№2а-217/2007р.
Іменем України
6 березня 2007 року Крижопільський районний суд
Вінницької області
в складі: головуючого Файдюк В.В.
при секретарі Балух О.В.
з участю : ст. інспектора ВГІРФО Крижопільського РВУМВС Шленськового О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Крижополі справу за адміністративним позовом Крижопільського РВ УМВС України у Вінницькій області до громадянина Р.Молдови ОСОБА_1про примусове видворення іноземця з України із забороною подальшого вїзду в Україну строком на 6 місяців.
6.03.2007 року Крижопільський РВ УМВС подав до Крижопілського районного суду адміністративний позов про примусове видворення іноземця з України із забороною подальшого вїзду в Україну строком на 6 місяців. В адміністративному позові вказано, що 06.03.2006 року в смт Крижопіль Крижопільського району Вінницької області було затримано громадянина Молдови ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, уродженця с. Анен Хенчешського району
Р. Молдова, проживаючого в с Городківка Крижопільського району Вінницької області. Проведеною перевіркою було виявлено, що громадянин Республіки Молдова перебував на території України з метою тимчасового заробітку.
На територію України ОСОБА_1приїхав у лютому 2006 року, проживав у будинку матері своєї співмешканки, яка проживає в с Городківка Крижопільського району Вінницької області. 06.03.2007 року відносно громадянина Молдови ОСОБА_1 було складено адміністративний матеріал по ст. 203 КУпАП за порушення правил перебування іноземців на території України.
Громадянин Р.Молдова ОСОБА_1. проживав на території України в с Городківка Крижопільського району Вінницької області без відповідної реєстрації, контактів з органами влади уникав, в Крижопільський РВУ МВС відносно узаконення свого перебування та продовження терміну реєстрації в Україні не звертався, постійних заробітків на території держави не має.
Представник Крижопільского РВ УМВС ст. інспектор ВГІРФО Крижопільського РВУМВС Шленськовий О.В. в судовому засіданні позов підтримав, клопоче про його задоволення.
На підставі вище викладеного, керуючись Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" від 04.02.1994 року № 3929 - 12, ст.ст. п.4, ст.17, 19 ч.4 ст.50, 104, 105, 106,п.5, п.2 ч. 12. Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України,
Адміністративний позов Крижопільського РВ УМВС відносно громадянин Республіки Молдова ОСОБА_1задовольнити повністю.
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, громадянина Республіки Молдова, мешканця с ГородківкаК рижопільського району Вінницької області, примусово видворити з України із забороною подальшого вїзду в Україну строком на 6 місяців.
Заява про апеляційне оскарження постанови подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Постанову допустити до негайного виконання
Суддя підпис