ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
10 листопада 2011 р. Справа № Б-13/8
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Шкіндера П.А.
при секретарі судового засідання Кучмі І.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи
за заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Полімери України"
вул. Виконкомівська, 15/11, м. Дніпропетровськ, 49000
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Пластпайп"
вул. Галицька, 201, м. Івано-Франківськ, 76008
про визнання боржника банкрутом
за участю представників сторін:
від заявника: представники не з'явилися
від боржника: представники не з'явилися
від ліквідатора: Дожджанюк О.І.
від кредиторів : ПАТ "Банк "Фінанси та кредит" Куликов Ю.Ю.- нач. юридичного відділу
ліквідатор: не з"явився
ТзОВ "Торговий дім Полімери України" звернувся до господарського суду Івано-Франківської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство.
Ухвалою суду від 26.01.10 порушено провадження про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Пластпайп".
Ухвалою суду від 16.03.10 призначено розпорядником майна арбітражного керуючого Швеця О.Я. та встановлено дату попереднього засідання на 11.05.10. На виконання ухвали суду від 16.03.10 у газеті "Голос України" № 54 від 26.03.10 надруковано оголошення про банкрутство ТзОВ "ТД Пластпайп".
Ухвалою суду від 11.05.10 затверджено реєстр вимог кредиторів.
02.08.10 подано клопотання про затвердження рішення комітету кредиторів щодо визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. Постановою Господарського суду Івано-Франківської області від 21 вересня 2010 року ТОВ "Торговий Дім Пластпайп" було визнано банкрутом та щодо нього було відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором по справі призначено Швеця О.Я.
Ухвалою суду від 11.01.11 припинено повноваження ліквідатора Швеця О.Я. та призначено ліквідатором Куліченка М.В.
Ухвалами суду неодноразово за клопотанням арбітражного керуючого Куліченка М.В. відкладався розгляд справи.
Ухвалою від 20.09.11 клопотання ліквідатора Куліченко М.В. (вих.дата 20.09.11 вих.№ б/н ) (вх.дата 20.09.11 вх.№ 7763/2011-с вх) задоволено; продовжено строк ліквідаційної процедури та повноваження ліквідатора Куліченко М.В. по справі №Б-13/8 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Пластпайп" (вул. Галицька, 201, м. Івано-Франківськ, 76008) на один місяць та відкладено судове засідання по розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 20.10.11.
Ухвалою від 20.10.11 відкладено судове засідання по розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 10.11.11.
Кредитором по справі ПАТ "Банк "Фінанси та кредит" подано до суду скаргу на дії ліквідатора.
Представники заявника, боржника та ліквідатор в судове засідання не з"явилися, причин неявки не повідомили, хоча належним чином були повідомлені про дату, час та місце проведення судового засідання.
Дослідивши матеріали справи та заслухавши представників сторін в судовому засіданні, суд прийшов до висновку, що для всебічного та повного розгляду справи по суті, розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст. 5 , ст.ст.22-25, ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 , ст.77Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Продовжити строк ліквідаційної процедури та повноваження ліквідатора Куліченко М.В. по справі №Б-13/8 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Пластпайп" (вул. Галицька, 201, м. Івано-Франківськ, 76008) до 13.12.11.
2. Відкласти судове засідання по розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на 13.12.11 о 10:00 год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 16, поверх ІІ, кімната № 22.
Зобов'язати ліквідатора Куліченко М.В. провести засідання комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Пластпайп" (вул. Галицька, 201, м. Івано-Франківськ, 76008) на якому розглянути звіт ліквідатора про здійснення ліквідаційної процедури. Рішення комітету кредиторів подати до суду.
Згідно п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони може бути стягнуто в дохід Державного бюджету України штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто до 1700 грн.
Суддя Шкіндер П. А.
Дану ухвалу направити:
- ініціюючому кредитору (вул. Виконкомівська, 15/11, м.Дніпропетровськ,49000);
- боржнику (вул.Галицька, 201, м.Івано-Франківськ,76008);
- Івано-Франківському обласному відділу з питань банкрутства (вул. С.Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ, 76000);
- арбітражному керуючому Куліченко М.В. (адреса: АДРЕСА_1).
Виготовлено в КП "Документообіг госп. судів"
спеціаліст 2 категорії
Петльована Н. Р.________________
10.11.11