Ухвала від 11.06.2012 по справі 5011-65/6513-2012

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

Справа № 5011-65/6513-2012 11.06.12

Господарський суд міста Києва у складі головуючого судді Головіної К.І., при секретарі судового засідання Брик Я.А., розглянувши матеріали справи

за заявоюТовариства з обмеженою відповідальністю "АІС АЗЧ Маркет"

провидачу судового наказу на виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації "Бізнес Центр "Правозахист" у справі № 1/02-12

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "АІС АЗЧ Маркет"

до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

про стягнення заборгованості

за участю представників:

від заявника : ОСОБА_2 - представник за довіреністю б/н від 10.01.2012р.

від боржника : не з'явився.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду міста Києва від 21.05.2012 р. вказану заяву прийнято до розгляду та призначено її розгляд на 11.06.2012 р. Судом визнано обов'язковою явку у судове засідання представників сторін, сторони у справі зобов'язані надати докази та документи, необхідні для всебічного, повного та об'єктивного розгляду позовної заяви.

У судове засідання, призначене на 11.06.2012 р., з'явився представник заявника, надав документи, витребувані ухвалою суду.

Представник боржника в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, заяв про відкладення розгляду справи або розгляд справи у його відсутність суду не надав, вимоги ухвали про призначення до розгляду заяви не виконав, докази отримання повідомлення про дату, час та місце розгляду у суду відсутні.

Відповідно до п. 1 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін.

За таких обставин, у зв'язку із неявкою представника боржника, керуючись ст. ст. 77,86 ГПК України, господарський суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд справи за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "АІС АЗЧ Маркет" про видачу судового наказу на виконання рішення Постійно діючого Третейського суду при Асоціації "Бізнес Центр "Правозахист" у справі № 1/02-12 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АІС АЗЧ Маркет" до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

2. Наступне судове засідання призначити на 21.06.2012 о 15:50. Засідання відбудеться у приміщенні суду (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 44-В) зал судового засідання № 13.

3. Зобов'язати учасників судового процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності з вимогами статті 28 ГПК України та надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.

Суддя К.І. Головіна

Попередній документ
24598496
Наступний документ
24598498
Інформація про рішення:
№ рішення: 24598497
№ справи: 5011-65/6513-2012
Дата рішення: 11.06.2012
Дата публікації: 15.06.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: