ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
про відкладення розгляду справи
Справа № 5011-65/10361-2012 13.08.12
Господарський суд міста Києва у складі головуючого судді Головіної К.І., при секретарі судового засідання Брик Я.А., розглянувши матеріали справи
за позовною заявою Публічного акціонерного товариства "Київенерго"
до Акціонерного товариства закритого типу "Велмед"
про стягнення 36 632,07 грн.
за участю представників:
від позивача : Півень Д.О. -представник за довіреністю № 93/2012/02/13-20 від 13.02.2012р.
від відповідача : не з'явився.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 02.08.2012 р. порушено провадження у справі за вказаною позовною заявою, розгляд якої призначено на 13.08.2012 р. Судом визнано обов'язковою явку у судове засідання представників сторін, сторони у справі зобов'язані надати докази та документи, необхідні для всебічного, повного та об'єктивного розгляду позовної заяви.
У судове засідання, призначене на 13.08.2012р., з'явився представник позивача.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, про дату, час та місце розгляду був повідомлений належним чином, заяв про відкладення розгляду або розгляд справи у його відсутності суду не надав, вимоги ухвали про порушення провадження у справі не виконав.
Відповідно до п. п. 1, 2 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін та неподання витребуваних доказів.
За таких обставин, у зв'язку з неявкою представника відповідача, а також необхідністю витребування додаткових доказів, керуючись ст. ст. 77, 86 ГПК України, господарський суд міста Києва, -
1. Відкласти розгляд справи за позовом Публічного акціонерного товариства "Київенерго" до Акціонерного товариства закритого типу "Велмед" про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію в розмірі 36 632,07 грн.
2. Наступне судове засідання призначити на 10.09.2012 о 10:50, яке відбудеться у приміщенні господарського суду м. Києва, корп. "Б", зал судових засідань № 13.
3. Повторно зобов'язати позивача надати суду: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стосовно статусу та місцезнаходження відповідача, оригінали документів доданих до позовної заяви (для огляду у судовому засіданні); розширений акт звіряння (з визначенням первинних документів) з доказами відправки відповідачу, виписки з банківського рахунку відносно здійсненої відповідачем оплати, письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України відсутня справа зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав, а також відсутнє рішення з такого спору; копію договору на постачання теплової енергії у гарячій воді № 910388 від 01.11.1998 р.; докази наявності заборгованості.
4. Повторно зобов'язати відповідача надати суду письмовий відзив на позов, докази направлення відзиву позивачу, акт звірки розрахунків з позивачем, докази сплати стягуваних сум.
5. Зобов'язати учасників справи забезпечити явку у судове засідання представника з документами, що посвідчують його особу та повноваження.
6. Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є обов'язковою.
7. Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1700 грн.).
Суддя К.І. Головіна