Ухвала від 16.05.2011 по справі 2-а-2278/11

16.05.2011

УКРАЇНА
НАХІМОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

Справа № 2а-2278/11

УХВАЛА

16 травня 2011 року Суддя Нахімовського районного суду м. Севастополя Котешко Л.Л., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Нахімовському районі м. Севастополя про зобов'язання нарахування та сплату недоплаченої державної соціальної допомоги,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду з адміністративним позовом про зобов'язання відповідача нарахувати на її користь недоплачену як «Дитині війни»щомісячну соціальну державну допомогу за 2010 рік та стягнути на користь позивача суму у розмірі 852,40 грн.

Ухвалою судді від 03 березня 2011 року вказаний позов був залишений без руху, як поданий з порушенням вимог ст. 106 КАС України, у зв'язку з тим, що:

- При подачі позову, позивачем не залучена квитанція про сплату судового збору в сумі 3,40 грн., що суперечить вимогам ч.2 ст. 87, ч.3 ст. 106 КАС України, тому позивачу необхідно надати до суду оригінал документу, який підтверджує сплату судових витрат у вказаному розмірі.

- При подачі позову, позивачем не залучені копії позовної заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості сторін, що суперечить вимогам ч.3 ст. 106 КАС України, тому позивачу необхідно надати до суду копії позовної заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї для направлення відповідачу.

- Відповідно до Порядку посвідчення права особи на пільги відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни», затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 05.04.2006 року № 107, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.04.2006 року за № 458/12332, позивач не надав пенсійне посвідчення, яке засвідчує належність особи до категорії дітей війни, тому позивачу необхідно надати до суду пенсійне посвідчення, яке повинно містити штамп, що засвідчує належність особи до категорії дітей війни, та який проставляється регіональними органами (закладами) праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання осіб, які належить до категорії дітей війни.

Позивачу був наданий термін для усунення недоліків до 15 травня 2011 року.

Копія ухвали від 03.03.2011 року направлена ОСОБА_1 05.05.2011 р.

До теперішнього часу недоліки вказані в ухвалі від 03.03.2011 р. не усунути, нова позовна заява в двох екземплярах з підписом та датою подання в суд не поступала.

При таких обставинах є підстави визнати адміністративний позов ОСОБА_1 неподаним і повернути його позивачу.

При цьому суд звертає увагу позивача на те, що повернення позовної заяви не позбавляє його права повторного звернення до адміністративного суду, з додержанням вимог ст. 106 КАС України, після належного усунення недоліків позову.

Керуючись ч.3,4 ст. 108 КАС України,

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Нахімовському районі м. Севастополя про зобов'язання нарахування та сплату недоплаченої державної соціальної допомоги, визнати неподаним та повернути особі, яка його подала.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Севастополя через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк апеляційної скарги.

Суддя Нахімовського райсуду

м. Севастополя Л.Л. Котешко

Попередній документ
18500717
Наступний документ
18500719
Інформація про рішення:
№ рішення: 18500718
№ справи: 2-а-2278/11
Дата рішення: 16.05.2011
Дата публікації: 12.10.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Нахімовський районний суд міста Севастополя
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (29.06.2011)
Дата надходження: 05.04.2011
Предмет позову: про зобовьязання зробити нарахування та виплати надбавки до пенсії
Учасники справи:
головуючий суддя:
БАСОВА НЕЛЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ВІГОВСЬКИЙ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ГАВРИЛЕНКО ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
ГАЛ ЛАЙОШ ЛАЙОШОВИЧ
ЄРМІЧОВА ВІТА ВАЛЕНТИНІВНА
ЗАРІЧАНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
КАРІКОВА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА
ЛАВРУШИН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
ЛІЩИШИНА МАРІЯ ЮСТИНІВНА
МАЙМУР ФЕЛІКС ФЕДОРОВИЧ
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ
ПОПОВ ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
СИНИЦЯ ЛЮДМИЛА ПАВЛІВНА
ХАРЛАН НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
ХОМИНЕЦЬ МАРІЯ МИКОЛАЇВНА
ШЕВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
БАСОВА НЕЛЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ВІГОВСЬКИЙ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ГАВРИЛЕНКО ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
ГАЛ ЛАЙОШ ЛАЙОШОВИЧ
ЄРМІЧОВА ВІТА ВАЛЕНТИНІВНА
ЗАРІЧАНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
КАРІКОВА ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА
ЛАВРУШИН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
ЛІЩИШИНА МАРІЯ ЮСТИНІВНА
МАЙМУР ФЕЛІКС ФЕДОРОВИЧ
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ
ПОПОВ ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
СИНИЦЯ ЛЮДМИЛА ПАВЛІВНА
ХАРЛАН НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
ХОМИНЕЦЬ МАРІЯ МИКОЛАЇВНА
ШЕВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
відповідач:
ДАЇ м. Кривого РОгу Виговський Артур Олегович
УДАІ УМВС України в Миколаївської області
Управління пенсійного фонду України в Старосинявському районі
Управління Пенсійного фонду України в Крижопільському районі Вінницької області
Управління пенсійного фонду України в місті Добропіллі та Добропільського району Донецької області
Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі
Управління Пенсійного фонду України у Погребищенському районі Вінницької області
УПФ
УПФ України Берегівського району
УПФ України в Калуському районі
УПФУ у Драбівському районі
УПФУ в Гадяцькому районі
УПФУ в Городищенському районі
УПФУ в Саксаганському районі
УПФУ в Тисменицькому р-ні
УПФУ у Тиврівському р-ні
Чудай Олександр Іванович
позивач:
Божемська Надія Матвіївна
Боко Марія Яновна
Буряк Галина Пилипівна
Вусата Ганна Далилівна
Гайдейчук Ярослава Василівна
Гвоздь Ольга Микитівна
Глушко Олег Іванович
Голота Василь Іванович
Козік Микола Харитонович
Козлик Ольга Сергіївна
КОЗОВА ЛАРИСА АНДРІЇВНА
Колінько Іван Васильович
КУБА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
Кузьменко Надія Петрівна
Паньків Анастасія Прокопівна
Шапа Валентина Афанасіївна
Яловий Іван Кирилович