Постанова від 25.11.2011 по справі 3/0312/1258/11

НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 листопада 2011 року справа № 3/0312/1258/11 м. Нововолинськ

Суддя Нововолинського міського суду Волинської області Василюк А.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає та зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 працює гірничим робітником на Шахті №1 ДП «Волиньвугілля»

за ч.1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

встановив:

27 жовтня 2011 року об 02 год. 00 хв. ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 вчинив сімейну сварку в стані алкогольного сп'яніння зі своєю співмешканкою ОСОБА_2, висловлювався в сторону останньої нецензурними словами, чинив фізичне насильство, своєю поведінкою спричинив шкоду психічному здоров'ю потерпілої, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП.

В суді ОСОБА_1 вину у вчиненні вищезазначеного правопорушення визнав повністю, у вчиненому щиро кається.

Факт вчинення даного правопорушення ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВН №00001809 від 31 жовтня 2011 року (а.с.1), постановою про адміністративне правопорушення від 10 жовтня 2011 року (а.с.2), постановою про відмову у порушенні кримінальної справи від 31 жовтня 2011 року (а.с.3), копією протоколу усної заяви про злочин від 28 жовтня 2011 року (а.с.4), письмовими поясненнями ОСОБА_2 (а.с.5), копією письмових пояснень ОСОБА_1 (а.с.6), характеристикою з місця проживання на ОСОБА_1 (а.с.7), копією паспорта ОСОБА_1 (а.с.8).

Дослідивши матеріали справи в їх сукупності, враховуючи характер вчиненого правопорушення, дані про особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, наявність обставини, що пом'якшує відповідальність -щире каяття ОСОБА_1, відсутність обставин, що обтяжують відповідальність, вважаю за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст.283, ст.284 КУпАП, на підставі ч.1 ст.173-2 КУпАП, -

постановив:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 60 (шістдесят) грн.

Роз'яснити, що штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови -не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення. В порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника, відповідно до ст.308 КУпАП, стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КупАП.

Постанову можна оскаржити в апеляційному порядку до апеляційного суду Волинської області з моменту її винесення відповідно до ст.294 КупАП.

Суддя А.В. Василюк

Попередній документ
20250682
Наступний документ
20250684
Інформація про рішення:
№ рішення: 20250683
№ справи: 3/0312/1258/11
Дата рішення: 25.11.2011
Дата публікації: 14.03.2012
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Нововолинський міський суд Волинської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування