Постанова від 30.09.2011 по справі 3-2820/11

Справа № 3-2820/11

ПОСТАНОВА

Іменем України

30 вересня 2011 року Суддя Комсомольського районного суду м. Херсона Котьо І.В. розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Дніпровського РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3

за вчинення правопорушення передбаченого ч.1 ст. 44 КУАП, -

встановив:

24 червня 2011 року близько 07.30 години під час проведення працівниками міліції обшуку в будинку № 3 по вул. Комунальній в м. Херсоні було виявлено, що ОСОБА_1 за вище вказаною адресою місця свого проживання зберігав у паперовому пакунку для особистого вживання подрібнену речовину, яка згідно висновку спеціаліста є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено, -канабіс висушеною масою 0,21 гр., у зв'язку чим ОСОБА_1 вчинив незаконне зберігання наркотичного засобу без мети збуту в невеликих розмірах, що в свою чергу є правопорушенням передбаченим ч.1 ст. 44 КУАП.

В судовому засіданні особа, яка притягається до адміністративної відповідальності визнала свою вину у повному обсязі та розкаялась у вчиненому ним правопорушенні.

Вислухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи суд вважає, що вина особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, у вчиненні вказаного правопорушення повністю доказана, що підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення та здобутими доказами, а саме протоколом про адміністративне правопорушення копією висновку спеціаліста НДЕКЦ при УМВС України в Херсонській області та поясненнями самої особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, як тими що були відібрані в неї письмово працівником міліції так і тими що були дані нею усно під час судового розгляду. З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи порушника, ступеня його вини, майнового стану, визнаючи обставиною, що пом'якшує відповідальність за адміністративне правопорушення щире розкаяння винного, обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення суд не знаходить і вважає необхідним застосувати до порушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу в мінімально передбаченому розмірі за дане правопорушення.

Керуючись ст.ст. 23-24, 27, 33-35, 44 ч.1, 213, 221, 246, 251-252, 265, 283-284 КУАП, суд -

постановив:

Застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 306 грн.

Вилучений у ОСОБА_1, під час затримання, особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс висушеною вагою 0,11 гр. (а.с.4-5) -знищити.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або не неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подання апеляційної скарги чи протесту прокурора до Апеляційного суду Херсонської області через Комсомольський районний суд м. Херсона, який виніс постанову.

Суддя:ОСОБА_2

Попередній документ
20086752
Наступний документ
20086754
Інформація про рішення:
№ рішення: 20086753
№ справи: 3-2820/11
Дата рішення: 30.09.2011
Дата публікації: 21.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Комсомольський районний суд м. Херсона
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (25.10.2011)
Дата надходження: 11.10.2011
Предмет позову: невиконання батьк. обов"язків
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЗАЙЦЕВ АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
суддя-доповідач:
ЗАЙЦЕВ АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
правопорушник:
Костенко Олена Олексіївна