Справа № 3-2543/11
іменем України
30 травня 2011 року Суддя Павлоградського міськрайонного суду Олефіренко Н.А., розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ по обслуговуванню м.Павлограда і Павлоградського району про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого,
проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_2
за ст.130 ч.1 КУпАП,
07.05.2011 року о 18.00 год. водій ОСОБА_1 керував мопедом «Вайпер» по вул. Промислова в м.Павлограді з явними ознаками алкогольного сп"яніння (невиразна мова, запах спиртного з порожнини рота). На вимогу працівників міліції пройти у встановленому порядку медичний огляд відмовився у присутності двох свідків .
У судовому засіданні правопорушник свою провину визнав , у скоєному розкаявся.
Вина ОСОБА_1 підтверджується письмовими матеріалами справи, а саме, а.с.1 -протоколом про адміністративне правопорушення, згідно якого правопорушник пояснив, що відмовляється пройти медичний огляд, а.с.2,3 - поясненнями свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3 а.с.4 - рапортом працівника міліції.
Водій порушив п.2.5 ПДР України.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку про наявність у діях водія ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП.
При накладенні адміністративного стягнення враховую, що правопорушник протягом року не притягувався до адміністративної відповідальності (згідно протоколу).
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст.8, 283,284 КУпАП, суд
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 2550 /дві тисячі п'ятсот п'ятдесят/ грн.
Постанову може бути оскаржено до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя:ОСОБА_4