Ухвала від 05.04.2012 по справі 2а-796/12/2770

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
УХВАЛА

про відкриття скороченого провадження у адміністративній справі

05.04.12 Справа №2а-796/12/2770

Суддя Окружного адміністративного суду міста Севастополя Куімов М.В., розглянувши позовну заяву Державної податкової інспекції у Гагарінському районі м. Севастополя Державної податкової служби до Дочірнього підприємства "Культурно-комерційний центр "Мусон-Культ" Відкритого акціонерного товариства "Мусон" про припинення юридичної особи, -

встановив:

Державна податкова інспекція у Гагарінському районі м. Севастополя Державної податкової служби звернулась до Окружного адміністративного суду міста Севастополя з позовною заявою до Дочірнього підприємства «Культурно-комерційний центр «Мусон-Культ»Відкритого акціонерного товариства «Мусон»про припинення юридичної особи. Вказує, що відповідач не надає податкову звітність з 04.10.2010 року.

Відповідно до пункту третього частини першої статті 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України скорочене провадження застосовується в адміністративних справах щодо припинення за зверненням суб'єкта владних повноважень юридичних осіб чи фізичних осіб - підприємців у випадках, передбачених законом.

Позовна заява подана з додержанням вимог статей 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України, відсутні підстави для повернення позовної заяви та відмови у відкритті провадження у справі, що відповідно до статті 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для відкриття скороченого провадження у адміністративній справі.

Керуючись статями 183-2, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

1. Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за позовною заявою Державної податкової інспекції у Гагарінському районі м. Севастополя Державної податкової служби до Дочірнього підприємства «Культурно-комерційний центр «Мусон-Культ»Відкритого акціонерного товариства «Мусон»про припинення юридичної особи.

2. Запропонувати відповідачеві подати у строк до 27.04.2012 року письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.

3. Запропонувати відповідачу відповідно до вимог частини 3 статті 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України у десятиденний строк з дня одержання такої ухвали подати заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову до канцелярії Окружного адміністративного суду міста Севастополя. У разі не подання заперечення відповідачем до канцелярії суду, протягом трьох днів справа буде розглянута у порядку скороченого провадження за наявними у ній матеріалами.

4. Розгляд справи буде здійснюватися одноособово суддею Куімовим М.В., без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

5. Копію ухвали направити сторонам у справі разом з витягом про процесуальні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя підпис М.В. Куімов

Попередній документ
23538679
Наступний документ
23538681
Інформація про рішення:
№ рішення: 23538680
№ справи: 2а-796/12/2770
Дата рішення: 05.04.2012
Дата публікації: 21.04.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Окружний адміністративний суд міста Севастополя
Категорія справи: