33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
"20" квітня 2011 р. Справа № 7/217-10
Рівненський апеляційний господарський суд у складі колегії:
головуюча суддя Сініцина Л.М.
судді Гудак А.В. , судді Гудак А.В. ,Олексюк Г.Є.
при секретарі Михайлюк К.В.
розглядаючи у відкритому судовому засіданні матеріали справи за апеляційною скаргою відповідача 1-Публічного акціонерного товариства "Універсал Банк" від 03.03.2011 р. на рішення господарського суду Вінницької області від 17.02.11 р. у справі №7/217-10
за позовом Виконавчого комітету Вінницької міської ради, м.Вінниця
до відповідачів Відкритого акціонерного товариства "Універсал Банк", м.Київ та Товариства з обмеженою відповідальністю "Диженю Плаза", м.Вінниця
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів - ОСОБА_1, м.Могилів-Подільський
про визнання недійсним договору наступної іпотеки за № 3472 від 12.11.2007
за участю представників:
від позивача - не з'явився,
від відповідача 1 - Нижник Д.П.-представник, довіреність в справі
від відповідача 2 - не з'явився
від третьої особи - не з'явився
Рішенням господарського суду Вінницької області від 17.02.2011 р. у справі № 7/217-10 (суддя Банасько О.О.) задоволено позов Виконавчиого комітету Вінницької міської ради до Відкритого акціонерного товариства "Універсал Банк" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Диженю Плаза", третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ОСОБА_1; визнано недійсним договір іпотеки укладений 12.11.2007 р. між Відкритим акціонерним товариством "Банк Універсальний" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Диженю Плаза", який зареєстрований в реєстрі за №3472 року, посвідчений приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу ОСОБА_2.
Скаржник-Публічне акціонерне товариство "Універсал Банк" в апеляційній скарзі від 03.03.2011 р. просить прийняти постанову, якою скасувати дане рішення повністю і прийняти нове рішення, яким відмовити у задоволенні позову.
Ухвалою Рівненського апеляційного господарського суду від 24.03.2011 р. апеляційну скаргу прийнято до провадження та призначено до розгляду на 20.04.2011 р.; зобов'язано позивача подати документально обгрунтований відзив на апеляційну скаргу відповідно до вимог статті 96 ГПК України; зобов'язано Товариство з обмеженою відповідальністю "Диженю Плаза" подати документально обгрунтований відзив на апеляційну скаргу відповідно до вимог статті 96 ГПК України та витяг з ЄДРЮО та ФОП станом на 15.04.2011 р.
Явка представників сторін в судове засідання визнавалася обов'язковою. Однак, ні представник позивача, ні представник відповідача-Товариства з обмеженою відповідальністю "Диженю Плаза", ні третя особа в судове засідання не з'явилися. Докази отримання Товариством з обмеженою відповідальністю "Диженю Плаза" ухвали про прийняття апеляційної скарги до провадження в матеріалах справи відсутні.
Представник позивача в судове засідання також не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про день, місце і час розгляду апеляційної скарги, про що свідчатить повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с.146). Ухвала суду від 24.03.2011 р. не виконана.
Враховуючи те, що явка представників в судове засідання визнавалася обов'язковою та те, що сторонами не виконано вимог ухвали суду, для повного та об"єктивного розгляду апеляційної скарги, колегія суддів приходить до висновку про необхідність відкладення розгляду справи.
Керуючись статтями 77,86,99 Господарського процесуального кодексу України, суд,-
1.Розгляд апеляційної скарги відкласти на 11 травня 2011 р. на 12:00 год. у приміщенні Рівненського апеляційного господарського суду за адресою: 33001, м. Рівне, вул. Яворницького,59 у залі судових засідань № 7.
2.Позивачу подати документально обгрунтований відзив на апеляційну скаргу відповідно до вимог статті 96 ГПК України.
3.Товариству з обмеженою відповідальністю "Диженю Плаза" подати документально обгрунтований відзив на апеляційну скаргу відповідно до вимог статті 96 ГПК України; витяг з ЄДРЮО та ФОП станом на 15.04.2011 р.
4.Скаржнику подати витяг з ЄДРЮО та ФОП станом на 15.04.2011 р.
5.Ухвалу для Товариства з обмеженою відповідальністю "Диженю Плаза" надіслати за адресою: 21050, м.Вінниця, вул. Соборна, 64.
Головуюча суддя Л.М. Сініцина
Судді А.В. Гудак
Г.Є. Олексюк
Суддя Олексюк Г.Є.
Суддя Гудак А.В.