08.06.2012 0535/2385/2012
про призначення адміністративної справи до судового розгляду
08 червня 2012 року Новоазовський районний суд Донецької області у складі судді Кацаренко І.О., при секретарі Андріановій Т.І., розглянувши матеріали адміністративної справи №2а-98/2012 р. за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в Новоазовському районі Донецької області до відділу державної виконавчої служби Новоазовського районного управління юстиції про визнання дій незаконними та скасування постанови,
По справі проведено попереднє судове засідання, витребувані документи та письмові докази, що є достатнім для судового розгляду.
Керуючись ст.ст.53, 121 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
Підготовче провадження по справі закінчити.
Призначити справу до розгляду на 20 червня 2012 року о 08.30 годині за участю сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Залучити до участі у справі в якості 3-ої особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору та виступає на стороні відповідача -ОСОБА_1.
Суддя