, самостійно утримувати доньку не має можливості.
Батько дитини - відповідач по справі, не надає будь-якої матеріальної допомоги на утримання дитини, хоч має можливість доньку матеріально утримувати, оскільки він працездатний, офіційно працює.
На підставі ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття.
Відповідно ст.191 СК України аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову.
Як встановлено судом, відповідач погодився щомісячно сплачувати аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі ? частини з усіх видів заробітку, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця до досягнення дитиною повноліття.
З урахуванням зазначеного, позовні вимоги підлягають задоволенню в повному об'ємі.
Крім того, керуючись ч.3 ст.88 ЦПК України, стягненню на користь держави з відповідача підлягають судові витрати по справі, а саме судовий збір що підлягає сплаті в сумі 107,30 грн..
На підставі ст.ст. 180-182, 191 СК України,
керуючись ст.ст. 88, 213, 215, ЦПК України, суд,-
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, українця, громадянина України, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_4, працюючого електриком ТОВ Будівельна Компанія «Поділля трансбуд»(м.Кам'янець-Подільський, вул.Князів Коріатовичів,37а) на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5, уродженки м.Аркалик Тургайської області Республіки Казахстан; жительки АДРЕСА_1 - аліменти на утримання дитини - доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ? частини з усіх видів заробітку, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця, починаючи з 27.08.2012 року до досягнення дитиною повноліття.
Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 107 грн. 30 коп. судового збору.
Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць підлягає негайному виконанню.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області шляхом подання апеляційної скарги в 10-денний строк з дня проголошення рішення, а якщо особи не були присутні під час проголошення рішення, то протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
Суддя Кам'янець-Подільського
міськрайонного суду: Лисюк А.І.