Справа № 2а -2159/11р.
25 травня 2011 р. м. Вінниця
Суддя Староміського районного суду м. Вінниці Нечипорук Л.Ф., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Староміському районі м. Вінниці про визнання дій управління протиправними та зобов»язання провести перерахунок пенсії, виплати недоплаченої пенсії,-
ОСОБА_1 24.05.2011р. звернулась до суду з позовом до Управління Пенсійного Фонду України в Староміському районі м. Вінниці про визнання дій управління протиправними, перерахунок та виплату несплаченої державної соціальної допомоги як дитині війни ( 30% надбавки до пенсії), починаючи з 01.01.2006р. по 22.05.2011р. та в подальшому.
Згідно ст..99 ч.2 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатись про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Статтею 100 КАС України передбачено, що адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку.
Враховуючи те, що позивачкою пропущено шестимісячний строк звернення до суду з адміністративним позовом в частині вимог, заяви про поновлення пропущеного строку не надано, суд вважає необхідним залишити без розгляду позовну заяву в частині вимог про стягнення недоплаченої пенсії за період понад шестимісячний строк до дня звернення до суду з даним позовом.
На підставі викладеного, керуючись ст. 100 КАС України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Староміському районі м. Вінниці про визнання дій управління протиправними та зобов»язання провести перерахунок пенсії, виплати недоплаченої пенсії залишити без розгляду в частині вимог за період понад шестимісячний строк до дня звернення до суду з даним позовом.
Ухвала може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду протягом п»яти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя:
| № рішення: | 16087830 |
| № справи: | 2-а-2159/11 |
| Дата рішення: | 25.05.2011 |
| Дата публікації: | 21.06.2011 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Адміністративне |
| Суд: | Староміський районний суд м. Вінниці |
| Категорія справи: |
| Стадія розгляду: | Направлено до апеляційного суду (19.05.2011) |
| Дата надходження: | 23.02.2011 |
| Предмет позову: | перерахунок пенсії |