Постанова від 30.08.2011 по справі 3-728/11

Справа № 3-728/2011

Постанова

іменем України

30 серпня 2011 року суддя Горохівського районного суду Волинської області Чонка В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Горохівського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя с.Печихвости Горохівського району Волинської області, пенсіонера, за скоєння ним правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КпАП України,

встановив:

ОСОБА_1 22 серпня 2011 року о 12 годині у власному домоволодінні висловлювався нецензурною лайкою в адресу своєї дружини ОСОБА_2, чим вчинив насильство в сім'ї.

ОСОБА_1 в суді вину свою визнав повністю.

Вина ОСОБА_1. стверджується матеріалами справи, зокрема постановою про відмову в порушенні кримінальної справи.

Враховуючи характер скоєного правопорушення, те, що ОСОБА_1 вперше притягується до адміністративної відповідальності, позитивно характеризується по місцю свого проживання, вважаю, що на нього слід накласти стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст. ст. 283, 284 КпАП України, -

Постановив:

Визнати винним ОСОБА_1 в правопорушенні, передбаченому ч.1 ст.173-2 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу в сумі 85(вісімдесят п'ять) гривень.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена через Горохівський районний суд до апеляційного суду Волинської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законим представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови..

Суддя В.В. Чонка

Попередній документ
20597233
Наступний документ
20597235
Інформація про рішення:
№ рішення: 20597234
№ справи: 3-728/11
Дата рішення: 30.08.2011
Дата публікації: 27.01.2012
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Горохівський районний суд Волинської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (30.06.2011)
Дата надходження: 06.05.2011
Предмет позову: порушення порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі,не подача до МДПІ звітності
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВАСЯНОВИЧ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
ГУЛИД РОМАН МЕТОДІЙОВИЧ
ДРАНОВСЬКА СВІТЛАНА ЗІНОВІЇВНА
ЗАВОРА ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ
КАРБОВНІК ІГОР МИХАЙЛОВИЧ
ЛІЩИШИНА МАРІЯ ЮСТИНІВНА
МАЙМУР ФЕЛІКС ФЕДОРОВИЧ
ОЧИРГОРАЄВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
ПОГОРЄЛОВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
СКРИЦЬКИЙ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ
ЯНКІВ ТЕТЯНА ПЕТРІВНА
суддя-доповідач:
ВАСЯНОВИЧ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
ГУЛИД РОМАН МЕТОДІЙОВИЧ
ЗАВОРА ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ
КАРБОВНІК ІГОР МИХАЙЛОВИЧ
ЛІЩИШИНА МАРІЯ ЮСТИНІВНА
МАЙМУР ФЕЛІКС ФЕДОРОВИЧ
ПОГОРЄЛОВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
СКРИЦЬКИЙ ЛЕОНІД ПЕТРОВИЧ
ЯНКІВ ТЕТЯНА ПЕТРІВНА
правопорушник:
Білоконь Наталія Григорівна
Гатюк Юрій Олексійович
Даниленко Вячеслав Всеволодович
Дурдиєв Микола Артемович
Зуєв Артем Сергійович
Іщенко Сергій Миколайович
Крашевська Ольга Михайлівна
Кулеба Василь Іванович
Міщенко Віктор Григорович
Сліпушко Ольга Олексіївна
Шуляк Тетяна Борисівна