Донецький окружний адміністративний суд
про відкриття провадження за нововиявленими обставинами
06 лютого 2012 р. Справа № 2а-35264/08/0570
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Крилова М.М.
розглянувши заяву Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі м. Макіївки про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами у адміністративній справі № 2а-35264/08/0570 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі м. Макіївки про зобов'язання вчинити певні дії, -
Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі м. Макіївки звернулось до суду з заявою про перегляд постанови Донецького окружного адміністративного суду від 27.02.2009 року у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі м. Макіївки про зобов'язання вчинити певні дії за нововиявленими обставинами.
Заяву про перегляд справи за нововиявленими обставинами подано з дотриманням вимог ст. ст. 246-248 КАС України.
Керуючись ст. 250 Кодексу Адміністративного судочинства України, суд, -
1. Відкрити провадження за нововиявленими обставинами у адміністративній справі № 2а-35264/08/0570 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, Управління Пенсійного фонду України в Совєтському районі м. Макіївки про зобов'язання вчинити певні дії.
2. Справу призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 29 лютого 2012 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою м. Донецьк, 83052, вул. 50 Гвардійської дивізії,17.
3. Зобов'язати кожного з осіб, які беруть участь у справі, надати суду документ, що підтверджує його особу, а в разі якщо вона бере участь у справі через представника, - довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника відповідно до статей 58, 59 КАС України.
4. Справа буде розглядатися одноособово суддею Криловою М.М..
5. Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.
Суддя Крилова М.М.