Ухвала від 28.05.2012 по справі 1121/2592/12

Справа № 1121/2592/12

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28.05.2012 року суддя Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області Гонтаренко Т.М., при секретарі Герко Т.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Світловодську подання відділу державної виконавчої служби Світловодського міськрайонного управління юстиції про оголошення розшуку ОСОБА_1, -

ВСТАНОВИВ:

Державний виконавець відділу ДВС Світловодського МРУЮ звернувся до суду із поданням про оголошення розшуку громадянки ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1. В обґрунтування свого подання зазначає, що на виконанні у відділу ДВС Світловодського МРУЮ знаходиться виконавчий лист №2-712 від 01.06.2010р. виданий Світловодським міськрайонним судом про стягнення з ОСОБА_2 на користь ПАТ "Райффайзен банк Аваль" боргу в сумі 8450 грн.05 коп.

В ході проведення виконавчих дій встановлено, що боржник за вказаною в виконавчому листі адресою не проживає. На даний час місце знаходження боржника не відомо. Останнє відоме місце проживання боржника:АДРЕСА_1.

Представник заявника ВДВС та представник стягувача в судове засідання не з»явились, про день час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, причини неявки суду не повідомили.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню.

Керуючись ст.42 Закону України «Про виконавче провадження», ст.ст.294,375 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Подання відділу державної виконавчої служби Світловодського МРУЮ задовольнити.

Оголосити розшук громадянки ОСОБА_1-ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки АДРЕСА_1.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області шляхом подачі через Світловодський міськрайонний суд апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Світловодського

міськрайонного суду Т.М.Гонтаренко

28.05.2012

Попередній документ
24348091
Наступний документ
24348093
Інформація про рішення:
№ рішення: 24348092
№ справи: 1121/2592/12
Дата рішення: 28.05.2012
Дата публікації: 06.06.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Категорія справи: