Справа № 3-982/11/1628
26.12.2011 року м.Хорол
Суддя Хорольського районного суду Полтавської області Личковаха О. О., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює відомості про ідентифікаційний номер відсутні, мешканця с. Грушино за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, -
24 грудня 2011 року близько 17 години 00 хвилин ОСОБА_1, знаходячись у себе вдома в стані алкогольного сп"яніння почав чплятися до своєї дружини ОСОБА_2 та намагався затіяти з нею бійку, на зауваження припинити ці дії не реагував, чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, оскльки його протягом року вже було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті.
ОСОБА_1 винним себе у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП визнав. Крім визнання самим правопорушником, його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями свідків .
Пом'якшуючою відповідальність обставиною відповідно до ст. 34 КУпАП вважаю щире каяття винного.
Обтяжуючою відповідальність обставиною відповідно до ст. 35 КУпАП вважаю вчинення правопорушення в стані алкогольного сп'яніння.
Виходячи з викладеного, беручи до уваги характер правопорушення, особу правопорушника та керуючись ст. ст. 283, 284, 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП і накласти стягненняу вигляді адміністративного арешту строком на 5 діб.
Час відбуття покарання рахувати з 15 години 00 хвилин 26.12.2011 року.
Постанова виконується негайно.
На постанову суду може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції протягом 10 днів з дня винесення постанови.