Ухвала від 03.10.2011 по справі 23/465-б-15/198-б

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34

УХВАЛА

Справа № 23/465-б-15/198-б03.10.11

Заявник Закрите акціонерне товариство “Укрнафтогазбезпека”

Боржник Дочірнє підприємство “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” (ідентифікаційний код 32253350)

Пробанкрутство

Суддя Омельченко Л.В.

Представники:

Від боржникаОСОБА_1 -представник за довіреністю від 19.08.2011 р., ОСОБА_2 -представник за довіреністю від 19.08.2011 р. ОСОБА_3 -представник за довіреністю від 23.06.2011 р.

Арбітражний керуючий ОСОБА_4 -представник Лецкана В.Л. за довіреністю від 02.07.2011 р.

Від кредиторів ОСОБА_6 -представник ДПІ в Шевченківському районі м. Києва за довіреність від 17.11.2010 р.

Від прокуратуриКарпенко Н.М. -прокурор відділу прокуратури м. Києва

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

У провадженні Господарського суду міста Києва з 2006 року перебувала справа № 23/465-б-15/198-б про банкрутство Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека”.

Провадження в указаній справі було припинено 09.12.2009 р. в порядку п. 5 ч. 1 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у зв'язку з затвердженням мирової угоди (суддя Хоменко М.Г.).

У листопаді 2010 року кредитор боржника -Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м. Києва звернулася до суду з заявою про розірвання мирової угоди, затвердженої 09.12.2009 р., з мотивів невиконання Дочірнім підприємством “Нафтогазбезпека” її умов та непогашенням в установлений строк розстроченої заборгованості перед бюджетом.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.02.2011 р. у задоволенні вказаної заяви було відмовлено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 12.04.2011 р. ухвалу Господарського сулу міста Києва від 16.02.2011 р. у справі № 23/465-б-15/198-б було скасовано, провадження у справі поновлено, матеріали справи повернуто до місцевого господарського суду для подальшого розгляду.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 08.07.2011 р. справу № 23/465-б-15/198-б прийнято до свого провадження суддею Омельченком Л.В.

29.08.2011 р. у судовому засіданні судом було ухвалено призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Лецкана В.Л., відкладено розгляд справи на 05.09.2011 р., зобов'язано учасників провадження у справі подати суду письмові пояснення відносно подальшого ходу провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”.

05.09.2011 р. Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м. Києва уповноваженого представника в судове засідання не направила, подавши через відділ діловодства суду клопотання про відкладення слухання справи, мотивоване неможливістю забезпечення явки представника.

Представник боржника надав суду письмові пояснення по справі щодо намагання підприємства покращити свій фінансовий стан та розстрочити наявну податкову заборгованість, а також заявив клопотання про виключення з реєстру вимог кредиторів Приватного підприємства “Сарос”, Дочірньої компанії “Газ України”, Закритого акціонерного товариства “Укртранснафтобезпека” у зв'язку з припинення грошових зобов'язань. До вказаного клопотання боржником приєднано акти звірки розрахунків з Приватним підприємством “Сарос” та Закритим акціонерним товариством “Укртранснафтобезпека”, платіжне доручення на підтвердження сплати боргу Приватному підприємству “Сарос”.

05.09.2011 р. під час розгляду справи судом було встановлено, що грошові зобов'язання боржника перед Приватним підприємством “Сарос”, Дочірньою компанією “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” та Закритим акціонерним товариством “Укртранснафтобезпека” припинені, у зв'язку з чим розпорядника майна було зобов'язано подати суду уточнений (оновлений) реєстр вимог кредиторів у справі № 23/465-б-15/198-б. При цьому, вимога про виключення з реєстру вимог кредиторів конкурсних кредиторів, грошові вимоги перед якими боржником вже погашені, судом відхилена, як така, що не співвідноситься з приписами діючого законодавства.

Ухвалою від 05.09.2011 р. розгляд справи було відкладено на 19.09.2011 р.

16.09.2011 р. від розпорядника майна до суду надійшло клопотання про затвердження мирової угоди, виключення з реєстру вимог кредиторів осіб, вимоги яких погашені та про затвердження оплати своїх послуг.

У судовому засіданні 16.09.2011 р. представник розпорядника майна підтримав вищевказане клопотання, розгляд якого судом, так само як і розгляд справи було відкладено на 26.09.2011 р. з огляду на потребу отримання додаткових доказів, необхідних для його вирішення по суті та через неподання витребуваних документів згідно з ухвалою від 05.09.2011 р.

21.09.2011 р. до суду від Державної податкової інспекції у м. Полтаві надійшла заява від 20.09.2011 р. № 17669/9/10-230 про приєднання в якості кредитора, в якій повідомляється, про те, що Полтавський регіональний підрозділ охорони дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” перебуває на обліку як платник податків і зборів в ДПІ у м. Полтаві і має податковий борг зі сплати консолідованого податку на прибуток підприємств в сумі 1 454 078,75 грн., що виник на підставі відповідного розрахунку податкових зобов'язань за 1-й квартал 2011 року, поданого до податкового органу 10.05.2011 р.

23.09.2011 р. до суду від Державної податкової інспекції у м. Сімферополі Автономної республіки Крим надійшла заява № 14187/9/24-1 від 20.09.2011 р. про визнання поточним кредитором та включення до мирової угоди суми податкової заборгованості Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України з податку на прибуток підприємств та організацій в розмірі 716 655,34 грн. у справі про його банкрутство, який виник та обліковується за підприємством згідно з розрахунками податкових зобов'язань за 1-й квартал 2011 року та півріччя 2011 року, поданими до податкового органу Кримським регіональним підрозділом охорони боржника.

У судове засідання, призначене на 26.09.2011 р., з'явилися представники розпорядника майна, боржника, Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва та прокуратури м. Києва.

Розпорядник майна подав суду клопотання про залучення до матеріалів справи листів Державної податкової інспекції у м. Полтаві № 10309/7/24-239 від 02.09.2011 р. та Державної податкової інспекції у м. Сімферополі Автономної республіки Крим № 16258/10/24-1 від 05.09.2011 р., що надійшли арбітражному керуючому Лецкану В.Л. про включення до мирової угоди, що укладається у справі № 23/465-б-15/198-б поточної заборгованості структурних підрозділів боржника на умовах розстрочки та/або відстрочки платежу строком на 60 календарних місяців з наступного місця після затвердження такої угоди.

Також розпорядник майна заявив клопотання про затвердження мирової угоди від 21.09.2011 р., про залучення до матеріалів справи уточненого реєстру вимог кредиторів та підтримав вимоги про встановлення оплати його послуг.

За результатами розгляду клопотання розпорядника майна в частині, що стосується оплати його послуг, судом було ухвалено його задовольнити (ухвала від 26.09.2011 р. в матеріалах справи).

Як слідує з поданої на затвердження суду мирової угоди від 21.09.2011 р., її умови стосуються як порядку погашення конкурсних вимог Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва, так і поточної заборгованості боржника перед вказаним кредитором та Державною податковою інспекцією у м. Полтаві та Державною податковою інспекцією у м. Сімферополі Автономної республіки Крим.

Представник боржника та конкурсного кредитора підтримали позицію розпорядника майна та клопотали про затвердження поданої ним мирової угоди.

Представник прокуратури міста Києва також підтримав правову позицію учасників провадження у справи та надав письмову заяву від 26.09.2011 р. з погодженням мирової угоди від 21.09.2011 р.

26.09.2011 р. в судовому засіданні судом було оголошено перерву до 03.10.2011 р. в порядку ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.

У судове засідання, призначене на 03.10.2011 р., з'явилися представники розпорядника майна, боржника, Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва та прокуратури м. Києва, які підтримали свої правові позиції та клопотали перед судом про затвердження мирової угоди від 21.09.2011 р.

З поданих суду документів вбачається, що 13.09.2011 р. відбулося засідання комітету кредиторів Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, де за наслідками дослідження питання про розмір конкурсної та поточної заборгованості боржника, було вирішено укласти мирову угоду на умовах відстрочки виконання зобов'язань перед конкурсним і поточними кредиторами в загальному розмірі 10 883 262,87 грн., з них: 8 712 528,78 грн. -борг перед Державною податковою інспекціє у Шевченківському районі м. Києва, 1 454 078,75 грн. -борг перед Державною податковою інспекцією у м. Полтаві та 716 655,34 грн. -борг перед Державною податковою інспекцією у м. Сімферополі Автономної республіки Крим.

Слід зауважити про наявність в матеріалах справи тексту мирової угоди, датованої 16.09.2011 р., розгляд якої судом було відкладено у зв'язку з її неналежним оформленням (відсутність підписів уповноважених осіб та печаток сторін). Зважаючи на подання суду на затвердження миррової угоди від 21.09.2011 р. з таким ж умовами, але оформленої в установленому порядку, текст від 13.09.2011 р. залишається судом без розгляду.

Під час вирішення питання про затвердження мирової угоди від 21.09.2011 р. судом досліджено, що від імені Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” та голови комітету кредиторів -Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва текст домовленості сторін щодо розстрочення погашення заборгованості в сумі 10 883 262,87 грн. підписано уповноваженими на те особами, а їх підписи скріплені печатками. Також мирова угода містить підпис та печатку розпорядника майна -арбітражного керуючого Лецкана В.Л.

Подана на затвердження суду мирова угода передбачає розстрочення вимог конкурсних та поточних в розумінні Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” зобов'язань боржника та повне їх погашення у строк до жовтня 2016 року включно.

Розглядаючи мирову угоду від 21.09.2011 р., суд вважає за доцільне врахувати правову позицію Вищого господарського суду України щодо включення до такого виду письмових угод вимог поточних кредиторів боржника (див.: постанову від 16.08.2006 р. № 6/34-б та лист від 05.02.2010 р. № 05-06/520/78). Так, згідно зі ст. 36 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” мирова угода укладається щодо вимог кредиторів, які увійшли до реєстру. Отже, істотними умовами мирової угоди є положення щодо конкурсних кредиторів. Такі умови мирової угоди є публічно-правовими та носять обов'язковий характер для учасників угоди. Разом з тим, мирова угода може містити умови, які не є істотними та виникають з приватно-правових відносин.

Відповідно до ст. 35 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом сторонами мирової угоди є боржник та комітет кредиторів. Однак, поряд зі звичайними учасниками мирової угоди в угоді може брати участь особа, яку залучено до участі у справі про банкрутство. Такою особою може бути, зокрема, поточний кредитор, третя особа, яка виконує певні обов'язки за мировою угодою. Незважаючи на те, що вказана особа не є стороною мирової угоди, мирова угода в частині, що її стосується, є приватно-правовою і тому поширюється на цю особу лише за її згодою. Тобто, включення до мирової угоди неістотних (випадкових) умов потребує волевиявлення обох сторін цих відносин.

Після затвердження мирової угоди та як наслідок припинення провадження у справі боржник зобов'язаний розпочати одночасно виконання конкурсних та поточних вимог кредиторів.

Якщо відносини між конкурсними та поточними кредиторами боржника не впорядковані належним чином, виконання боржником поточних зобов'язань, що має відбуватися першочергово, може зробити неможливим виконання мирової угоди та погашення конкурсних вимог.

Отже, умови мирової угоди можуть бути поширені на поточних кредиторів боржника за їх згодою, а включення до мирової угоди у справі про банкрутство умов щодо поточних кредиторів боржника не суперечить сутності такої угоди.

У ч. 1 ст. 38 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” встановлено, що до заяви про затвердження мирової угоди додаються, зокрема, письмові заперечення кредиторів, які не брали участі в голосуванні про укладення мирової угоди чи проголосували проти укладення мирової угоди, за їх наявності.

Станом на час розгляду справи розпорядником майна, боржником, головою комітету кредиторів та судом не було отримано жодних письмових заперечень щодо мирової угоди від 21.09.2011 р.

Отже, підстав для відмови у затвердженні мирової угоди від 21.09.2011 р , передбачених у ч. 3 ст. 38 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, судом не встановлено.

Згідно з ч.ч. 1, 2, 3 ст. 37 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” мирова угода укладається у письмовій формі та підлягає затвердженню господарським судом, про що зазначається в ухвалі господарського суду про припинення провадження у справі про банкрутство. Мирова угода набирає чинності з дня її затвердження господарським судом і є обов'язковою для боржника (банкрута), кредиторів, вимоги яких забезпечені заставою, кредиторів другої та наступних черг. Одностороння відмова від мирової угоди не допускається.

Відповідно до ч. 5 ст. 38 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з дня затвердження мирової угоди боржник приступає до погашення вимог кредиторів згідно з умовами мирової угоди.

Виходячи з приписів ч. 6 ст. 38 та п. 5 ч. 1 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” затвердження мирової угоди є підставою для припиненням господарським судом провадження у справі про банкрутство.

Заслухавши пояснення розпорядника майна, боржника і представника комітету кредиторів, дослідивши матеріали справи та подану на затвердження мирову угоду, суд вважає, що її умови та обставини підписання не суперечать законодавству, у зв'язку з чим така угода підлягає затвердженню судом, а провадження у справі про банкрутство -припиненню.

Враховуючи вищезазначене та керуючись Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86, 89 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Затвердити мирову угоду від 21.09.2011 р., укладену між кредиторами Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” в особі голови комітету кредиторів -заступника начальника Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва ОСОБА_7. та Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” в особі директора Гордієнка В.С. з наступним змістом:

Дочірнє підприємство ”Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, надалі -боржник, в особі директора Гордієнка В.С., який діє на підставі Статуту, Протоколу засідання комітету кредиторів від 13.09.2011 р., ч. 4 ст. 35 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з однієї сторони,

та кредитор у справі Господарського суду міста Києва № 23/465-б-15/198-б про банкрутство Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” -Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м. Києва, та поточні кредитори боржника -Державна податкова інспекція у м. Полтава, Державна податкова інспекція у м. Сімферополь, надалі разом -кредитори, від імені яких діє голова комітету кредиторів в особі заступника начальника Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва ОСОБА_7, який діє на підставі довіреності від 21.09.2011 р. № 6187/9/10-214, протоколу засідання комітету кредиторів від 13.09.2011 р., ч. 5 ст. 35 Закону України “«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з другої сторони,

разом надалі сторони, уклали дану мирову угоду у справі Господарського суду міста Києва № 23/465-б-15/198-б про банкрутство Дочірнього підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, надалі -мирова угода, керуючись статтями 35-37 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” про таке.

1. Предмет Мирової угоди.

1.1. Кредитори та боржник домовляються про надання боржнику відстрочки та розстрочки погашення вимог кредиторів згідно графіку, визначеного в розділі 2 цієї мирової угоди.

2. Порядок, розміри та строки погашення вимог.

2.1. Боржник -Дочірнє підприємство “Нафтогазбезпека»Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” зобов'язується:

2.1.1. Погасити в період з 1 листопада 2011 року по 31 жовтня 2016 року кредиторські вимоги, що виникли із зобов'язань перед Державною податковою інспекцією у Шевченківському районі м. Києва на загальну суму 8 712 528,78 грн. (вісім мільйонів сімсот дванадцять тисяч п'ятсот двадцять вісім грн. 78 коп.) в тому числі кредиторські вимоги, що були заявлені в межах справи № 23/465-б-15/198-б на суму 3 762 433,28 грн. (три мільйони сімсот шістдесят дві тисячі чотириста тридцять три грн. 28 коп.) та поточні кредиторські вимоги, що виникли із зобов'язань перед Державною податковою інспекцією у Шевченківському районі м. Києва років за період з вересня 2010 року по 13.09.2011 р. на суму 4 950 095,50 грн. (чотири мільйони дев'ятсот п'ятдесят тисяч дев'яносто п'ять грн. 50 коп.), що включають зобов'язання зі сплати податку на додану вартість та зобов'язання зі сплати податку на прибуток згідно наступного графіку:

№ п/пСтрок погашення заборгованостіПДВ, грн.Податок на прибуток, грн.Разом, грн.

1. Листопад 2011121 405,2223 803,60145 208,82

2. Грудень 2011121 405,2223 803,60145 208,82

3. Січень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

4. Лютий 2012121 405,2223 803,60145 208,82

5. Березень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

6. Квітень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

7. Травень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

8. Червень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

9. Липень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

10. Серпень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

11. Вересень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

12. Жовтень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

13. Листопад 2012121 405,2223 803,60145 208,82

14. Грудень 2012121 405,2223 803,60145 208,82

15. Січень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

16. Лютий 2013121 405,2223 803,60145 208,82

17. Березень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

18. Квітень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

19. Травень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

20. Червень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

21. Липень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

22. Серпень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

23. Вересень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

24. Жовтень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

25. Листопад 2013121 405,2223 803,60145 208,82

26. Грудень 2013121 405,2223 803,60145 208,82

27. Січень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

28. Лютий 2014121 405,2223 803,60145 208,82

29. Березень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

30. Квітень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

31. Травень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

32. Червень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

33. Липень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

34. Серпень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

35. Вересень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

36. Жовтень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

37. Листопад 2014121 405,2223 803,60145 208,82

38. Грудень 2014121 405,2223 803,60145 208,82

39. Січень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

40. Лютий 2015121 405,2223 803,60145 208,82

41. Березень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

42. Квітень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

43. Травень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

44. Червень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

45. Липень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

46. Серпень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

47. Вересень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

48. Жовтень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

49. Листопад 2015121 405,2223 803,60145 208,82

50. Грудень 2015121 405,2223 803,60145 208,82

51. Січень 2016121 405,2223 803,60145 208,82

52. Лютий 2016121 405,2223 803,60145 208,82

53. Березень 2016121 405,2223 803,60145 208,82

54. Квітень 2016121 405,2223 803,60145 208,82

55. Травень 2016121 405,2223 803,60145 208,82

56. Червень 2016121 405,2223 803,60145 208,82

57. Липень 2016121 405,2223 803,60145 208,82

58. Серпень 2016121 405,2223 803,60145 208,82

59. Вересень 2016121 405,2223 803,60145 208,82

60. Жовтень 2016121 405,1223 803,28145 208,40

Всього:7 284 313,101 428 215,688 712 528,78

2.1.2. Погасити в період з 1 листопада 2011 року по 31 жовтня 2016 року поточні кредиторські вимоги, що виникли із зобов'язань перед Державною податковою інспекцією у м. Полтава станом на 13.09.2011 р. на суму 1 454 078,75 грн. (один мільйон чотириста п'ятдесят чотири тисячі сімдесят вісім грн. 75 коп.), що включають зобов'язання зі сплати податку на прибуток згідно наступного графіку:

№ п/пСтрок погашення заборгованостіПодаток на прибуток, грн.

1. Листопад 201124 234,65

2. Грудень 201124 234,65

3. Січень 201224 234,65

4. Лютий 201224 234,65

5. Березень 201224 234,65

6. Квітень 201224 234,65

7. Травень 201224 234,65

8. Червень 201224 234,65

9. Липень 201224 234,65

10. Серпень 201224 234,65

11. Вересень 201224 234,65

12. Жовтень 201224 234,65

13. Листопад 201224 234,65

14. Грудень 201224 234,65

15. Січень 201324 234,65

16. Лютий 201324 234,65

17. Березень 201324 234,65

18. Квітень 201324 234,65

19. Травень 201324 234,65

20. Червень 201324 234,65

21. Липень 201324 234,65

22. Серпень 201324 234,65

23. Вересень 201324 234,65

24. Жовтень 201324 234,65

25. Листопад 201324 234,65

26. Грудень 201324 234,65

27. Січень 201424 234,65

28. Лютий 201424 234,65

29. Березень 201424 234,65

30. Квітень 201424 234,65

31. Травень 201424 234,65

32. Червень 201424 234,65

33. Липень 201424 234,65

34. Серпень 201424 234,65

35. Вересень 201424 234,65

36. Жовтень 201424 234,65

37. Листопад 201424 234,65

38. Грудень 201424 234,65

39. Січень 201524 234,65

40. Лютий 201524 234,65

41. Березень 201524 234,65

42. Квітень 201524 234,65

43. Травень 201524 234,65

44. Червень 201524 234,65

45. Липень 201524 234,65

46. Серпень 201524 234,65

47. Вересень 201524 234,65

48. Жовтень 201524 234,65

49. Листопад 201524 234,65

50. Грудень 201524 234,65

51. Січень 201624 234,65

52. Лютий 201624 234,65

53. Березень 201624 234,65

54. Квітень 201624 234,65

55. Травень 201624 234,65

56. Червень 201624 234,65

57. Липень 201624 234,65

58. Серпень 201624 234,65

59. Вересень 201624 234,65

60. Жовтень 201624 234,40

Всього:1 454 078,75

2.1.3. Погасити в період з 1 листопада 2011 року по 31 жовтня 2016 року поточні кредиторські вимоги, що виникли із зобов'язань перед Державною податковою інспекцією у м. Сімферополь станом на 13.09.2011 р. на суму 716 655,34 грн. (сімсот шістнадцять тисяч шістсот п'ятдесят п'ять грн. 34 коп.), що включають зобов'язання зі сплати податку на прибуток згідно наступного графіку:

№ п/пСтрок погашення заборгованостіПодаток на прибуток, грн.

1. Листопад 201111 944,25

2. Грудень 201111 944,25

3. Січень 201211 944,25

4. Лютий 201211 944,25

5. Березень 201211 944,25

6. Квітень 201211 944,25

7. Травень 201211 944,25

8. Червень 201211 944,25

9. Липень 201211 944,25

10. Серпень 201211 944,25

11. Вересень 201211 944,25

12. Жовтень 201211 944,25

13. Листопад 201211 944,25

14. Грудень 201211 944,25

15. Січень 201311 944,25

16. Лютий 201311 944,25

17. Березень 201311 944,25

18. Квітень 201311 944,25

19. Травень 201311 944,25

20. Червень 201311 944,25

21. Липень 201311 944,25

22. Серпень 201311 944,25

23. Вересень 201311 944,25

24. Жовтень 201311 944,25

25. Листопад 201311 944,25

26. Грудень 201311 944,25

27. Січень 201411 944,25

28. Лютий 201411 944,25

29. Березень 201411 944,25

30. Квітень 201411 944,25

31. Травень 201411 944,25

32. Червень 201411 944,25

33. Липень 201411 944,25

34. Серпень 201411 944,25

35. Вересень 201411 944,25

36. Жовтень 201411 944,25

37. Листопад 201411 944,25

38. Грудень 201411 944,25

39. Січень 201511 944,25

40. Лютий 201511 944,25

41. Березень 201511 944,25

42. Квітень 201511 944,25

43. Травень 201511 944,25

44. Червень 201511 944,25

45. Липень 201511 944,25

46. Серпень 201511 944,25

47. Вересень 201511 944,25

48. Жовтень 201511 944,25

49. Листопад 201511 944,25

50. Грудень 201511 944,25

51. Січень 201611 944,25

52. Лютий 201611 944,25

53. Березень 201611 944,25

54. Квітень 201611 944,25

55. Травень 201611 944,25

56. Червень 201611 944,25

57. Липень 201611 944,25

58. Серпень 201611 944,25

59. Вересень 201611 944,25

60. Жовтень 201611 944,59

Всього:716 655,34

2.2. Загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами, що підлягає погашенню за цією мировою угодою становить 10 883 262,87 грн. (десять мільйонів вісімсот вісімдесят три тисячі двісті шістдесят дві гривні 87 коп.)

2.3. Боржник здійснює погашення власного боргу перед кредиторами шляхом перерахування боржником грошових коштів на поточний рахунок кредитора

2.4. За боржником залишається право дострокового погашення власного боргу перед кредиторами.

3. Інші умови Мирової угоди

3.1. Вимоги кредиторів, щодо яких боржником здійснено відповідні розрахунки згідно умов розділу 2 цієї мирової угоди, вважаються погашеними.

3.2. За заявою одного з кредиторів господарський суд може визнати цю мирову угоду недійсною, якщо для цього існують підстави, передбачені цивільним законодавством України. Визнання мирової угоди недійсною є підставою для поновлення провадження у справі про банкрутство, про що господарський суд виносить ухвалу.

3.3. Ця мирова угода може бути розірвана за рішенням господарського суду у разі невиконання боржником умов цієї угоди щодо не менш як третини вимог кредиторів.

3.4. У разі невиконання мирової угоди кредитори можуть пред'явити свої вимоги до боржника в обсязі, передбаченому цією мировою угодою. У разі поновлення провадження у справі про банкрутство боржника, обсяг вимог кредиторів, щодо яких було укладено мирову угоду, визначається в межах, передбачених цією мировою угодою.

3.5. Одностороння відмова від цієї мирової угоди не допускається.

3.6. Ця мирова угода набирає чинності з дня її затвердження Господарським судом м. Києва і є обов'язковою до виконання для боржника та кредиторів.

2. Припинити провадження у справі № 23/465-б-15/198-б.

3. Припинити повноваження розпорядника майна боржника -арбітражного керуючого Лецкана Вячеслава Львовича (ліцензія серії АВ № НОМЕР_2 від 02.07.2010 р., адреса: АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1).

4. Копію ухвали направити боржнику, кредиторам, арбітражному керуючому Лецкану В.Л. державному реєстратору за місцезнаходженням для виконання в порядку Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”, міському управлінню статистики, органу Державної виконавчої служби та податковій інспекції за місцезнаходженням боржника.

Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття та може бути пред'явлена до виконання протягом одного року з часу настання строку першого платежу.

Стягувачами за даною ухвалою є: Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м. Києва (04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 26, ідентифікаційний код 26088877, Державна податкова інспекція у м. Полтаві (36008, м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, ідентифікаційний код 21049714), Державна податкова інспекція у м. Сімферополі Автономної республіки Крим (95053, м. Сімферополь, вул. М. Залки, 1/9, ідентифікаційний код 36822070), боржником -Дочірнго підприємства “Нафтогазбезпека” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” (04053, м. Київ, вул. Кудрявська, 26/29, ідентифікаційний код 32253350).

Суддя Л.В. Омельченко

Попередній документ
18660026
Наступний документ
18660029
Інформація про рішення:
№ рішення: 18660028
№ справи: 23/465-б-15/198-б
Дата рішення: 03.10.2011
Дата публікації: 19.10.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: