Ухвала від 23.03.2010 по справі 2а-1033/10/1770

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

Справа №2а-1033/10/1770

23 березня 2010 року м. Рівне

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Махаринець Д. Є., перевіривши виконання вимог статті 105, 106 КАС України за позовною заявою

Управління праці та соціальногозахисту населення Рівненської райдержадміністрації

до Головного управління юстиції у Рівненській області

про оскарження постанови,

ВСТАНОВИВ:

Позивач просить скасувати постанову від 03.03.2010 року про стягнення з боржника виконавчого збору.

Ухвалою суду від 11.03.2010 року позовну заяву Управління праці та соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації до Підрозділу примусового виконання рішень відділу ДВС Рівненського управління юстиції про оскарження постанови було залишено без руху. Позивачу було надано строк для усунення недоліків позовної заяви до 01.04.2010 року, які були ним усунені в зазначений строк.

Позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, відповідає вимогам, встановленим статтею 106 КАС України.

Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства і вона підсудна Рівненському окружному адміністративному суду.

Підстави для її повернення або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені КАС України, відсутні.

Керуючись статтями 104-107 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Управління праці та соціальногозахисту населення Рівненської райдержадміністрації до Головного управління юстиції в Рівненській області про оскарження постанови.

2. Справа розглядається суддею одноособово.

3. Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки.

4. Копію позовної заяви та копії доданих до неї документів надіслати відповідачу.

5. Запропонувати відповідачу, у разі невизнання адміністративного позову, упродовж семи календарних днів з дня отримання ухвали подати заперечення проти позову та докази на їх обґрунтування.

6. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Махаринець Д. Є.

Попередній документ
25753427
Наступний документ
25753431
Інформація про рішення:
№ рішення: 25753429
№ справи: 2а-1033/10/1770
Дата рішення: 23.03.2010
Дата публікації: 30.08.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Рівненський окружний адміністративний суд
Категорія справи: