79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128
05.10.11 Справа№ 14/111
За позовом: ОСОБА_5, Республіка Польща, м.Жешув
до відповідача 1: ОСОБА_2, м.Львів
до відповідача 2 : ОСОБА_3, м.Львів
до відповідача 3 : Товариства з обмеженою відповідальністю “Касіопея плюс”, м.Львів
до відповідача 4 :ОСОБА_4, Республіка Польща, м.Люблін
Третя особа яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Державний реєстратор виконавчого комітету Львівської міської ради, м.Львів
Про:
: визнати недійсним договір від 22.02.2008 року, укладений між ОСОБА_3 та громадянином республіки Польща ОСОБА_4, в частині відчуження ОСОБА_3 частини предмету купівлі-продажу, а саме: частки у розмірі 49% статутного фонду Товариства з обмеженою відповідальністю “Касіопея плюс”;
: перевести на громадянина Польща ОСОБА_5 права та обов”язки покупця за договором від 22.08.2008 року, укладеним між ОСОБА_3 та громадянином республіки Польща ОСОБА_4, в частині відчуження ОСОБА_3 частини предмету купівлі-продажу, а саме : частки у розмірі 12,25% статутного фонду Товариства з обмеженою відповідальністю “Касіопея плюс”;
: перевести на громадянина республіка Польща ОСОБА_5 права та обов”язки покупця за договором купівлі-продажу від 13.06.2009 року, укладеним між ОСОБА_2 і громадянином республіки Польща ОСОБА_4 та посвідченим нотаріусом П”ятої державної нотаріальної контори Кіріловою Т.М.
Суддя Кітаєва С.Б.
Секретар Король М.Р.
Представники:
від позивача: не з'явився
від відповідача 1: не з'явився
від відповідача 2: не з'явився
від відповідача 3: не з'явився
від відповідача 4: не з'явився
від третьої особи 1: не з'явився
Суть спору: Позов заявлено ОСОБА_5, Республіка Польща, м.Жешув, до відповідача 1: ОСОБА_2, м.Львів,до відповідача 2 : ОСОБА_3, м.Львів, до відповідача 3 : Товариства з обмеженою відповідальністю “Касіопея плюс”, м.Львів, до відповідача 4 :ОСОБА_4, Республіка Польща, м.Люблін, третя особа яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Державний реєстратор виконавчого комітету Львівської міської ради, м.Львів, про :
: визнати недійсним договір від 22.02.2008 року, укладений між ОСОБА_3 та громадянином республіки Польща ОСОБА_4, в частині відчуження ОСОБА_3 частини предмету купівлі-продажу, а саме: частки у розмірі 49% статутного фонду Товариства з обмеженою відповідальністю “Касіопея плюс”;
: перевести на громадянина Польща ОСОБА_5 права та обов”язки покупця за договором від 22.08.2008 року, укладеним між ОСОБА_3 та громадянином республіки Польща ОСОБА_4, в частині відчуження ОСОБА_3 частини предмету купівлі-продажу, а саме : частки у розмірі 12,25% статутного фонду Товариства з обмеженою відповідальністю “Касіопея плюс”;
: перевсти на громадянина республіка Польща ОСОБА_5 права та обов”язки покупця за договором купівлі-продажу від 13.06.2009 року, укладеним між ОСОБА_2 і громадянином республіки Польща ОСОБА_4 та посвідченим нотаріусом П”ятої державної нотаріальної контори Кіріловою Т.М.
Ухвалою від 13.08.2010 року порушено провадження у справі за даним позовом та призначено розгляд справи на 31.08.2010 року. Вимоги до сторін, третьої особи по підготовці справи до розгляду в судовому засіданні висвітлені в зазначеній ухвалі.
Ухвалою господарського суду Львівської області від 31.08.2010 року провадження у справі №14/111 було зупинено судом до набрання законної сили рішенням господарського суду Львівської області у справі №19/99(24/72).
Ухвалою господарського суду Львівської області від 13.09.2011 року провадження у справі №14/111 було поновлено та призначено справу до розгляду в судовому засіданні на 05.10.2011 року.
В судове засідання сторони та третя особа явки повноважних представників не забезпечили, причин неявки суду не повідомили, хоча були належним чином повідомлені про час та місце розгляду спору, підтвердженням чого є повідомлення про вручення поштових відправлень, які знаходяться в матеріалах справи.
В зв'язку з відсутністю представників сторін та третьої особи в судовому засіданні, з метою надання можливості всім учасникам судового процесу скористатися правом на захист своїх інтересів, суд відкладає розгляд справи.
Керуючись п.п. 1,2 ст.77, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд,-
1. Розгляд справи відкладено на : 09.11.11 о 16:00
Судове засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Львівської області за адресою : м.Львів, вул..Личаківська,128, 5-й поверх, кабінет №502.
2. Сторонам, третій особі - у зв'язку із запровадженням автоматизованої системи документообігу у господарському суді, з метою належної реєстрації та своєчасного передання таких матеріалів до судді, кореспонденцію до суду необхідно подавати не пізніше, як за день до судового засідання, з реєстрацією документів у канцелярії суду (2-й поверх).
3. Суд зобов'язує сторони , третю особу -виконати вимоги ухвали від 13.08.2010 року у справі та подати витребовувані документи.
4. Сторонам - надати в засідання для огляду оригінали документів, на які покликаються сторони в обґрунтування своєї позиції по заявлених вимогах..
5. Явка повноважних представників сторін, третьої особи -обов'язкова.
Суддя Кітаєва С.Б.