Постанова від 07.11.2011 по справі 2а/0470/7921/11

07.11.2011 < копія >

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 жовтня 2011 р. Справа № 2а/0470/7921/11

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого суддіКуделько Н.Є. < Текст >

при секретаріВітушко Л.Г.

за участю:

представника позивача

представника відповідача Данильченко Р.В.

Коваленко Д.П. < Текст >

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Хелі-Трейд" до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради про скасування рішення та вчинення певних дій,-

ВСТАНОВИВ:

06.07.2011р. Товариство з обмеженою відповідальністю "Хелі-Трейд" (далі - позивач, ТОВ "Хелі-Трейд") звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська (далі - відповідач), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради (далі - третя особа) про скасування рішення відповідача від 05.05.2011р. № 504/290 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ "Хелі Трейд" та зобов'язання відповідача повернути ТОВ “Хелі-Трейд” свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що ТОВ “Хелі Трейд” постійно знаходиться за місцем його реєстрації. Відділом податкової міліції відповідача необґрунтовано складено повідомлення від 22.03.2011р. про відсутність ТОВ “Хелі-Трейд” за місцезнаходженням. Згідно п.12 ч.2 ст.19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” зазначене повідомлення мало бути направлено державному реєстратору від відповідача. Державний реєстратор зобов'язаний був надіслати рекомендованим листом протягом п'яти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки. На момент прийняття відповідачем оскаржуваного рішення 05.05.2011р. відповідач не мав технічної можливості отримати повідомлення від державного реєстратора про внесення 04.05.2011р. державним реєстратором запису про відсутність ТОВ “Хелі-Трейд” за місцезнаходженням, оскільки таке повідомлення направляється поштою і за умови відправлення повідомлення 04.05.2011р. рекомендований лист надійшов би до відповідача тільки 06.05.2011р. У період з 22.03.2011р. по 05.05.2011р. до ТОВ “Хелі-Трейд” від державного реєстратора не надходив рекомендований лист з повідомленням щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки. 06.05.2011р. ТОВ “Хелі-Трейд” подало державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу. Позивач зазначає, що встановлена нормами законодавства процедура підтвердження відомостей про юридичну особу не була дотримана ні відповідачем, ні державним реєстратором, а тому рішення відповідача про анулювання реєстрації ТОВ “Хелі-Трейд” як платника податку на додану вартість є незаконним. На підставі вищенаведеного просить суд позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, обставини викладені в позовній заяві підтвердив. Просив суд позов задовольнити у повному обсязі.

Представник відповідача в судовому засіданні позов не визнала, посилаючись на те, що 15.03.2011р. працівниками управління обліку та звітності відповідача було здійснено перевірку відповідності місцезнаходження платника ТОВ “Хелі-Трейд”, про що відділу податкової міліції було надано запит від 15.03.2011р. № 344/190. Відділом податкової міліції були проведені заходи щодо встановлення фактичного місцезнаходження ТОВ “Хелі-Трейд”, за результатами яких підтверджено відсутність вищезазначеного підприємства за адресою: м.Дніпропетровськ, вул. Наб. Перемоги, буд. 32. На підставі довідки ВПМ від 22.03.2011р. №630/26-205 було сформоване повідомлення за формою 18-ОПП. 13.04.2011р. відповідачем направлено третій особі довідку за формою 18-ОПП від 12.04.2011р. № 293. 05.05.2011р. від третьої особи було отримано відомості про внесення 04.05.2011р. до Єдиного державного реєстру запису щодо відсутності юридичної особи за місцезнаходженням. Згідно пп.5.2.11 п.5.1 розділу V Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість № 978 рішення про анулювання реєстрації за ініціативою податкового органу приймаються за наявності відповідних підтвердних документів (відомостей), а саме повідомлення державного реєстратора, відомості з Єдиного державного реєстру щодо наявності запису про відсутність юридичної особи або фізичної особи - підприємця за місцезнаходженням (місцем проживання) або запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу. Отже, Державна податкова інспекція у Жовтневому районі м. Дніпропетровська, діяла на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією, законами України. Просить суд у задоволенні адміністративного позову відмовити у повному обсязі.

Представник третьої особи до судового засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином (а.с.84). Від Управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради надійшов до суду відзив на позов, в якому зазначено, що 20.04.2011р. від Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська надійшло повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи ТОВ “Хелі-Трейд” за її місцезнаходженням. 27.04.2011р. Державним реєстратором роздруковано повідомлення юридичній особі ТОВ “Хелі-Трейд” щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. 29.04.2011р. зазначене повідомлення було передано до поштового відділення згідно реєстру на відправку кореспонденції. П. 2 ч.14 ст. 19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” передбачено, якщо державному реєстратору повернуто рекомендованого листа, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням. 04.05.2011р. до третьої особи було повернуто рекомендованого листа з відміткою поштового відділення щодо відсутності юридичної особи за місцезнаходженням. Таким чином, третя особа діяла у спосіб та в межах повноважень передбачених чинним законодавством. Просить суд у задоволенні адміністративного позову відмовити, та розглянути справу за відсутності його представника.

Заслухавши пояснення представника позивача, заперечення представника відповідача, які беруть участь у справі, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Судом встановлено, що ТОВ “Хелі-Трейд” зареєстровано виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради 30.05.2006р., про що видано свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (а.с.31), та знаходиться на обліку в Державній податковій інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська (а.с.24).

ТОВ “Хелі-Трейд” є платником податку на додану вартість, що підтверджується свідоцтвом про реєстрацію платника податку на додану вартість № 04222371 від 13.06.2006р. (а.с.30).

Як вбачається з матеріалів справи, 12.04.2011р. Державною податковою інспекцією у Жовтневому районі м. Дніпропетровська сформовано повідомлення № 293 за формою № 18-ОПП, в якому зазначено, що стосовно юридичної особи ТОВ “Хелі-Трейд” проведено заходи щодо встановлення фактичного місцезнаходження. За результатами проведених заходів встановлено: 1) відсутність юридичної особи за місцезнаходженням; 2) фактичне місцезнаходження юридичної особи або адреса, за якою здійснюється зв'язок не встановлено (а.с.41).

В ході судового розгляду було встановлено, що 20.04.2011р. від Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська до Управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради надійшло повідомлення № 293 за формою №18-ОПП про відсутність ТОВ “Хелі-Трейд” за місцезнаходженням (а.с.41).

27.04.2011р. Державний реєстратор підготував повідомлення ТОВ “Хелі-Трейд” щодо необхідності надання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу (а.с.42), та 29.04.2011р. дане повідомлення було направлено позивачу.

Як вбачається з ксерокопії конверту, вищезазначений рекомендований лист було повернено на адресу Управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, із зазначенням причини повернення “адресат не розшукан” та відбитком поштового штемпеля від 30.04.2011р. (а.с.43).

04.05.2011р. Державним реєстратором Управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради Мельниченко Юрієм Анатолійовичем внесено до Єдиного державного реєстру запис № 12241430015026849 про внесення інформації щодо відсутності юридичної особи ТОВ “Хелі-Трейд” за її місцезнаходженням (а.с.95).

05.05.2011р. Державною податковою інспекцією у Жовтневому районі м. Дніпропетровська прийнято рішення № 504/290 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ “Хелі-Трейд” (а.с.24).

Як вбачається з зазначеного рішення, комісією встановлено, що 04.05.2011р. внесено запис до Єдиного державного реєстру № 12241430015026849 про внесення інформації щодо відсутності юридичної особи за її місцезнаходженням, та що факт відсутності чи неможливість установити місцезнаходження (місця проживання для фізичних осіб) підтверджено повідомленням № 630/26-205 від 22.03.2011р. Згідно висновку комісії перелічені документи є підставою для анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ “Хелі-Трейд”, у зв'язку з відсутністю підтвердження відомостей про юридичну особу та відповідно до вимог п.п. “ж”п. 184.1 ст.184 Податкового кодексу України (а.с.24).

Правовідносини, що виникли між сторонами регулюються нормами Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI, Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців” від 15.05.2003р. № 755-IV, Порядком обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, наказів Державної податкової адміністрації України, затвердженого наказом Державної податкової служби України від 22.12.2010р. за №979, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.12.2010р. за № 1439/18734, Положенням про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 17.05.2010р. за № 336, Правилами надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.09р. №270.

Згідно п.75.1 ст. 75 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Відповідно до п.п. “ж”п.184.1 ст. 184 Податкового кодексу України, реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців наявний запис про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Згідно п.184.5 ст. 184 Податкового кодексу України, з моменту анулювання реєстрації особи як платника податку така особа позбавляється права на віднесення сум податку до податкового кредиту, виписку податкових накладних.

Відповідно до ч.2 ст.18 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців”, якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, є недостовірними і були внесені до нього, то третя особа може посилатися на них у спорі як на достовірні. Третя особа не може посилатися на них у спорі у разі, якщо вона знала або могла знати про те, що такі відомості є недостовірними

Відповідно до абз.1 ч.11 ст.19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців”, юридична особа зобов'язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Згідно абз.2 ч.12 ст.19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців”, у разі надходження державному реєстратору від органу державної податкової служби повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобов'язаний надіслати рекомендованим листом протягом п'яти робочих днів з дати надходження зазначеного повідомлення юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки.

Відповідно до ч.14 ст.19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців”, у разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. Якщо державному реєстратору повернуто рекомендованого листа, державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Згідно абз. 3 п.12.2 Порядку обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, наказів Державної податкової адміністрації України, при призначенні чи проведенні будь-якого виду перевірки платника податків чи при виконанні інших службових обов'язків працівниками органів державної податкової служби здійснюється або може здійснюватись перевірка місцезнаходження (місця проживання) платника податків. За наслідками перевірки складається акт перевірки місцезнаходження платника податків. Якщо встановлено відсутність платника податків за його місцезнаходженням (місцем проживання), то проводиться робота із з'ясування фактичного місця розташування (місцезнаходження, місця проживання) платника податків, відповідальних та пов'язаних осіб.

Відповідно до п.12.4 Порядку обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, наказів Державної податкової адміністрації України, щодо кожного платника податків, щодо якого виявлена відсутність його за місцезнаходженням (місцем проживання) та не з'ясоване його фактичне місцезнаходження (місце проживання), підрозділ органу державної податкової служби, який з'ясував зазначений факт, готує та передає підрозділам податкової міліції запит на встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків за формою, що затверджується центральним органом державної податкової служби. До Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру самозайнятих осіб вносяться дані про подання запиту.

Згідно п.12.5 Порядку обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, наказів Державної податкової адміністрації України, якщо за результатами заходів щодо встановлення фактичного місцезнаходження юридичної особи підрозділами податкової міліції буде підтверджено відсутність такої особи за місцезнаходженням або встановлено, що фактичне місцезнаходження юридичної особи не відповідає зареєстрованому місцезнаходженню, керівник (заступник керівника) органу державної податкової служби приймає рішення про направлення до відповідного державного реєстратора повідомлення про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням за ф. N 18-ОПП для вжиття заходів, передбачених частиною восьмою статті 19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”.

Відповідно до п.1.4 Положення про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків (далі - Положення), визначення (місця проживання фізичної особи) та (місцезнаходження юридичної особи) вживаються відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" від 15 травня 2003 року N 755-IV.

Згідно п.3.1 Положення, щодо кожного платника податків, який відсутній за місцезнаходженням (місцем проживання) та місцезнаходження (місце проживання) якого не з'ясовано, структурні підрозділ органу ДПС проводить такі заходи:

- шляхом спілкування (телефон, пошта, факс, виїзд за місцезнаходженням тощо) із платником податків з'ясовує його фактичне місцезнаходження (місце проживання);

- за допомогою Єдиного банку даних платників податків встановлює місце проживання засновників і керівників платника податків та отримує інформацію стосовно інших платників податків, де зазначені особи є засновниками чи керівниками.

Відповідно до п.4.2 Положення, підрозділ податкової міліції при прийнятті рішення про організацію заходів із встановлення місцезнаходження платника податків обов'язково здійснює вихід за його адресою. У разі незнаходження за адресою платника податків необхідно:

- якщо платник податків зареєстрований за адресою жилого приміщення (квартири), опитати власника такого приміщення (квартири) (за згодою) щодо місцезнаходження за вказаною адресою платника податків, а також місцезнаходження посадових осіб платника податків, та оформити відповідно такі заходи (пояснення або рапорт);

- якщо платник податків зареєстрований за адресою приміщення, в якому розташовано виробництво, офіси тощо, необхідно опитати власника приміщення-орендодавця (за згодою) щодо оренди та місцезнаходження платника податків, вказаного у запиті (пояснення або рапорт).

За даними адресного бюро Міністерства внутрішніх справ України встановлюються місця реєстрації фізичних осіб та всіх посадових осіб, засновників платника податків (заходи оформити довідкою або рапортом) (п.4.3 Положення).

За необхідності співробітник податкової міліції звертається із письмовим запитом до відповідного структурного підрозділу органів ДПС про отримання інформації щодо джерел доходів засновників і керівників платника податків (п.4.4 Положення).

За встановленими адресами здійснюються виїзди та опитуються засновники і керівники платника податків (за згодою) щодо фактичного місцезнаходження платника податків та документів фінансово-господарської діяльності (заходи оформити поясненням або рапортом) (п.4.5 Положення).

Проводяться інші заходи, які не суперечать чинному законодавству, з метою встановлення місцезнаходження платника податків (п.4.7 Положення).

Аналіз вищезазначених норм законодавства свідчить про те, що з метою встановлення місцезнаходження платника податків структурними підрозділами органів державної податкової служби проводиться ряд заходів передбачених Порядком обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, наказів Державної податкової адміністрації України, затвердженого наказом Державної податкової служби України від 22.12.2010р. за №979, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.12.2010р. за № 1439/18734, та Положенням про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 17.05.2010р. за № 336.

Однак, з матеріалів справи вбачається, що структурними підрозділами органів державної податкової служби зазначені заходи не проводились, що свідчить про порушення вимог зазначеного Порядку та Положення.

Таким чином, суд приходить до висновку, що сформоване 12.04.2011р. Державною податковою інспекцією у Жовтневому районі м. Дніпропетровська повідомлення № 293 за формою № 18-ОПП є неправомірним.

Як вбачається з матеріалів справи, на виконання вимог абз.1 ч.11 ст.19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців” ТОВ “Хелі-Трейд” ”здійснювалося підтвердження відомостей про юридичну особу, що підтверджується записами в Єдиному державному реєстрі, а саме запис № 12241060013026849 від 07.04.2011р. (а.с.93).

Таким чином, суд приходить до висновку, що станом на 05.05.11р. (дата прийняття рішення № 504/290 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ “Хелі-Трейд”) відомості про юридичну особу - ТОВ “Хелі-Трейд” (в тому числі і його місцезнаходження) були підтверджені належним чином згідно вимог ст.19 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”.

Згідно абз.28 п.2 Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.09р. №270, документом, що підтверджує надання послуг поштового зв'язку є розрахунковий документ встановленої відповідно до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” форми та змісту (касовий чек, розрахункова квитанція, тощо).

В ході судового розгляду судом встановлено, що в порушення вимог Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” державним реєстратором не було надіслано ТОВ “Хелі-Трейд” повідомлення щодо необхідності подання державному реєстратору реєстраційної картки, що підтверджується відсутністю розрахункового документа щодо сплати поштових послуг.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що запис державного реєстратора від 04.05.2011р. № 12241430015026849 щодо відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу позивача прийнятий з порушенням вимог ст.19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та без урахування обставин, що мають значення для прийняття такого рішення.

Таким чином, оскільки запис №12241430015026849 від 04.05.2011р. про відсутність ТОВ “Хелі-Трейд” за його місцезнаходженням внесено до Єдиного державного реєстру неправомірно, відповідно неправомірним є прийняття на підставі внесеного запису рішення Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська №504/290 від 05.05.2011р. про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість.

Відповідно до ч.2 ст. 72 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову

Згідно п.1 ч.2 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про визнання протиправними рішення суб'єкта владних повноважень чи окремих його положень, дій чи бездіяльності і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень, про поворот виконання цього рішення чи окремих його положень із зазначенням способу його здійснення.

Оцінуючи усі докази, які були дослідженні судом у їх сукупності, приймаючи до уваги, що відповідачем в супереч вимог ч.2 ст. 72 Кодексу адміністративного судочинства України не доведено правомірності прийнятого рішення від 05.05.2011р. № 504/290 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість ТОВ "Хелі-Трейд", суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.

Керуючись Податковим кодексом України від 02.12.2010р. №2755-VI, Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців”від 15.05.2003р. № 755-IV, Порядком обліку платників податків і зборів та визнання такими, що втратили чинність, наказів Державної податкової адміністрації України, затвердженого наказом Державної податкової служби України від 22.12.2010р. за №979, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.12.2010р. за № 1439/18734, Положенням про організацію взаємодії підрозділів податкової міліції з іншими структурними підрозділами органів державної податкової служби для встановлення місцезнаходження платника податків, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 17.05.2010р. за № 336, Правилами надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.09р. №270, ст.ст.8,10,11,12,18,69,940128,158-163,167,186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов задовольнити у повному обсязі.

Визнати протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Дніпропетровська від 05.05.2011р. № 504/290 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість Товариства з обмеженою відповідальністю "Хелі-Трейд".

Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Жовтневому районі м. Дніпропетровська повернути ТОВ «Хелі-Трейд» свідоцтво платника податку на додану вартість.

Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі складення постанови у повному обсязі, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складено 04 листопада 2011 року

Суддя < (підпис) >

< Список >

< Список >

< Список >Н.Є. Куделько

< Текст >