Миколаївський окружний адміністративний суд
вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055
про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі
21 квітня 2011 р. м. Миколаїв Справа № 2а-3373/11/1470
Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Брагар В. С., перевіривши позовну заяву і додані до неї матеріали
за позовомОСОБА_1,
АДРЕСА_1, 54017
доПідрозділу примусового виконання рішень Відділу ДВС
Головного управління юстиції у Миколаївській області,
вул. Декабристів, 41/23, оф. 800, м. Миколаїв, 54020
треті особиОСОБА_2,
АДРЕСА_1, 54017
АКБ "Райффайзенбанк України" правонаступник - ПАТ "ОТП
Банк",
вул. Жилянська, 43, м. Київ, 01003
в особі: РВ "Південна регіональна Дирекція" в м. Миколаєві
ПАТ "ОТП Банк",
вул. Спаська, 6-А, м. Миколаїв, 54030
провизнання незаконними дій,
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до Підрозділ примусового виконання рішень відділу ДВС Головного управління юстиції Миколаївської області про визнання незаконними дій по виконавчій справі №23952379.
З тексту позовної заяви та з доданих до неї матеріалів вбачається, що позивач заявляє позовні вимоги про оскарження дій службових осіб Підрозділ примусового виконання рішень відділу ДВС Головного управління юстиції Миколаївської області по виконавчій справі №23952379 порушеній на підставі виконавчого листа по справі № 2ц-7-5534/2010 виданого 20.01.2011 р. Центральним районним судом м. Миколаєва. Відповідно до ч. 1, ст. 181 Кодексу адміністративного судочинства, учасники виконавчого провадження (крім державного виконавця) та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до адміністративного суду із позовною заявою, якщо законом не встановлено інший порядок судового оскарження рішень, дій чи бездіяльності таких осіб. Статтею 383 Цивільно-процесуального кодексу України (далі ЦПК України) передбачено, що учасники виконавчого провадження та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до ЦПК України, порушено їх права чи свободи. В свою чергу Частина 2 ст. 384 ЦПК України передбачає, що скарга подається до суду, який видав виконавчий документ. Таким чином, дану заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. На підставі вищевикладеного, керуючись п. 1 ч. 1 статті 109, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд , -
1. Відмовити у відкритті провадження в адміністративній справі.
2. Ухвалу про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі надіслати позивачу невідкладно разом із позовною заявою ті усіма доданими до неї матеріалами.
Ухвала про відмову у відкритті провадження у адміністративній справі може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву.
Відповідно до п.1 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України, постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановлено цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.
Згідно ч.3 ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому проваджені або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В. С. Брагар