ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
Справа № 32/1128.02.11
За позовом Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія
"Інго Україна"
до Закритого акцонерного товариства "Українська екологічна страхова
компанія"
про відшкодування шкоди в порядку регрессу у розмірі 12 643,74 грн.
Суддя Хрипун О.О.
Приватне акціонерне товариство «Акціонерна страхова компанія «Інго Україна»звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом до Закритого акціонерного товариства «Українська екологічна страхова компанія»про відшкодування шкоди в порядку регрессу у розмірі 12 643,74 грн.
Судове засідання, призначене на 25.02.2011 не відбулося, тому суд відкладає розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва
Відкласти судове засідання на 16.03.11 о 10:40. Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 44-В, зал судового засідання № 48.
Повторно зобов'язати Відповідача:
- надати довідку про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств, установ та організацій України на дату прийняття цієї ухвали (оригінал для огляду, належним чином засвідчену копію - до матеріалів справи);
- надати відомості про найменування і номери рахунків в банківських установах, з яких підлягають стягненню судові витрати в разі задоволення позову;
- надати письмовий відзив на позов із зазначенням доказів, що підтверджують викладені у відзиві обставини, та нормативно-правове обґрунтування своїх заперечень; забезпечити надіслання Позивачу копії відзиву у порядку, передбаченому ст. 59 ГПК України;
- надати документи, що підтверджують заперечення проти позову (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії -до матеріалів справи).
Викликати в судове засідання представників сторін.
Явку повноважних представників сторін в судове засідання визнати обов'язковою.
Суддя О.О. Хрипун