Рубіжанський міський суд Луганської області
02.07.2012 3/1224/2839/12, 1224/802/12
суддя Рубіжанського міського суду Луганської області Цецора О.Р., розглянув матеріали, що надійшли від ВДАІ м. Рубіжне при УДАІ УМВС України в Луганській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, що зареєстрований та мешкає: м. Рубіжне, пр. Московський, 24-а/165, за ст. 130 ч. 1 КУпАП,
встановив:
До Рубіжанського міського суду Луганської області надійшов матеріал про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст.. 130 ч. 1 КУпАП.
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення серія ВВ1 № 466353 від 17.06.2012 року, 17.06.2012 року, о 21-50 год. ОСОБА_1 в м. Рубіжне по вул. Будівельників керував транспортним засобом мопедом "Хонда AF-27" у стані алкогольного сп,яніння, що підтверджується результатами тестування на алкоголь від 17.06.2012 року, чим порушив вимоги п. 2.9 (а) „Правил дорожнього руху”.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП визнав, у скоєному щиро покаявся, просив суд не позбавляти його прав керування транспортними засобами, оскільки він знаходиться у тяжкому матеріальному становищі, сплачує аліменти на утримання неповнолітньої дитини.
Факт вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення підтверджується:
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АЕ1 № 466353 від 17.06.2012 року;
- результатами тестування на алкоголь від 17.06.2012 року;
- поясненнями ОСОБА_1, викладеними в протоколі про адміністративне правопорушення.
Враховуючи той факт, що ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав, у скоєному щиро покаявся, а також те, що він знаходиться у тяжкому матеріальному становищі, суд вважає за можливе притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
Суд вважає доведеним вчинене ОСОБА_1 адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 130, ст. 251, 252, 284, 285 КУпАП України суд,-
постановив:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді 50 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена в десятиденний строк з дня винесення.
Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду Луганської області через Рубіжанський міський суд.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо така скарга не була подана.
У разі подання апеляційної скарги, постанову суду, якщо воно не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя О.Р. Цецора