Ухвала від 29.03.2011 по справі 2-а-4433/11

Справа № 0827\2-а-4422\11

УХВАЛА

Про відмову у відкритті провадження

29 березня 2011 р м. Запоріжжя

Суддя Шевченківського районного суду Іжевська Н.Г., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Шевченківської районної адміністрації Запорізької міської ради, орендного підприємства «Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації»про зобов'язання прийняття рішення

ВСТАНОВИВ:

До суду звернулась ОСОБА_1 з адміністративним позовом, за яким вона просить зобов'язати відповідачів присвоїти поштову адресу новозбудованому житловому будинку, розташованому на земельній ділянці № 42 по вул. Стартовій в місті Запоріжжі.

У відкритті провадження треба відмовити з таких підстав.

З позовної заяви вбачається, що позивачка збудувала житловий будинок, але відповідачі відмовляються присвоїти збудованому будинку поштову адресу. Відповідно до копії техпаспорта, позивачка ОСОБА_1 є користувачем житлового будинку № 42 по вул. Стартовій в місті Запоріжжі, тобто вона не є власником будинку.

В позовній заяві позивачка посилається на ст. 331 ЦК України, ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», вважає, що вона придбала право власності на новостворене нерухоме майно, але не може його оформити. А тому вимоги позивачки стосуються цивільно-правових відносин, яки повинні розглядатися у позовному провадженні відповідно до норм ЦК України, а не в адміністративному провадженні.

Відповідно до п.1 ч.1, ч.3 ст. 109 КАС України суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, якщо заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, при цьому позовна заява повертається позивачеві.

Керуючись п. 1 ч.1, ч.3 ст. 109 КАС України, суддя

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті провадження за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Шевченківської районної адміністрації Запорізької міської ради, орендного підприємства «Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації»про зобов'язання прийняття рішення .

Позовну заяву зі всіма додатками повернути ОСОБА_1

Ухвала може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду протягом 5 днів .

Суддя

Попередній документ
15730988
Наступний документ
15730990
Інформація про рішення:
№ рішення: 15730989
№ справи: 2-а-4433/11
Дата рішення: 29.03.2011
Дата публікації: 30.05.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (06.09.2011)
Дата надходження: 05.04.2011
Предмет позову: соціального захисту дітей війни
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ГАВРИЛЕНКО ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
КІОСАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
ХАРЛАН НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
ХЛОПЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ
ШЕВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
БОЙЧУК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
ГАВРИЛЕНКО ВІКТОР ГРИГОРОВИЧ
КІОСАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
ХАРЛАН НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
ХЛОПЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ
ШЕВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
відповідач:
Сутисківська с-рада
Управління пенсійного фонду у Барському районі
Управління Пенсійного фонду України у Погребищенському районі Вінницької області
УПФУ в Калуському районі
УПФУ в Гадяцькому районі
УПФУ у Драбівському районі
позивач:
Алексеєнко Галина Стахівна
Глущак Степан Васильович
з-д "Автоелекторапаратура"
Литвиненко Клавдія Арсентіївна
Третяк Віктор Іванович
Шевчук Марія Петрівна