Окрема ухвала від 17.05.2012 по справі 2а-1/10

ОКРЕМА УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"17" травня 2012 р.справа № 2а-1/10

Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого судді: Божко Л.А.

суддів: Лукманової О.М. Суховарова А.В.

при секретарі судового засідання: Мачихіна В.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську апеляційну скаргу Лукашівської сільської ради Запорізького району Запорізької області на постанову Запорізького районного суду Запорізької області від 20.01.2010 р. по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Лукашівської сільської ради Запорізького району Запорізької області про визнання протиправними дій Лукашівської сільської ради та зобов'язати вчинити певні дії

ВСТАНОВИВ:

18.12.2008 р. ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Лукашівської сільської ради Запорізького району Запорізької області про визнання протиправними дій Лукашівської сільської ради та зобов'язати вчинити певні дії, де просила визнати протиправним та скасувати рішення №1 від 07.07.2008 р. постійної комісії з питань агропромислового комплексу Лукашівської сільської ради «Про виділення додатково земельної ділянки»; зобов'язати відповідача виділити позивачу додатково 0,10 га землі для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, розташованих за адресою АДРЕСА_3.

Постановою Запорізького районного суду Запорізької області від 20.01.2010 р. адміністративний позов задоволено повністю.

Не погодившись з постановою суду, відповідач подав апеляційну скаргу, де просили скасувати постанову суду від 20.01.2010 р., прийняти нову постанову, де провадження по справі закрити.

Після прийняття судом першої інстанції по даній справі постанови від 20.01.2010 р., яка не набрала чинності, суду апеляційної інстанції були надано копії Державного акту на право власності на земельну ділянку серії ЯЛ №545029, виданого 23.01.2012р. ОСОБА_2, мешканцю АДРЕСА_1 на земельну ділянку, розміром 0,15 га, розташовану на АДРЕСА_4 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд розміром 0,15 га на підставі рішення Лукашівської сільської ради № 23 від 30.12.2011 р., та Державного акту на право власності на земельну ділянку серії ЯЛ №464120, виданого 23.01.2012р. ОСОБА_3, мешканці АДРЕСА_2 на земельну ділянку, розміром 0,25 га, розташовану на АДРЕСА_5 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на підставі рішення Лукашівської сільської ради № 23 від 30.12.2011 р.

Таким чином, відповідач, всупереч чинному законодавству, після винесення постанови судом першої інстанції, що не набрала законної сили, 30.12.2011 р. надав у власність спірну земельну ділянку, розміром 0,25 га, розташовану на АДРЕСА_5 мешканці м. Запоріжжя.

Керуючись ст. 166 КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

Направити зазначену ухвалу до прокуратури Запорізької області для вирішення питання щодо притягнення до відповідальності посадових осіб Лукашівської сільської ради Запорізького району Запорізької області, рішення яких визнаються протиправними.

Прокуратурі Запорізької області про вжиті заходи повідомити Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд не пізніше одного місяця після надходження окремої ухвали.

Окрема ухвала може бути оскаржена особами, інтересів яких вона стосується, до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий Л.А. Божко

Судді А.В. Суховаров

О.М. Лукманова

Попередній документ
25417091
Наступний документ
25417093
Інформація про рішення:
№ рішення: 25417092
№ справи: 2а-1/10
Дата рішення: 17.05.2012
Дата публікації: 10.09.2014
Форма документу: Окрема ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, у тому числі: