Постанова від 01.07.2011 по справі 3-943/11

Справа № 3-943/11

ПОСТАНОВА

І м ен е м У к р а ї н и

м. Донецьк 01 липня 2011 р.

Суддя Петровського районного суду м. Донецька Владимирська І.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно

ОСОБА_1, 17.04.1976 р. н., громадянки ОСОБА_2, не працюючої, яка мешкає за адресою: м. Донецьк, вул. Композиторів, 17, -

за ст. 203 ч. 1 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

У період з 28 червня 2011 р. і по теперішній час ОСОБА_1, яка є громадянкою ОСОБА_2, мешкала на території України без тимчасової реєстрації, чим порушила правила перебування іноземців на території Україні, та скоїла адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 203 КУпАП.

Правопорушник до суду з'явився, провину у вчиненому правопорушенні визнав у повному обсязі.

Дослідивши матеріали справи, вважаю, що ОСОБА_1 вчинила правопорушення, передбачене ст. 203 ч. 1 КУпАП, оскільки порушила правила перебування іноземців в Україні.

Разом з тим, ст. 22 КУпАП передбачено, що при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Враховуючи, що вчинене правопорушення не спричинило тяжких наслідків, враховуючи також дані про особу порушника, ступінь її вини, її майновий стан, а також малозначний період пропуску строку, прихожу до висновку про малозначність цього правопорушення, та вважаю за можливе звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

На підставі викладеного, керуючись ст. 22, 38 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ст. 203 ч. 1 КУпАП, в зв'язку з малозначністю вчиненого правопорушення, оголосивши їй усне зауваження, справу провадженням закрити.

Постанова в порядку провадження у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена або опротестована прокурором в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Петровський районний суд міста Донецька шляхом подачі в десятиденний строк з дня її винесення апеляційної скарги або протесту прокурора.

Суддя І.М. Владимирська

Попередній документ
20251937
Наступний документ
20251939
Інформація про рішення:
№ рішення: 20251938
№ справи: 3-943/11
Дата рішення: 01.07.2011
Дата публікації: 21.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Петровський районний суд м. Донецька
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (13.04.2011)
Дата надходження: 12.04.2011
Предмет позову: не прийняла заходів, щодо продовження реєстрації
Учасники справи:
головуючий суддя:
БАЧУН ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ГЛУЩЕНКО ЄВГЕНІЯ ДАНИЛІВНА
ГУРГУЛА ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
КУТОВИЙ ЮРІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ
МАКСИМЕНКО ЛЮДМИЛА ВАЛЕНТИНІВНА
МЕЛЬНИК СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ
МИЧКА ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
МІЗЮК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
МОРГУН ОЛЕКСІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
ПРИМІЧ ГАННА ІВАНІВНА
ПРОЦЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
РУДЯК АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ТКАЧЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ФЕЙІР ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-доповідач:
БАЧУН ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ГУРГУЛА ВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ
КУТОВИЙ ЮРІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ
МАКСИМЕНКО ЛЮДМИЛА ВАЛЕНТИНІВНА
МЕЛЬНИК СЕРГІЙ РОМАНОВИЧ
МИЧКА ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
МІЗЮК ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
МОРГУН ОЛЕКСІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
ПРИМІЧ ГАННА ІВАНІВНА
ПРОЦЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
РУДЯК АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ТКАЧЕНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ФЕЙІР ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
правопорушник:
Андрухів Ігор Юрійович
Балог Іван Іванович
Бєлова Ганна Григорівна
Ганжул Олександр Олександрович
Дубовий Сергій Олексійович
Іутіна Галина Іванівна
Кравчук Станіслав Леонідович
Кулик Антон Олександрович
Лаврик Микола Павлович
Литвиновський Віктор Михайлович
Михно Руслан Сергійович
Федчук Михайло Михайлович
Шолудько Володимир Васильович
Шпукал Юрій Васильович
Щасливцев Василь Петрович