Постанова від 12.07.2012 по справі 2а-8052/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

12 липня 2012 року № 2а-8052/12/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва -Шулежко В.П., розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за адміністративним позовом Київського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в розмірі 367,84 грн.,-

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся КМЦЗ до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в розмірі 367,84 грн.

Згідно із статтею 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України дана адміністративна справа за предметом позову може бути розглянута у порядку скороченого провадження.

Позовні вимоги Київського міського центру зайнятості обґрунтовані тим, що відповідачем у встановлені строки не повернуто до Київського міського центру зайнятості незаконно отриману допомогу по безробіттю в розмірі 367 грн. 84 коп.

Розглянувши наявні в матеріалах справи докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.

ОСОБА_1 зареєструвався 18.01.2010р. в Голосіївському районному центрі зайнятості як такий, що шукає роботу

Відповідач подав заяву до Голосіївського районного центру зайнятості та на підставі Наказу Голосіївського районного центру зайнятості №231 від 25.01.2010р., згідно ст. 2 Закону України «Про зайнятість населення»та Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»та п. 2.1 Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства праці та соціальної політики України 20.11.2000р. № 307, відповідачу надано статус безробітного з призначенням допомоги по безробіттю з 25.01.2010р.

В подальшому, 11.02.2010р. відповідач подав заяву про зняття його з обліку в зв'язку з самостійним працевлаштуванням.

Голосіївським районним центром зайнятості видано наказ № 576 від 11.02.2010р. про припинення відповідачу виплати допомоги по безробіттю відповідно до п.1 ч.1 ст. 31 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»у зв'язку з працевлаштуванням з 08.02.2010р. та видано наказ № 577 від 11.02.2010р. про зняття відповідача з обліку відповідно до абзацу 2 пп.1 п.20 «Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу і безробітних»у зв'язку з працевлаштуванням з 08.02.2010р.

Після проведення Голосіївським районним центром зайнятості перевірки на ТОВ «КИЇВГУМА», про що складено Акт №160 від 27.04.2012р., встановлено, що відповідач працював в ТОВ «КИЇВГУМА»з 04.02.2010р. (Наказ про призначення №43-вк від 04.02.2010р.) по дату проведення перевірки. Згідно форми №1-ДФ за І квартал 2010 року йому нараховано та виплачено 5072 грн. 23 коп.

Відповідно до ч. З ст. 36 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»сума виплаченого забезпечення та вартості наданих соціальних послуг застрахованій ocoбі внаслідок умисного невиконання нею своїх обов'язків та зловживання ним стягується з цієї особи відповідно до законодавства України з моменту виникнення обставин, що впливають на умови виплати їй забезпечення та надання соціальних послуг.

Згідно довідки про доходи відповідачу нарахована та виплачена допомога по безробіттю у розмірі 367 грн. 84 коп.

Отже, загальна сума заборгованості ОСОБА_1 перед Київським міським центром зайнятості складає 367 грн. 84 коп.

Станом на час прийняття рішення, в матеріалах справи відсутні докази сплати відповідачем суми заборгованості.

Керуючись частинами 2 та З ст. 36, ст. 39 Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування н випадок безробіття», враховуючи те, що відповідач у встановлений судом строк (у десятиденний строк з дня одержання ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі) своїм правом на подання письмових заперечень проти позову не скористався, не спростував твердження позивача, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та законними, надані позивачем докази та повідомлені ним обставини є достатніми для прийняття рішення по справі в порядку скороченого провадження про задоволення адміністративного позову.

Враховуючи викладене, керуючись вимогами ст.ст. 69-71, 94, 160-162, 183-2, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Київського міського центру зайнятості - задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) заборгованість на користь Київського міського центру зайнятості в розмірі 367,84 грн. на р/р 37179301900001 Головного Управління Державного Казначейства м. Києва, МФО 820019, код 03491091, одержувач: Київський міський центр зайнятості.

Оскільки спір вирішено на користь сторони, звільненої від сплати судового збору, а також за відсутності витрат, пов'язаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір) стягненню з відповідача не підлягають.

Постанова підлягає негайному виконанню.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі до Окружного адміністративного суду міста Києва апеляційної скарги на постанову протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає до Київського апеляційного адміністративного суду.

Якщо апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст. 186 КАС України, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя В.П. Шулежко