справа №419/3174/12
2с/419/47/12 рік
ІМенеМ УкрАїНи
12 квітня 2012 року суддя Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська Токар Н.В., розглянувши заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про скасування судового наказу Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська від 10 лютого 2012 року, постановленому за заявою Публічного акціонерного товариства «Дніпрогаз»про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за спожитий природній газ з ОСОБА_2, ОСОБА_1, ОСОБА_3, -
11 квітня 2012 року до суду надійшла заява ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про скасування судового наказу Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська від 10 лютого 2012 року, постановленому за заявою Публічного акціонерного товариства «Дніпрогаз»про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за спожитий природній газ з ОСОБА_2, ОСОБА_1, ОСОБА_3.
Ознайомившись з поданою заявою, вважаю, що дана заява не відповідає вимогам ст.105 ЦПК України, згідно якої, у заяві про скасування судового наказу має бути зазначено також:
1) ім'я (найменування) стягувача та боржника, а також ім'я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;
2) наказ, що оспорюється;
3) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача;
4) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача;
5) перелік документів, що додаються до заяви.
Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
Крім того, згідно ч.1 ст.7 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється державною мовою.
Згідно частини 6 статті 105 ЦПК України, до неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу.
Відповідно до частини 1 статті 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Тому, вважаю за необхідне залишити заяву про скасування судового наказу без руху і надати строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.121, ст.105 ЦПК України, суддя, -
Заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про скасування судового наказу Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська від 10 лютого 2012 року - залишити без руху, про що повідомити останніх і надати строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали про залишення заяви без руху.
У випадку не усунення недоліків у встановлений строк, заява про скасування судового наказу буде вважатися неподаною та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.В. Токар