Справа № 3/0510/1003/2012 П О С Т А Н О В А
20 серпня 2012 року
Суддя Гірницького районного суду м. Макіївки Донецької області Каніщєва Н.О., розглянувши матеріали, які надійшли від ОДПС ДАІ м. Макіївки УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Макіївки Донецької області, який не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1
за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
03.07.2012 року в 16-00 м. Макіївка, разворотне кільце ш-ти «Капітальна»гр.. ОСОБА_2 керуючи скутером VIPER д/н НОМЕР_1, рухаючись по другорядній, не подав переваги у русі автомобілю KIA д/н НОМЕР_2, який рухався по головній (по кільцю) в наслідок чого здійснилось зіткнення. Транспортні засоби отримали механічні пошкодження, чим порушив п. 16.11 ПДР України.
Правопорушник у судовому засіданні повністю визнав свою провину у скоєнні вказаного правопорушення.
Вина ОСОБА_2 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, схемою місця ДТП, поясненнями.
Керуючись ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_2 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 (триста сорок) гривен 00 копійок на користь держави з перерахуванням до державного бюджету на р/р 31115106700065, код податку 21081100, банк ГУДКСУ в Донецькій області, МФО 834016, ОКПО 34686736.
Постанова може бути оскаржена або опротестована прокурором до Апеляційного суду Донецької області шляхом подачі апеляційної скарги чи протесту прокурора протягом 10-ти днів з дня винесення постанови через Гірницький районний суд м. Макіївки Донецької області.
Суддя: