Донецький окружний адміністративний суд
про повернення позовної заяви
11 липня 2012 р.Справа № 2а/0570/8353/2012
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Кочанова П.В., ознайомившись зі скаргою ОСОБА_1 на постанову слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу прокуратури Донецької області від 04.05.2012 р. про усунення обвинуваченого з посади за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, -
Позивач звернувся до Донецького окружного адміністративного суду зі скаргою на постанову слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу прокуратури Донецької області від 04.05.2012 р. про усунення обвинуваченого з посади за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 09.07.2012 р. по адміністративній справі №2а/0570/8353/2012 скарга ОСОБА_1 була залишена без руху у зв'язку з тим, що позов був поданий без дотримання вимог Кодексу адміністративного судочинства України.
При цьому, 10 липня 2012 року до відділу діловодства та документообігу Донецького окружного адміністративного суду надійшло клопотання позивача про залишення позову без розгляду.
Відповідно до п. 2 ч. 3 ч. 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження в адміністративній справі подав заяву про її відкликання.
Відповідно до ч. 6 ст. 108 КАС України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
На підставі вищенаведеного, та керуючись статтею 106, пунктом 1 частини 3 статті 108, статтями 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Повернути скаргу ОСОБА_1 на постанову слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу прокуратури Донецької області від 04.05.2012 р. про усунення обвинуваченого з посади за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Кочанова П.В.