Справа № 3/2515/27/2012
11 січня 2012 року
Новозаводський районний суд м. Чернігова
в складі: головуючого судді Кузьміна М.В.
при секретарі Сидоренко О.М.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Чернігові справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешкає за адресою: АДРЕСА_1, не працює
- за ч. 1 ст. 130 КУпАП
ОСОБА_1 09.12.2011 року, о 21-00 год., в м. Чернігові, по вул. Толстого, 102, передав керування автомобілем «Мазда 626», д.н.з. НОМЕР_1, громадянину ОСОБА_2, який перебував в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив п. 2.9 «Г» ПДР. За даним фактом відносно нього складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 тричі не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, про що свідчить відмітка в зворотному поштовому повідомленні. Клопотань про відкладення розгляду справи до суду не надходило. За таких обстави суд вважає можливим розглянути справу без його участі.
Вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП, його вина підтверджується дослідженими матеріалами справи, тому, оцінюючи всі отримані докази, суд вважає, що на правопорушника слід накласти адміністративне стягнення в межах санкції даної статті, у вигляді громадських робіт.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 283, 284, 130 ч. 1 КУпАП, суд
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді 50 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена до Чернігівського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: М.В. Кузьмін