Справа № 2-3551/11
28.02.2012 року Суворовський районний суд м. Херсона в складі:
головуючого: судді Головко О. В.
при секретарі: Дровосєковой В. М.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Херсоні в залі суду справу за позовом Публічного акціонерного товариства Комерційного банку «Приватбанк»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
Позивач звернувся до суду з позов в якому просить стягнути з відповідача заборгованість за кредитним договором у сумі 16211,54грн., а також судові витрати.
В судове засідання сторони не з'явилися. Про день та час слухання справи були повідомлені належним чином. Раніше від представника позивача надійшло клопотання про залишення позову без розгляду.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що, оскільки позивач заявив клопотання про залишення позовної заяви без розгляду, та оскільки клопотання не суперечить вимогам закону та не ущемляє прав сторін по справі та інших осіб, позовна заява підлягає залишенню без розгляду.
Керуючись п. 5 ст. 207 ЦПК України, суд, -
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства Комерційного банку «Приватбанк»до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Херсонської області через суд першої інстанції протягом 5 днів з дня проголошення ухвали.
СуддяО. В. Головко
| № рішення: | 21864569 |
| № справи: | 2-3551/11 |
| Дата рішення: | 28.02.2012 |
| Дата публікації: | 26.02.2014 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Суворовський районний суд м. Херсона |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу |
| Стадія розгляду: | Виконання рішення (07.12.2011) |
| Дата надходження: | 21.10.2011 |
| Предмет позову: | про розірвання шлюбу |
| 01.02.2021 10:30 | Соснівський районний суд м.Черкас |
| 29.05.2023 14:30 | Соснівський районний суд м.Черкас |