Ухвала від 17.05.2011 по справі 5015/2435/11

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128

УХВАЛА

17.05.11 Справа№ 5015/2435/11

Господарський суд Львівської області розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали справи:

за заявою:Державної податкової інспекції у м. Трускавець Львівської області (м. Трускавець)

про банкрутство:Комунального підприємства Державно-комунального підприємства Лікарняна аптека № 273 (вул. Симоненка, 84, м. Трускавець, Львівська область, 82200; код ЄДРПОУ 20806426)

Суддя : Цікало А. І.

При секретарі : Герасименко В. С.

Представники:

Заявника:Державної податкової інспекції у м. Трускавець Львівської області (м. Трускавець) -ОСОБА_1. -представник (довіреність № 20/10-0 від 17.06.2010 р.)

Боржника:не з'явився

УМСВ Львівської обласної ради:ОСОБА_2. -представник (довіреність № 60 від 14.01.2011 р.)

РВ ФДМ України по Львівській області:не з'явився

Суть спору: 04.05.2011 р. до господарського суду Львівської області за вх. № 2589 від Державної податкової інспекції у м. Трускавець Львівської області (м. Трускавець) поступила заява про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства Державно-комунального підприємства Лікарняна аптека № 273 (вул. Симоненка, 84, м. Трускавець, Львівська область, 82200; код ЄДРПОУ 20806426) в порядку, передбаченому ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Ухвалою суду від 06.05.2011 р. порушено провадження у справі, залучено до участі у справ управляння майном спільної власності Львівської обласної ради та РВ ФДМ України по Львівській області, зобов'язано Відділ з питань банкрутства у Львівській області запропонувати кандидатуру арбітражного керуючого для призначення ліквідатором у даній справі та призначено підготовче судове засідання на 17.05.2011 р.

Заявник вимоги суду повністю не виконав, явку повноважного представника в судове засідання забезпечив.

17.05.2011 р. до суду за вх. № 11009/11 від представника заявника поступило повідомлення про відсутність обставин, передбачених п. 2 ч. 1 ст. 62 або п. 2 ч. 1 ст. 81 ГПК України та довідка про наявність банківських рахунків у боржника.

Боржник вимоги суду не виконав, відзив на заяву не представив, явку повноважного представника в судове засідання не забезпечив.

17.05.2011 р. до суду за вх. № 10995/11 від Управління майном спільної власності Львівської обласної ради поступили пояснення на заяву про порушення справи про банкрутство Комунального підприємства Державно-комунального підприємства Лікарняна аптека № 273 (код ЄДРПОУ 20806426). До зазначеного пояснення долучено копію рішення Львівської обласної ради № 33 від 23.06.2006 р., копію положення про управляння майном спільної власності Львівської обласної ради, копію рішення Львівської обласної ради № 31 від 11.07.2002 р., копію переліку підприємств спільної власності територіальних громад області, до яких не застосовується положення Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», копію рішення Львівської обласної ради № 74 від 09.03.2011 р., копію листа ДПІ у м. Трускавець № 660/9/10-009 від 24.01.2011 р., копію службової записки управління майном спільної власності Львівської обласної ради № 191 від 03.02.2011 р., копію витягу із протоколу № 7 засідання комісії з питань бюджету, соціально - економічного розвитку та комунальної власності від 04.02.2011 р.

Враховуючи наведене, у зв'язку з невиконанням учасниками процесу вимог суду, для повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи та надання можливості учасникам процесу виконати вимоги суду, керуючись ст. ст. 77, 86 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи у підготовчому судовому засіданні відкласти на 09.06.2011 р. о 11:20 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: 79014; м. Львів, вул. Личаківська, 128, 5-й поверх, кабінет № 501.

2. Зобов'язати :

Заявника:

представити суду докази на які має місце покликання в заяві;

представити суду оригінали документів для огляду;

представити суду довідки від державного реєстратора та органів статистики про включення боржника до ЄДРПОУ станом на час звернення з позовом до суду;

надати суду найменування (прізвище,і.,б.-фізичних осіб) власника (власників) боржника або органу, уповноваженого управляти майном боржника, їх поштову адресу відповідно до положень ст. ст. 211, 215 Господарського кодексу України;

представити суду довідку органів державної податкової служби про відсутність чи наявність ознак фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства;

представити суду докази відсутності майна у боржника (довідки БТІ, ДАІ, управління земельних ресурсів, тощо);

представити суду остатній звітний баланс боржника, поданий в органи статистики;

Боржника:

представити суду документально обґрунтований відзив на заяву;

представити суду інформацію про загальну суму заборгованості боржника перед кредиторами, у тому числі по заробітній платі працівникам боржника, а також заборгованості із страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування по податках і зборах (обов'язкових платежах);

представити суду відомості про наявне у боржника майно, у тому числі і кошти, які знаходяться на його рахунках у банках чи інших фінансово-кредитних установах, поштові адреси банків чи інших фінансово-кредитних установ;

представити суду остатній звітний баланс, поданий в органи статистики;

представити суду довідку органів статистики та реєстратора про включення до ЄДРПОУ станом на час звернення з позовом до суду.

3. Повторно зобов'язати Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській області:

- надати суду інформацію про наявність чи відсутність частки державної власності у статутному фонді Комунального підприємства Державно-комунального підприємства Лікарняна аптека № 273 (код ЄДРПОУ 20806426);

- забезпечити явку повноваженого представника в судове засідання, для дачі пояснень з приводу обставин справи.

4. Повторно зобов'язати Відділ з питань банкрутства у Львівській області, запропонувати кандидатуру арбітражного керуючого, якого може бути призначено ліквідатором у даній справі.

5. Участь в судовому засіданні представників кредитора, боржника, управління майном спільної власності Львівської обласної ради та Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області визнати обов'язковою.

6. Копію ухвали надіслати заявнику, боржнику, РВ ФДМ України по Львівській області, Відділу з питань банкрутства у Львівській області та управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради.

Клопотання, пояснення та інші документи подавати за 3 дні до початку судового засідання. Посилання на номер справи -обов'язкове.

Розгляд справи відкладено на : 09.06.11 о 11:20

Суддя

Попередній документ
15656102
Наступний документ
15656104
Інформація про рішення:
№ рішення: 15656103
№ справи: 5015/2435/11
Дата рішення: 17.05.2011
Дата публікації: 25.05.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство