11 жовтня 2011 р.
Справа № 2-3578/2011р.
ряд.стат.звіту №47
код суду 0707
o
вступна та резолютивна частини
11 жовтня 2011 року м.Мукачево
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
в особі : головуючого-судді Монич В.О.
при секретарі Новікова І.С.
за участю: позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
представника відповідача ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Мукачево цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою у обгрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Відповідно до ст.209 ч.3 ЦПК України, складання рішення в повному обсязі відкласти до 14 жовтня 2011 року.
Керуючись ст.ст.10,60,208,209,212-218 ЦПК України, ст.ст.180,182,184 СК України суд,-
Позов ОСОБА_1 -задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_2, Мукачівського району в користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, мешканки АДРЕСА_1, Мукачівського району аліменти на утримання доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4 в розмірі 500 грн. 00 коп. щомісячно і до досягнення нею повноліття, починаючи з 21 вересня 2011 року.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_2, Мукачівського району на користь держави судовий збір в сумі - 51 (п'ятдесят одна) грн 00 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 120 (сто двадцять) грн. 00 коп.
Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів -у межах суми платежу за один місяць.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Головуючий В.О.Монич