Справа № 2а/1570/7072/2011
17 січня 2012 року м.Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Потоцької Н.В.
при секретарі Паровенко І.П.
за участю сторін:
представника позивача Пімкіної Т.В.
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси до фізичної особи -підприємця ОСОБА_2 про стягнення податкового боргу в сумі 2 796 572, 87 грн.,-
З позовом до суду звернулась державна податкова інспекція у Малиновському районі м. Одеси про стягнення з фізичної особи -підприємця ОСОБА_2 податкового боргу в сумі 2 796 572, 87 грн.
Представник державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси просить задовольнити вимоги заявлені в адміністративному позові в повному обсязі з підстав, вказаних у позові та у поясненнях. В обґрунтування своєї позиції представник позивача зазначив, що ФОП ОСОБА_2 перебуває на обліку в державні податковій інспекції в Малиновському районі м. Одеси, має заборгованість у розмірі 2 796 572, 87 грн., яка складається з податку на додану вартість у розмірі 2568654,66 грн. та податку з доходів найманих працівників у розмірі 227 918, 21 грн.
Відповідач в судовому засіданні проти позову заперечував, посилаючись на обставини викладені в запереченнях.
В обґрунтування своєї позиції зазначив, що відповідачем податкові повідомлення рішення 18.09.2009 року № 0005211702/2, від 18.09.2009 року № 0005231702/0 та від 21.09.2009 року № 0068281701/0 були оскаржені до контролюючого органу, результати розгляду скарг йому не надано.
У зв'язку з чим, відповідач вважає, що позов не підлягає задоволенню, та просить відмовити в задоволенні адміністративного позову.
Дослідивши матеріали справи, оцінивши надані докази в їх сукупності, проаналізувавши положення чинного законодавства, суд вважає за необхідне задовольнити даний позов повністю з наступних підстав.
Згідно ч.2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб визначений Конституцією та законами України.
Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 9 Закону України №1251-XII платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законом терміни.
Відповідно до п.п. 5.3.1 п.5.3. ст. 5 Закону України №2181-ІІІ від 21.12.2000р. «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»(чинний на момент виникнення спірних правовідносин), платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації. У разі коли відповідно до закону контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків за причинами, не пов'язаними із порушенням податкового законодавства, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені у законі з відповідного податку, а за їх відсутності - протягом тридцяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення про таке нарахування.
Відповідно до п. п. 4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»від 21.12.2000р. №2181-ІІІ (зі змінами та доповненнями) податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).
Відповідно до п.п.16.1.1, п.п. 16.1.2. п.16.1 ст. 16 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ (чинний до 01.01.2011 року) після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня. Нарахування пені розпочинається при самостійному нарахуванні суми податкового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, визначеного цим Законом, а при нарахуванні суми податкового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні згідно з нормами цього Закону.
Згідно п.п. 16.3.1, п. 16.3 та п.п. 16.4.1 п. 16.4 ст. 16 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ (чинний до 01.01.2011 року) нарахування пені закінчується у день прийняття банком, обслуговуючим платника податків, платіжного доручення на сплату суми податкового боргу.
Судом встановлено, що ФОП ОСОБА_2 взятий на податковий облік в ДПІ у Малиновському районі м. Одеси 06.05.1997 року.
Фахівцями державної податкової інспекції у Малинолвському районі м. Одеси проведено податкові перевірки, за результатами яких складено акт за №3361/17-2 від 11.09.2009р. про результати документальної (камеральної) перевірки ФОП ОСОБА_3 з питань не підтвердження сум податкового кредиту та витрат, пов'язаних з отриманням доходів, сформованих по взаємовідносинах з контрагентом ПП «Ані-С»за травень 2009 року, яким були встановлені порушення п.п 7.4.5, 7.4.4, п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість»№168/97-ВР від 03.04.1997р. та на підставі п.п.4.2.2 п.4.2 ст.4 Закону України від 21.12.2000 №2181-111 «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»в результаті чого ПДВ занижений на 245143,20 грн. та винесене податкове повідомлення - рішення від 18 вересня 2009 року № 0005211702/0, яким донараховано податок на додану вартість (враховуючи штрафні санкції) у розмірі 257400,36 грн.
Відповідно акту №3362/17-2 від 11.09.2009р. про результати документальної (камеральної) перевірки ФО-П ОСОБА_3, яка проведена з питань не підтвердження сум податкового кредиту та витрат, пов'язаних з отриманням доходів, сформованих по взаємовідносинах з контрагентом ПП «Ані-С»за квітень 2009 року, та встановлено порушення п.п 7.4.5, 7.4.4, п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість»№168/97-ВР від 03.04.1997р. та на підставі п.п.4.2.2 п.4.2 ст.4 Закону України від 21.12.2000 №2181-111 «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»в результаті чого ПДВ занижений на 262544,20 грн. та винесене податкове повідомлення - рішення від 18 вересня 2009 року № 0005231702/0, яким донараховано податок на додану вартість (враховуючи штрафні санкції) у розмірі 275671,41 грн.;
t
Актом №3348/17-2 від 11.09.2009р. про результати документальної невиїзної перевірки ФОП ОСОБА_3 з питань не підтвердження сум податкового кредиту та витрат, пов'язаних з отриманням доходів, сформованих по взаємовідносинах з контрагентом ПП «Ані-С»з січня 2008 року по березень 2009 року, встановлено порушення п.п 7.4.1, 7.4.4, п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість»№168/97-ВР від 03.04.1997р. та на підставі п.п.4.2.2 п.4.2 ст.4 Закону України від 21.12.2000 №2181-111 «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»в результаті чого ПДВ занижений на 1353816 грн. та п.п.4.2.8. п.4.2 ст.4, п.п.9.12.1 п.9.12 ст.9, п.22.10 ст.22 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб»від 22.05.2003р. №889-IV і за правилами ст.13 Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян»донараховано податок з доходів фізичних осіб - СПД у сумі 229408,35 грн. та винесені податкові повідомлення-рішення від 23 листопада 2009 року №0068281701/0 яким донараховано податок на додану вартість (враховуючи штрафні санкції) 2030724,00 грн. та № 0068291701/0 яким донараховано податок з доходів фізичних осіб у сумі 229408,35грн.
Відповідно до п. 1.7 ст. 1 Закону України "Про податок на додану вартість" податковий кредит - це сума, на яку платник податку має право зменшити податкове зобов'язання звітного періоду, визначена згідно з цим Законом. Податковий кредит звітного періоду складається із сум податків, сплачених (нарахованих) платником податку у звітному періоді у зв'язку з придбанням товарів, вартість яких відноситься до складу валових витрат виробництва та основних фондів чи нематеріальних активів, що підлягають амортизації (пп. 7.4.1 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість").
Датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається дата здійснення першої з подій:
- або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів, дата виписки відповідного рахунку (товарного чека) - в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків;
- або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг).
Відповідно до пп. 7.2.1 п. 7.2 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" платник податку зобов'язаний надати покупцю податкову накладну, що має містити визначені законом реквізити.
Згідно п. 1.7 ст. 1, абз. 1 пп. 7.4.1 п. 7.4, абз. 3 пп. 7.5.1 п. 7.5 ст. 7 зазначеного Закону податковий кредит - сума, на яку платник податку має право зменшити податкове зобов'язання звітного періоду, визначена згідно з цим законом; податковий кредит звітного періоду складається із сум податків, сплачених (нарахованих) платником податку у звітному періоді у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг), вартість яких відноситься до складу валових витрат виробництва (обігу) та основних фондів чи нематеріальних активів, що підлягають амортизації; датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається: дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг).
Порядок формування платником податку податкового кредиту встановлений пунктом 7.4 ст. 7 Закону України № 168/97.
Відповідно до пп. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 вказаного Закону не дозволяється включення до податкового кредиту будь-яких витрат по сплаті податку, що не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями, а при імпорті робіт (послуг) - актом прийняття робіт (послуг) чи банківським документом, який засвідчує перерахування коштів в оплату вартості таких робіт (послуг); у разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим підпунктом документами, платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену зазначеними цим підпунктом документами.
Відповідно до підпункту 7.5.1 пункту 7.5 ст. 7 названого Закону датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається дата здійснення першої з подій: або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів /робіт, послуг/, дата виписки відповідного рахунку /товарного чека/ - в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків; або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів /робіт, послуг/.
За нормами пунктів 44.6., 44.7. статті 44 Податкового кодексу України якщо платник податків після закінчення перевірки та до прийняття рішення контролюючим органом за результатами такої перевірки надає документи, що підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності, не надані під час перевірки (у випадках, передбачених абзацами другим і четвертим пункту 44.7 цієї статті), такі документи повинні бути враховані контролюючим органом під час розгляду ним питання про прийняття рішення; у разі якщо посадова особа контролюючого органу, яка здійснює перевірку, відмовляється з будь-яких причин від врахування документів, наданих платником податків під час проведення перевірки, платник податків має право до закінчення перевірки надіслати листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного або надати безпосередньо до контролюючого органу, який призначив проведення перевірки, копії таких документів (засвідчені печаткою платника податків (за наявності печатки) та підписом платника податків - фізичної особи або посадової особи платника податків - юридичної особи).
Як вбачається з матеріалів справи, та не заперечується сторонами, позивач в період з січня 2008 року по березень 2009 року мав взаємовідносини з контрагентом ПП «Аніс-С». Під час документальної невиїзної перевірки СПД-фізичної особи ОСОБА_2 з питань не підтвердження сум податкового кредиту та витрат, пов'язаних з отриманням доходів, сформованих по взаємовідносинах з контрагентом ПП «Ані-С»в період з січня 2008 року по березень 2009 року було встановлено, що сума податкового кредиту з ПДВ у розмірі 1 353 816 грн. виникла внаслідок придбання товарно-матеріальних цінностей у ПП «Ані-С». Перевіркою встановлено, що відповідачем безпідставно віднесено з січня 2008 року по березень 2009 року до складу податкового кредиту суму податку на додану вартість, без належного підтвердження первинними документами щодо використання у господарській діяльності підприємства, тим самим, порушено норми п.п.7.4.1. п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість»від 03.05.97 року №168/97 -ВР із змінами та доповненнями. Розмір непідтвердженої суми ПДВ складає 1 353 816 грн. В порушення ст.13 Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян»підприємцем ОСОБА_4 у перевіряємий період безпідставно включено до витрат, пов'язаних з отриманням доходу, суми сплачених грошових коштів до ПП «Ані-С»за 2008 рік -1 329 410 грн., 1 квартал 2009 року -199 979 грн., що призвело до заниження чистого доходу, отриманого від здійснення підприємницької діяльності в розмірі 1 529 389 грн. Відповідно п.п.4.2.8. п.4.2 ст.4, п.п.9.12.1 п.9.12 ст.9, п.22.10 ст.22 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб»від 22.05.2003р. №889-IV і за правилами ст.13 Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян»відповідачу донараховано податок з доходів фізичних осіб за 2008 рік -199411, 50 грн., за 1 квартал 2009 року -29996, 86 грн. на загальну суму 229408, 35 грн.
Згідно з вимогами п.п. 16.1.4 п. 16.1 статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Підпункт 14.1.156 п. 14.1. статті 156 Податкового кодексу України визначає податкове зобов'язання як суму коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Так, згідно абз. 1 п. 57.1 статті 57 розділу II Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку (п. 50.1 статті 50 Податкового кодексу України).
Пунктом 57.2 статті 57 розділу II Податкового кодексу України, в свою чергу, визначено, що у разі коли відповідно до цього Кодексу або інших законів України контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків з причин, не пов'язаних з порушенням податкового законодавства, такий платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені в цьому Кодексі, а якщо такі строки не визначено, - протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення про таке нарахування.
У разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у пп. 54.3.1 - 54.3.6 п. 54.3 статті 54 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження. Днем узгодження грошового зобов'язання платника податків вважається день закінчення процедури адміністративного оскарження (набрання судовим рішенням законної сили).
Своєчасно сплачувати узгоджену суму податкових зобов'язань, а також суму штрафних (фінансових) санкцій, нарахованих органом державної податкової служби, та пені, за винятком суми, що оскаржується в адміністративному або судовому порядку, згідно п. 176.1 статті 176 Податкового кодексу України є одним з обов'язків платника податків.
Контролюючими органами щодо податків, які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, а також стосовно законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи державної податкової служби, є органи державної податкової служби (п. 41.1 статті 41 Податкового кодексу України).
Судом встановлено, що ФОП ОСОБА_4 до ДПІ у Малиновському районі м. Одеси була надана податкові декларації, а саме: податкова декларація з ПДВ № 52273 від 21.06 2010р., якою визначено податкове зобов 'язання на суму 723 грн., податкова декларація з ПДВ № 52267 від 21.06 2010р. - визначено податкових зобов 'язанъ 685 грн.; податкова декларація з ПДВ № 70967 від 20.07 2010р. - визначено податкових зобов 'язанъ 345 грн.; податкова декларація з ПДВ № 84412 від 20.08 2010р. - визначено податкових зобов'язань 1328 грн., уточнююча податкова декларація з ПДВ № 123046 за 01.09. 2010р. -визначено податкових зобов 'язанъ 1030 грн., податкова декларація з ПДВ № 123044 від 07.12.2010р. - визначено податкових зобов'язанъ 3384 грн., уточнююча податкова декларація з ПДВ № 123046 від 07.12.2010- визначено податкових зобов 'язанъ 52 грн., податкова декларація з ПДВ № 127244 від 22.12.2010р. - визначено податкових зобов'язань 1084грн., податкова декларація з ПДВ №127068 від 20.12.2010р. - визначено податкових зобов'язань 814 грн., податкова декларація з ПДВ №151039 від 09.02.2011- визначено податкових зобов'язань 6725 грн.
Однак, зазначені вище суми самостійно розрахованих податкових зобов'язань відповідачем в установлені чинним законодавством терміни в повному обсязі не сплачено.
Також ДПІ у Малиновському районі м. Одеси складено акт №1211/17-2 від 15.02.2010р. щодо несвоєчасного надання податкової декларації з ПДВ за грудень 2010 року, на підставі якого було винесено податкове повідомлення-рішення № 0010391702/0 від 15.02.2011р. застосована штрафна санкція у розмірі 170 грн.
22 грудня 2009 року ДПІ у Малиновському районі м. Одеси на адресу ФОП ОСОБА_4 було надіслано першу податкову вимогу, 25 січня 2010 року - другу податкову вимогу
Податкові повідомлення-рішення від 18.09.2009 року № 0005211702/2, від 18.09.2009 року № 0005231702/0 та від 21.09.2009 року № 0068281701/0 оскаржувались платником податків до ДПІ у Малиновському районі м. Одеси та начальником ДПІ у Малиновському районі м. Одеси було прийнято рішення про продовження терміну розгляду скарг №43225/25-008, №43227/25-008, №43228/25-008 від 20.10.2009 року, яке було надіслано ФОП ОСОБА_4 поштовим відправленням з повідомленням про вручення та було отримано ФОП ОСОБА_4 особисто.
За 2010 рік та 2011 рік ФОП ОСОБА_4 було сплачено суму по податку на додану вартість у розмірі 15670,49 грн.
Таким чином станом на 29.06.2011р. податкова заборгованість ФОП ОСОБА_4перед бюджетом по податку на додану вартість становила-2567059,43 грн., нарахована пеня на суму боргу-1595,23грн.
Заборгованість ФОП ОСОБА_2 станом на 29.06.2011р. перед бюджетом по податку з доходів найманих працівників, з урахуванням сплати у розмірі 1774,01 грн., становить-227884,34 грн., та нарахована пеня на суму боргу-33,87грн.
23.11.2009 року на адресу ФОП ОСОБА_4 були надіслані поштовим відправлення з повідомленням про вручення Рішення начальника ДПІ про результати розгляду скарг (вих. № 47797/10/25-009 від 23.11.2009р., .№ 47796/10/25-009 від 23.11.2009р., .№ 47795/10/25-009 від 23.11.2009р. ). Проте поштове відправлення повернулося на адресу ДПІ з відміткою - за закінченням терміну зберігання.
В судовому засіданні, судом було досліджено оригінал конверту, в якому державною податковою інспекцією у Малиновському районі м. Одеси було направлення на адресу відповідача Рішення про результати розгляду скарг (вих. № 47797/10/25-009 від 23.11.2009р., .№ 47796/10/25-009 від 23.11.2009р., .№ 47795/10/25-009 від 23.11.2009р.) та який повернувся на адресу податкового органу з відміткою пошти -за закінченням терміну зберігання, тому суд не приймає до уваги твердження відповідача щодо неотримання вищевказаних рішень.
Відповідно до п. 1.3 ст.1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», податковий борг (недоїмка) -податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності) самостійно узгоджене або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.
Податкові повідомлення рішення від 18.09.2009 року №0005211702/0, від18.09.2009 року №0005231702/0, від 21.09.2009 року №0068281701/0, від 28.10.2010 року №003617170210, від15.02.2011 року №0010391702/0, від 28.07.2010 року №0026761702/0, від 03.02.2011 року №0002281702 в судовому порядку ФОП ОСОБА_2 не оскаржувалися тому є узгодженим в день отримання платником податків рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій та підлягають стягненню.
Статтями 11, 71 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд згідно ст. 86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Приймаючи до уваги викладене та враховуючи, що позивачем обгрунтовано та підтверджено належним чином позовні вимоги щодо стягнення податкової заборгованості у розмірі 2 796 572, 87 грн. суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими, а тому підлягають задоволенню в повному обсязі.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про прийняття визнання адміністративного позову, оскільки це не суперечить закону, не порушує чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Враховуючи викладене вище, суд вбачає достатньо підстав для задоволення позову.
Керуючись ст. ст. 6-8, 71, 86, 158-163, 167 КАС України суд, -
Адміністративний позов державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси до фізичної особи -підприємця ОСОБА_2 про стягнення податкового боргу в сумі 2 796 572, 87 грн. -задовольнити повністю.
Стягнути з фізичної особи -підприємця ОСОБА_2 суму податкової заборгованості у загальному розмірі 2 796 572, 87 грн.
- по податку на додану вартість у розмірі 2568654, 66 грн. в доход держави та перерахувати до ГУДКУ в Одеській області на р/р № 31114029700007, МФО 828011, код бюджетної класифікації 14010100;
- по податку з доходів найманих працівників у розмірі 227 918, 21 грн. в доход держави та перерахувати до ГУДКУ в Одеській області на р/р 33211801700007, МФО 828011, код бюджетної класифікації 11010200
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення постанови апеляційної скарги, або в порядку ч.2 ст. 186 КАС України.
Повний текст постанови виготовлений та підписаний суддею на протязі п'яти діб.
Суддя /підпис/ Потоцька Н.В.
Постанова законної сили не набрала
Суддя /підпис/
Адміністративний позов державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси до фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про стягнення податкового боргу в сумі 2 796 572, 87 грн. -задовольнити повністю.
Стягнути з фізичної особи -підприємця ОСОБА_2 суму податкової заборгованості у загальному розмірі 2 796 572, 87 грн.
- по податку на додану вартість у розмірі 2568654, 66 грн. в доход держави та перерахувати до ГУДКУ в Одеській області на р/р № 31114029700007, МФО 828011, код бюджетної класифікації 14010100;
- по податку з доходів найманих працівників у розмірі 227 918, 21 грн. в доход держави та перерахувати до ГУДКУ в Одеській області на р/р 33211801700007, МФО 828011, код бюджетної класифікації 11010200
24 січня 2012 року.