Справа
№ 3/1519/7080/11р.
30.09.2011 рокум. Одеса.
Суддя Малиновського районного суду м. Одеси Черевко С.П. розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1
за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 206 КУ про АП, -
07.07.11 року було виявлено, що гр. ОСОБА_1, надавала житло за адресою: АДРЕСА_1 чим порушила порядок надання житла іноземцям, які перебувають в Україні.
По даному факту СГІРФО Малиновського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області був складений протокол, про скоєння гр. ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 206 КУпАП.
Незважаючи на те, що правопорушник ОСОБА_1 у судове засідання не з'явилась в матеріалах справи присутні її пояснення, де вона підтвердила вказані в протоколі про АП обставини, чим повністю визнала себе винною.
Вина правопорушника підтверджується зібраними по справі доказами, а саме:
- протоколом про АП серії ОД № 09657 від 07.07.2011 р.,
- поясненнями правопорушника та другими зібраними по справі доказами.
Дослідивши матеріали справи, вважаю, що правопорушник своїми діями скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ст. 206 КУ про АП за кваліфікуючими ознаками -порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг.
На підставі вищевикладеного, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, інші обставини справи, вважаю, що необхідним і достатнім для попередження нових правопорушень та виховання особи в дусі додержання Законів України буде застосування до правопорушника адміністративного стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про АП, -
ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 206 КУ про АП та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1020 (однієї тисячі двадцяти) гривень.
Постанова може бути оскаржена в десятиденний строк з моменту її проголошення, а також може бути опротестована прокурором відповідно до положень ст. 290 КУ про АП.
Суддя: Черевко С.П.