Постанова від 06.10.2011 по справі 3-3095/2011

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 3-3095/2011

06.10.2011 року м. Сімферополь

Суддя Київського районного суда м. Сімферополя Можелянський В.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи у відношенні:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1,

про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КпАП України,

ВСТАНОВИВ

05 вересня 2011 року о 08 годині 30 хвилині на перехресті кільця пл. ім. Куйбишева та пр. Кірова у м. Сімферополі ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом «ВАЗ 2106» з державним реєстраційним номером НОМЕР_1, перед початком напрямку руху не переконалася у безпечності маневру, у результаті чого скоїв наїзд на автомобіль «Опель Астра» з державним реєстраційним номером НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_2, який стояв попереду у попутному напрямку, що призвело до пошкодження обох транспортних засобів.

Своїми діями ОСОБА_1 порушив вимоги п. 10.1 Правил дорожнього руху України.

ОСОБА_1 у судовому засіданні свою вину у скоєнні адміністративного правопорушення не визнав, пояснивши, що 05 вересня 2011 року коли він здійснював поворот, то перед ним не було транспорту. Як пояснив ОСОБА_1, він вважає, що автомбіль «Опель» виїхав праворуч.

Незважаючи на невизнання ОСОБА_1 своєї вини, його вина у скоєнні даного правопорушення підтверджується матеріалами справи, а саме: поясненням ОСОБА_2 (а. с. 3), схемою дорожньо-транспортної пригоди з фототаблицею (а. с. 4-5).

Оцінивши докази, суд вважає, що у діях ОСОБА_1 вбчається порушення вимог ст. 124 КпАП України, тобто порушення водіями транспортних засобів правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.

Приймаючи до уваги, що ОСОБА_1 грубо порушив Правила дорожнього руху України, його дії призвели до пошкодження транспортних засобів, загрожували життю та здоров'ю людей, суд вважає за необхідне застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

Обставин, що пом'якшують відповідальність ОСОБА_1 за дане адміністративне правопорушення, судом не встановлено.

На підставі ст. 124 КпАП України, керуючись ст. ст. 283, 284 КпАП України,

ПОСТАНОВИВ

ОСОБА_1 притягти до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України, та накласти адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на шість місяців.

Строк позбавлення права керування транспортними засобами обчислювати з дня винесення постанови, а якщо особа, яка позбавлена права керування транспортними засобами, ухиляється від здачі документа, що посвідчує це право, то строк позбавлення її права керування транспортними засобами обчислювати з дня здачі або вилучення такого документу.

Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду АР Крим через Київський районний суд м. Сімферополя.

Суддя

Попередній документ
22556241
Наступний документ
22556244
Інформація про рішення:
№ рішення: 22556243
№ справи: 3-3095/2011
Дата рішення: 06.10.2011
Дата публікації: 18.04.2012
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Київський районний суд м. Сімферополя
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Невиконання законних вимог центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці