Ухвала від 02.07.2008 по справі 02-2/9-313

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"02" липня 2008 р.

Справа № 02-2/9-313

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

Суддя , Розглянувши позовні матеріали Товариства з обмеженою відповідальністю “ТеДБуд», смт. Велика Березовиця, Тернопільський район, Тернопільська область, до Державного підприємства Міністерства оборони України Івано-Франківський лісопромисловий комбінат, про визнання права користування земельною ділянкою, вважає подані матеріали недостатніми для порушення провадження у справі через те, що:

· Не подано доказів, що обґрунтовують вимоги до відповідача - Державного підприємства Міністерства оборони України Івано-Франківський лісопромисловий комбінат, не наведено обставин, що підтверджують заперечення Відповідачем права користування земельною ділянкою та наявність між ним та Позивачем спору.

· Не подано доказів надсилання Відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Відповідно до ч. 3 ст. 57 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Між тим, у доданих до позовної заяви матеріалах відсутні докази направлення Відповідачеві рекомендованим листом копії позовної заяви та доданих до неї документів, адже в описі вкладення в цінний лист від 01.07.2008 р., який направлений на адресу Відповідача вказується лише позовна заява № 2706-01 від 27.06.2008 р. на 2-х аркушах. Посилання на будь-які інші документи, окрім позовної заяви , опис вкладення не містить.

Враховуючи, що ненадісланням документів відповідачеві, якими заявник обґрунтовує позов, порушується принцип рівності та змагальності учасників судового процесу перед законом і судом, сторона позбавляється права подати мотивовані заперечення на доводи заявника та подані ним докази, на стадії порушення провадження у справі та підготовки справи до судового розгляду, тому подана заява та додані до неї документи підлягають поверненню без розгляду за п. 6 ст. 63 Господарського процесуального України.

За таких обставин справи, позовна заява та додані до неї документи підлягають поверненню без розгляду за п. п.3,6 ст. 63 ГПК України.

З огляду на наведене, керуючись ст. ст. 54, 61, п.п. 3,6 ст. 63, ст. 86 ГПК України, суддя

Ухвалив:

1. Повернути позовну заяву від 27.06.2008 р. за № 2706-01 (вх. № 2294 (н) від 01.07.08 р.) до Державного підприємства Міністерства оборони України Івано-Франківський лісопромисловий комбінат, про визнання права користування земельною ділянкою разом з доданими до неї документами (всього на 10-ти арк.) Товариству з обмеженою відповідальністю «ТеДБуд», вул. Миру-бічна,10, смт. Велика Березовиця, Тернопільський район, Тернопільська область, без розгляду.

2. У відповідності з п. 2 ст. 8 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито» від 21.10.93 р. № 7-93, державне мито у сумі 85,00 грн., перераховане до державного бюджету на рахунок 31111095700002 ГУДКУ у Тернопільській області, МФО банку -838012, код -23588119, згідно платіжної квитанції № 3 від 01.07.2008 р., підлягає поверненню.

Суддя

Попередній документ
2110770
Наступний документ
2110772
Інформація про рішення:
№ рішення: 2110771
№ справи: 02-2/9-313
Дата рішення: 02.07.2008
Дата публікації: 13.10.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Тернопільської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Інші позадоговірні немайнові спори; Інший позадоговірний немайновий спір