Постанова від 08.05.2012 по справі 2а-1656/12/1370

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 травня 2012 р. № 2а-1656/12/1370

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого -судді Кравчука В.М.,

за участі секретаря судового засідання Кріль Х.С.,

представників позивача Пігович В.Г., Шири М.В.,

розглянувши адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" до Державної податкової інспекції у Галицькому районі м. Львова Львівської області Державної податкової служби про скасування податкового повідомлення-рішення № 0005341521 від 01 листопада 2011 р., -

ВСТАНОВИВ:

24 лютого 2012 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" звернулося з позовом до Державної податкової інспекції у Галицькому районі м. Львова про скасування податкового повідомлення-рішення № 0005341521 від 01 листопада 2011 року. Зазначеним рішенням до позивача застосовано штраф у розмірі 21248,50 гривень за порушення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 212485 грн.

В обгрунтування позову покликається на те, що оскаржуване рішення є незаконним, оскільки висновки, зроблені під час перевірки, не відповідають дійсності. Уточнюючий розрахунок № 59344 від 04.08.2011р. зроблено з помилками та був виправлений уточнюючим розрахунком № 68146 від 06.10.2011р. до початку проведення камеральної перевірки 21.10.2011р. Зазначає, що сума 91230 грн., яка корегувалась, виникла за рахунок рішення Львівського окружного адміністративного суду від 28.02.2011р., яким було відмовлено в задоволенні позову про бюджетне відшкодування по акту перевірки від 21.08.2009р., але не позбавлено можливості врахувати від'ємне значення ПДВ в розрахунки наступних періодів.

Сума 91230 грн. виникла внаслідок від'ємного значення попередніх податкових декларацій по ПДВ, що підтверджується документальними перевірками за результатами від'ємних значень податкових декларацій по ПДВ за всі подані періоди.

Даний період був перевірний позаплановою виїзною перевіркою від 12.05.2011р., внаслідок чого сума 91230 грн. була знята з від'ємного значення в картці обліку по ПДВ, хоча дана сум не була заявлена до бюджетного відшкодування, згідно поданого уточнюючого розрахунку № 73884 від 08.06.2011р. (строка 21.1. графа 6 значення суми 91230 було вказано з мінусом (помилково) і було сприйняте ДПІ як бюджетне відшкодування. Знак у графі 6 згідно п. 3 р. ІХ Порядку 41 говорить про абсолютне значення, що означає без знаку. До уточнюючого розрахунку № 73884 від 08.06.2011р. був поданий додаток № 2, в якому не вказана сума в графі № 4 до бюджетного відшкодування та не було подано додатку № 3 про заявлену суму бюджетного відшкодування та заява.

Окрім того, у картці обліку ДПІ зняло 9696 грн. за результатами перевірки (акт № 1417/23-20/06725046 від 19.05.2011р.). Суми були зняті з бюджетного відшкодування, але не повернуті у від'ємне значення з ПДВ, внаслідок чого були зроблені помилкові уточнюючі розрахунки з ПДВ, які були згодом виправлені.

Зазначає, що помилка, яка була виправлена за період до 30.06.2011 р. (уточнювався березень 2011р.) підлягає штрафним санкціям у розмірі 1 гривні за пп. 10 п. 7 Перехідних положень Податкового кодексу України.

29.03.2012 р. позивач подав уточнення до позовної заяви про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення № 0005341521 від 01.11.2011р. в розмірі 21248,50 грн., в яких уточнив підстави позову. Зазначає, зокрема, що сума грошового зобов'язання у розмірі 212485 грн. обчислена податковим органом неправильно, окремі показники декларацій взято двічі

Представник відповідача проти позову заперечив усно. Пояснив, що рішення є законним і обгрунтованим, сума грошового зобов'язання обчислена за даними податкових декларацій позивача та підтверджується даними перевірок. Просить у задоволенні позову відмовити.

Ухвалою суду відповідача було замінено правонаступником - Державною податковою інспекцією у Галицькому районі м. Львова Львівської області Державної податкової служби.

З метою створення сторонами у справі необхідних умов для встановлення фактичних обставин останньої та правильного застосування законодавства, відповідно до ст. 11 КАС України Суд вимагав від сторін та третіх осіб усі докази, які підтверджують її доводи. В судовому засіданні представники сторін заявили, що Суду надано усі докази, що стосуються справи і інших немає, і лише після цього з'ясування фактичних обставин справи було закінчено.

Дослідивши подані сторонами документи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення сторін, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, Суд встановив наступні фактичні обставини та відповідні їм правовідносини.

Як встановлено Львівським окружним адміністративним судом у постанові від 25.02.2011р. у справі № 2а-6755/10/1370, яка набрала законної сили і має преюдиційне значення, ДПІ у Галицькому районі провело позапланову виїзну перевірку ТзОВ «Сюрприз»з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку за червень 2009 року, яка виникла за рахунок від'ємного значення з ПДВ, що декларувалось за період 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11 місяць 2008 року та 01, 02 місяць 2009 року, за наслідками якої складено Акт від 21.08.2009р. № 1814/23-409/06725046. Перевіркою встановлено порушення п.п.7.7.4 п.7.7 ст.7 Законом України «Про податок на додану вартість»від 03 квітня 1997 року №168/97-ВР з наступними змінами та доповненнями (далі - Закон №168), а саме Товариством завищено заявлену суму бюджетного відшкодування ПДВ за червень 2009р. в сумі 91 734,00 грн. Зокрема, довідку щодо сум залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоді, та підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (додаток 2 до податкової декларації з податку на додану вартість) та Розрахунок суми бюджетного відшкодування (додаток 3 до податкової декларації з податку на додану вартість) заповнені з порушенням вимог наказу ДПА України від 17.03.2008р. №159 «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість», (в графі 1 розрахунку, залишок суми від'ємного значення попереднього податкового періоду, за вирахуванням суми податку, яка підлягає сплаті до бюджету за підсумками поточного звітного періоду вказано невірно: за даними платника - 128 720,00 грн., за даними перевірки - 84 181,00 грн.).

На підставі Акта перевірки ДПІ 03.09.2009р. прийняло податкове повідомлення-рішення № 0000292341/0, яким зменшено суму бюджетного відшкодування за червень 2009 року в розмірі 91 734,00 грн. Окрім того, в податковому повідомленні-рішенні вказано, що заявлена до відшкодування сума ПДВ на момент перевірки Товариству відшкодована та у відповідності до п.п. 17.1.3 п. 17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" Товариству нараховані штрафні (фінансові) санкції в розмірі 27 520,20 грн.

Відповідно до Декларації з ПДВ за лютий 2008 року, квітень - листопад 2008 року, січень 2009 року, лютий 2009 року та Додатка 5 до акта про результати перевірки, Товариством у листопаді 2008 року та лютому 2009 року в Додатку 2 до декларації за червень 2009 року вказано суми від'ємних значень, що декларувались в рядках 18.2 декларацій з ПДВ за листопад 2008 року (598,00 грн.) та лютий 2009 року (3 383,00грн.), у всіх інших звітних періодах, у яких виникла сума, що відображається в колонці 3 Додатка 2 до податкової декларації з ПДВ, зазначена контролюючим органом з відхиленнями в порівнянні з сумою заявленою як від'ємне значення у рядку 18.2 декларацій періодів, які вказані Товариством у червневій декларації та Додатках до неї.

ТзОВ «Сюрприз»оскаржувало податкове повідомлення-рішення № 0000292341/0 від 03.09.2009 р. до суду. У справі 2а-6755/10/1370 суд дійшов висновку, що дії Товариства щодо розрахунку бюджетного відшкодування за червень 2009 року не відповідають вимогам пп. 7.7.4 Закону №168, пунктам 5.12. Наказу ДПА України від 30.05.1997р. №166 "Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання" та Методики розрахунку показників Додатка 2, а позов задовольнив частково: скасував податкове повідомлення-рішення від 03.09.2009р. №0000292341/0 в частині застосування штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 27 520,20 грн. ТзОВ «Сюрприз»з рішенням суду погодилось та його не оскаржувало.

Таким чином, Суд підтвердив правомірність оскаржуваного податкового повідомлення-рішення в частині відсутності у позивача права на бюджетне відшкодування задекларованої суми, але не позбавив платника податків можливості врахувати від'ємне значення ПДВ (91230 грн.) у розрахунках майбутніх періодів.

Оскільки ТзОВ «Сюрприз»було відмовлено у бюджетному відшкодуванні, сума 91734 грн. в березні 2011 року була повернута до картки обліку згідно Податкової декларації з ПДВ за лютий 2011 року (рядок 23.4). А оскільки товариство мало право врахувати від'ємне значення ПДВ в розрахунках майбутніх періодів, то згідно цієї ж податкової декларації було знову заявлено до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку суму бюджетного відшкодування в розмірі 91230 грн. (рядок 25.1), що складається з частин залишків від'ємного значення фактично сплачених отримувачем товарів (послуг) постачальниками товарів у попередніх податкових періодах (квітень-вересень, грудень 2008 р., лютий 2009 р.) та не погашена податковими зобов'язаннями попередніх податкових періодів або не брала участі у розрахунках бюджетного відшкодування.

У квітні 2011 року згідно Податкової декларації з ПДВ за березень 2011 року було заявлено до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку суму бюджетного відшкодування в розмірі 9696 грн. (рядок 23.1). Ця сума складається з частин залишків від'ємного значення фактично сплачених отримувачем товарів (послуг) постачальниками товарів у попередніх податкових періодах (травень-липень 2010р.) та не погашена податковими зобов'язаннями попередніх податкових періодів або не брала участі у розрахунках бюджетного відшкодування.

04.05.2011р. проводилася позапланова виїзна перевірка з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку в сумі 91230 грн. за лютий 2011 р.

В акті перевірки ДПІ у Галицькому районі м. Львова від 12.05.2011р. № 1390/23-409/06725046 «Про результати позапланової перевірки ТзОВ «Сюрприз»з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на рахунок платника у банку за лютий 2011 року, яка виникла за рахунок від'ємного значення з ПДВ, що декларувалось за період з 01.04.2008р. по 30.09.2008р., з 01.08.2007р. по 30.11.2007р., з 01.12.2008р. по 31.12.2008р., з 01.02.2009р. по 28.02.2009р.»встановлено, що згідно декларації ТзОВ «Сюрприз»за лютий 2011 р. (вх. № 12533 від 17.03.2011р.) та розрахунків сум бюджетного відшкодування сума, що підлягає бюджетному відшкодуванню на розрахунковий рахунок, складає 91230 грн., позитивне значення різниці між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту становить 419 грн. В рядку 23.4 розділу ІІІ «Розрахунки з бюджетом за звітний період»ТзОВ «Сюрприз»збільшено залишок від'ємного значення за результатами перевірки податкового органу на суму 91734 грн. Дана сума виникла за наслідками проведеної перевірки з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування з ПДВ на рахунок платника в сумі 91734 грн. за червень 2009 р., результати якої оформлено актом від 21.08.2009р. № 1814/23-409/06725046. Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 25.02.2011р. рішення на суму 91734 грн. залишено в силі.

При проведенні перевірки декларації з ПДВ за лютий 2011 р. та додатків до неї встановлено, що згідно з податковою декларацією за лютий 2011 р. сума бюджетного відшкодування з ПДВ -91230 грн., зазначена у рядку № 25.1 Декларації, сформована за рахунок значення рядка 26 (залишок від'ємного значення), що декларувалась у періодах квітень -вересень 2008р., грудень 2008, лютий 2009р. Фактична оплата постачальникам проведена в період декларування податкового кредиту, а саме з квітня 2008р. по лютий 2009р., отже бюджетне відшкодування не було задекларовано в періоді його виникнення. ДПІ дійшло висновку, що розрахунок суми бюджетного відшкодування зроблено з порушенням норм податкового законодавства, зокрема порушено Порядок заповнення і подання податкової декларації з ПДВ, затв. Наказом ДПА України від 30.05.1997р. № 166. ТзОВ «Сюрприз»не задекларувало в податкових деклараціях з ПДВ суми бюджетного відшкодування в періодах виникнення права на подання заяви про отримання бюджетного відшкодування, не скористалося правом на бюджетне відшкодування по факту оплати та факту отримання товарів, а тому відповідно до п. 200.4, 200.7 ст. 200 Податкового кодексу України втрачає право на отримання бюджетного відшкодування за лютий 2011р. в сумі 91230 грн. Розрахунок бюджетного відшкодування ТзОВ «Сюрприз»зроблено з порушенням норм п. 200.4, 200.7 ст. 200 ПК України, внаслідок чого завищено суму бюджетного відшкодування на 91230 грн.

04.06.2011р. ДПІ у Галицькому районі м. Львова було знято в обліковій картці 91230 грн. А 16.06.2011р. знято 9696 грн.

20.07.2011р. проведено ще одну позапланову виїзну перевірку ТзОВ «Сюрприз»з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку в сумі 91230 грн. за лютий 2011 р. та у зменшення податкових зобов'язань з ПДВ наступних податкових періодів в сумі 9696 грн за березень 2011р. Встановлено порушення ТзОВ «Сюрприз»нарахування суми бюджетного відшкодування ПДВ за лютий, березень 2011 р. В акту перевірки від 22.07.2011р. зазначено, що відповідно до п. 200.6 Податкового кодексу України платник податку може прийняти самостійно рішення про зарахування в повному обсязі належної йому суми бюджетного відшкодування або її частини у зменшення податкових зобов'язань з цього податку, що виникли протягом наступних звітних (податкових) періодів, за наявності умов, передбачених пунктом 200.4 цієї статті. Зазначене рішення відображається платником податку у податковій декларації, яку він подає за результатами звітного (податкового) періоду, в якому виникає право на подання заяви про отримання бюджетного відшкодування згідно з нормами цієї статті. У разі прийняття такого рішення зазначена сума не враховується при розрахунку сум бюджетного відшкодування наступних звітних (податкових) періодів.

Інспектором було зазначено, що ТзОВ «Сюрприз»не мав права подавати в одній декларації до відшкодування суми від'ємного значення фактичного сплачених отримувачем товарів (послуг) постачальниками товарів (послуг) у попередніх податкових періодах. По кожному податковому періоду повинна подаватися окрема податкова декларація.

Після зазначених перевірок ТзОВ «Сюрприз»подало уточнюючі розрахунки до податкових декларацій з ПДВ за лютий, березень 2011 року, а саме № 59340, 59344, 59348 від 04.08.2011 р.

В уточнюючому розрахунку № 59344 від 04.08.2011р. уточнювалися показники рядків 21.1, 23.2 і 25. Податкові зобов'язання та податковий кредит не виправлялися. Представник позивача визнав, що у рядку 25 було допущено помилку, а саме число 91230 повинно було бути зі знаком «мінус», але внаслідок технічної помилки було вказане без знаку. Внаслідок цього нарахування по цій сум було проведене двічі. Окрім того, сума зобов'язання розраховувалась за даними рядків 22 (91230 грн.), 23.2 (9696 грн.), 25 (91230 грн.) Уточнюючий розрахунок № 59344 від 04.08.2011 р. був виправлений уточнюючим розрахунком № 68146 від 06.10.2011 р., до початку проведення камеральної перевірки 21.10.2011 р.

В уточнюючому розрахунку № 59340 (за даними позивача № 59336) від 04.08.2011р. сума зобов'язання розраховувалась за даними показника рядка 25 (39511 грн.)

В уточнюючому розрахунку № 59348 від 04.08.2011р. у р. 23.1 сума 91230 грн. зазначена із знаком «мінус», проте під час обчислення суми податкового зобов'язання враховане позитивне значення (зі знаком «плюс»).

З урахуванням зазначених сум, 04.08.2011р. за даними картки обліку було (-19182 грн., до яких додано + 91230 грн. + 39511 грн. + 9696 грн. + 91230 грн. Загальна сума -212485 гривень. Позивач вважає, що ця сума розрахована неправильно.

21.10.2011 р. ДПІ у Галицькому районі м. Львова провела перевірку дотримання ТзОВ «Сюрприз»вимог Податкового кодексу України за період з 04.08.2011 р. по 10.08.2011 р. про що складено акт перевірки № 3949/520/15-2/06725046.

Перевіркою на підставі даних уточнюючих розрахунків встановлено несвоєчасну сплату узгодженої суми податкового зобов'язання (212485 грн.) за податком на додану вартість з протермінуванням 6 днів, з розрахунку, що граничний термін сплати узгодженого податкового зобов'язання настав 04.08.2010р., а сплачено воно було 10.08.2011р. (51799 грн. + 39321 грн. + 20329 грн. + 9696 грн. + 18784 грн. + 63228 грн. + 9218 грн.). ДПІ вважає, що платником податку порушено п. 50.1 ст. 50, пп. 16.1.6 п. 16.1. ст. 16, п. 126.1 ст. 126 Податкового кодексу України, у зв'язку із чим 01 листопада 2011 року винесло податкове повідомлення-рішення № 0005341521, яким до позивача застосовано штраф у розмірі 21248,50 гривень (10%) за порушення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 212485 грн.

07.11.2011 р. ТзОВ «Сюрприз»отримало податкове повідомлення-рішення № 0005341521 від 01.11.2011р.

14.11.2011 р. рішення оскаржувалося в адміністративному порядку. 12.01.2012 р. рішенням ДПА у Львівській області податкове повідомлення-рішення № 0005341521 від 01.11.2011р. залишено без змін, а скаргу -без задоволення. 13.02.2012 р. рішенням № 2569/6/10-22/5 ДПС України відмовила в задоволенні повторної скарги платника податків.

Вирішуючи спір, Суд виходив з наступного.

Відповідно до п. 50.1. -50.3. ст. 50 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. (надалі -ПК України) в редакції, що діяла на час подання уточнюючих розрахунків (березень 2011р.), у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім митної декларації або обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

Платник податків, який до початку його перевірки контролюючим органом самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний:

а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;

б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.

Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.

Платник податків не має права подавати уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, який на дату подання уточнюючого розрахунку перевіряється відповідним контролюючим органом.

У разі якщо платник податків подає уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період, що перевірявся, відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період.

Відповідно до п. 56.11 ст. 56 Податкового кодексу України не підлягає оскарженню податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.

Платник податку зазначає, що сума грошового зобов'язання з ПДВ була визначена неправильно. Водночас, визнав, що в уточнюючому розрахунку № 59344 від 04.08.2011р. уточнювалися показники рядків 21.1, 23.2 і 25 і в рядку 25 було допущено помилку, а саме число 91230 повинно було бути зі знаком «мінус», але внаслідок помилки було вказане без знаку. Внаслідок цього нарахування по цій сум було проведене двічі. Уточнюючий розрахунок № 59344 від 04.08.2011 р. був виправлений уточнюючим розрахунком № 68146 від 06.10.2011 р., до початку проведення камеральної перевірки 21.10.2011 р.

Відповідно до ст. 54 ПК України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. При цьому податковий орган виходить з презумпції достовірності та узгодженості зазначених у деклараціях сум.

Відповідно до п. 126.1 ст. 126 ПК України у разі якщо платник податків не сплачує суми самостійно визначеного грошового зобов'язання протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Таким чином, саме помилка з боку платника податків вплинула на розрахунок податкових зобов'язань, які за законом вважаються узгодженими в сумі 212485 грн., а отже й підлягають до сплати. Вчасно ці зобов'язання виконані не були, тому податковий орган обґрунтовано дійшов висновку, що мало місце протермінування на 6 днів і застосував штраф.

Водночас, відповідно до п. 7 підрозділу 10 Перехідних положень ПК України штрафні санкції за порушення податкового законодавства за період з 1 січня по 30 червня 2011 року застосовуються у розмірі не більше 1 гривні за кожне порушення.

Оскільки порушення, які виявлені податковим органом, стосуються податкових декларацій з податку на додану вартість за лютий та березень 2011 року, податковий орган повинен був застосувати до цих правовідносин п. 7 підрозділу 10 Перехідних положень ПК України і застосувати штраф у розмірі 1 гривня.

Враховуючи наведене, позов слід задовольнити частково, а податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова від 01 листопада 2011 року № 0005341521 визнати протиправним і скасувати в частині застосування штрафної санкції у розмірі 21247,50 гривень. В іншій частині в задоволенні позову слід відмовити.

Частину судових витрат у розмірі 211,7 гривень слід стягнути на користь позивача з Державного бюджету України.

Керуючись ст.ст. 17-19, 94, 160-163 КАС України, -

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова від 01 листопада 2011 року № 0005341521 в частині застосування штрафної санкції у розмірі 21247,50 гривень.

В іншій частині у задоволенні позову відмовити.

Зобов'язати Головне управління Державної казначейської служби України у Львівській області стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Сюрприз" судові витрати у розмірі 211,7 гривень з Державного бюджету України шляхом їх безспірного списання із рахунка Державної податкової інспекції у Галицькому районі м. Львова Львівської області Державної податкової служби.

Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через Львівський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Повний текст постанови складено 11 травня 2012 р.

Головуючий суддя Кравчук В.М.