Справа № 1601/12661/2012
19.10.2012 року, Суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області ОСОБА_1, розглянувши позовну заяву ОСОБА_2 до державного підприємства «Укртранснафтопродукт»та міністерства енергетики та вугільної промисловості України про стягнення заборгованості по заробітній платі та стягнення моральної шкоди у зв'язку невиплатою заробітної плати ,-
15 жовтня 2012 року до суду надійшла позовна заява, яка була передана судді з канцелярії суду 17 жовтня 2012 року , яка оформлена у відповідності ст.ст.119,120 ЦПК України.
Дана цивільна справа на підставі ст. 110 ч. 1 ЦПК України підсудна Автозаводському районному суду м Кременчука Полтавської області.
Відповідно ст.122 ЦПК України необхідно відкрити провадження по справі.
Згідно ст. 30 цього Кодексу необхідно залучити по справі позивачем - ОСОБА_2, відповідачами -державне підприємство «Укртранснафтопродукт»та міністерство енергетики та вугільної промисловості України.
Необхідно призначити судове засідання з викликом сторін, з направленням їм документів згідно переліку зазначеного в ст.127 ЦПК України, а також запропонувати відповідачам подати у відповідний строк заперечення проти позову і посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.
Роз'яснити сторонам, що відповідно ст.. 131 цього Кодексу сторони зобов'язані подати свої докази суду до або під час судового засідання у справі. Докази, подані з порушенням вимог цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Сторони до або під час попереднього судового засідання у справі зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору
Керуючись ст.ст.107, 114, 118, 122, 127, 129, ч. 7 ст 130, 131, 156 ЦПК України,
Відкрити провадження по справі.
Залучити по справі: позивачем - ОСОБА_2, відповідачами -державне підприємство «Укртранснафтопродукт»та міністерство енергетики та вугільної промисловості України.
Призначити по справі судове засідання на 13 год. 00 хв. 26 жовтня 2012 року з викликом сторін, третіх осіб з направленням документів, вказаних в ст. 127 ЦПК України та ухвалі.
Запропонувати відповідачу подати до суду в строк до 25 жовтня 2012 року заперечення проти позову і посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала в частині недотримання правил підсудності може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області через Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п"яти днів з дня її проголошення
Ухвала в частині недотримання правил підсудності набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом Полтавської області.
В інші частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: