Україна
28 лютого 2011 р. справа № 2а/0570/1521/2011
Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
час прийняття постанови:
Донецький окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді Кониченка О.М.
при секретарі
09 год. 45 хв. вул. 50-ї Гвардійської дивізії, 17, м. Донецьк
зал судового засідання № 109
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Кониченко О. М. при секретарі судового засідання Мірошниченко О.А. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом: Контрольно - ревізійного управління в Донецькій області
до Української міської ради
про зобов'язання керівника Української міської ради виконати не вчинені дії, зазначені в пунктах 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 листа - вимоги Селидівського МКРВ від 22.11.2010 року № 42-10/2101
за участю
представників сторін:
від позивача: Молчанов А.С.- за довір.
від відповідача: Сафонова В.В. - за довір.
Позивач, Контрольно - ревізійне управління в Донецькій області, звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Української міської ради про зобов'язання керівника Української міської ради виконати не вчинені дії, зазначені в пунктах 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 листа - вимоги Селидівського МКРВ від 22.11.2010 року № 42-10/2101.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що відповідачем в порушення ч. 2 ст. 15 Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу» не виконано зазначені в пунктах 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 листа - вимоги Селидівського міжрайонного контрольно-ревізійного відділу від 22.11.2010 року № 42-10/2101 щодо усунення виявлених ревізією порушень. Просив зобов'язати керівника Української міської ради виконати не вчинені дії, зазначені в пунктах 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 листа - вимоги Селидівського МКРВ від 22.11.2010 року № 42-10/2101, а саме: п. 2. - відобразити в обліку міської ради заборгованість перед бюджетом м. Селидове та перерахувати 33836,23 грн. отриманої орендної плати до бюджету м. Селидове; п. 3. - відобразити в обліку заборгованість перед місцевим бюджетом м. Українська та перерахувати 4154,98 грн. отриманих від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до бюджету м. Українська; п. 4 - провести донарахування та виплатити 3 працівникам міської ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у сумі 1944,08 грн. провести донарахування та виплатити 2 працівникам міської ради премію у сумі 874,2 грн.; п. 5 - провести донарахування та виплатити витрати на проїзд вихователю ДНЗ № 18 «Космос» ОСОБА_3 у сумі 163,2 грн., які не були виплачені під час перебування у відрядженні; п. 6. - провести претензійно-позовну роботу щодо повернення зайво виплаченої премії у сумі 43527 грн. В іншому випадку стягнути з особи, винної у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 43527 грн. у порядку та розмірах встановлених ст.ст. 133-136 Кодексу законів про працю України; п. 7. - в порядку та розмірах, встановлених ст.ст. 130, 133, 136 Кодексу законів про працю України відшкодувати шкоду за рахунок осіб, винних у прийнятті розпорядження міського голови, який суперечить вимогам нормативно-правових актів та виконання якого призвело до зайвого витрачання бюджетних коштів у сумі 13610 грн.; п. 8. - провести претензійно-позовну роботу щодо повернення зайво виплаченої матеріальної допомоги у сумі 7351,19 грн., в іншому випадку стягнути з особи, винної у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 7351,19 грн. у порядку та розмірах встановлених ст.ст. 133-136 Кодексу законів про працю України; п. 9. - провести претензійно-позовну роботу щодо повернення зайво виплаченої надбавки за високі досягнення у праці на суму 2803,12 грн. та надбавки за ненормований робочий час у сумі 442 грн. В іншому випадку стягнути з особи, винної у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 3245,12 грн. у порядку та розмірах встановлених ст.ст. 133-136 Кодексу законів про працю України; п. 10. - стягнути 1813,03 грн. зайво виплачених виплат з осіб, які їх отримали безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст.ст. 127, 136 Кодексу законів про працю України. У разі пропуску встановленого строку - відшкодувати порушення за рахунок керівника, що допустив зайві грошові виплати (ст. 133 КЗпП); п. 11. - стягнути 360,5 грн. зайво виплачених виплат з осіб, які їх отримали безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст.ст. 127, 136 Кодексу законів про працю України. У разі пропуску встановленого строку - відшкодувати порушення за рахунок керівника, що допустив зайві грошові виплати (ст. 133 КЗпП); п. 12. - провести перерахунок та відповідні взаєморозрахунки щодо сум внесків до державних цільових фондів та зайво сплачені кошти зарахувати, в рахунок майбутніх платежів на суму 23612,22 грн. п. 13. - відобразити дебіторську заборгованість за неповернутими підзвітними сумами коштів у сумі 529,5 грн. Провести претензійно-позовну роботу з одержувачами коштів щодо повернення підзвітних коштів міській раді; п. 15. - стягнути з осіб, винних у понаднормовому списанні матеріальних цінностей (бензину) на суму 814,23 грн., шкоду у порядку та розмірі встановленому ст.ст. 130,133,136 Кодексу законів про працю України; п. 16. - стягнути з осіб, винних у понаднормовому списанні матеріальних цінностей (продуктів харчування) на суму 230,02 грн., шкоду у порядку та розмірі встановленому ст.ст. 130,133,136 Кодексу законів про працю України; п. 17. - поновити в обліку вартість активів шляхом збільшення на суму списаного бензину в розмірі 672,54 грн.; п. 18. - поновити в обліку занижену дебіторську заборгованість по розрахунках з ВП «Шахта «Україна» ДП «Селидіввугілля» у сумі 8120,66 грн.; п. 19. - поновити в обліку вартість активів шляхом зменшення на суму податку на додану вартість у сумі 3870,0 грн.; п. 20. - відобразити в бухгалтерському обліку вартість не оприбуткованих матеріальних цінностей, які встановлені під час проведення інвентаризації, за первинними обліковими документами в розмірі 1761,0 грн.
Представник позивача підтримав позовні вимоги у повному обсязі.
Представник відповідача надав до судового засідання заяву, відповідно до якої позовні вимоги визнає у повному обсязі.
Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення представників сторін суд встановив наступне.
Згідно зі статтею 2 Закону України Закону України «Про контрольно-ревізійну службу в Україні» № 2939-ХІІ від 26.01.1993 року (із змінами та доповненнями) головним завданням державної контрольно-ревізійної служби є здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, у бюджетних установах і у суб'єктів господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують (отримували в періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно (далі - підконтрольні установи), виконанням місцевих бюджетів. розроблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і порушень та запобігання їм у подальшому.
Державний фінансовий контроль реалізується державною контрольно-ревізійною службою через проведення державного фінансового аудиту та інспектування.
Інспектування здійснюється у формі ревізії та полягає у документальній і фактичній перевірці певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності підконтрольної установи, яка повинна забезпечувати виявлення наявних фактів порушення законодавства, встановлення винних у їх допущенні посадових і матеріально відповідальних осіб. Результати ревізії викладаються в акті.
Відповідно до статті 11 Закону України «Про контрольно-ревізійну службу в Україні» №2939-ХІІ від 26.01.1993р. (із змінами та доповненнями) плановою виїзною ревізією вважається ревізія у підконтрольних установах, яка передбачена у плані роботи органу державної контрольно-ревізійної служби і проводиться за місцезнаходженням такої юридичної особи чи за місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така планова виїзна ревізія.
Планова виїзна ревізія проводиться за сукупними показниками фінансово-господарської діяльності підконтрольних установ за письмовим рішенням керівника відповідного органу державної контрольно-ревізійної служби не частіше одного разу на календарний рік.
Згідно зі статтею 7 Закону України «Про контрольно-ревізійну службу в Україні» №2939-ХП від 26.01.1993р. (із змінами та доповненнями) головне контрольно-ревізійне управління України, контрольно-ревізійні управління в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі виконують такі функції, зокрема, проводять у підконтрольних установах ревізії фінансово-господарської діяльності, використання і збереження фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильності визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, стану і достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності; здійснюють контроль за усуненням недоліків і порушень, виявлених під час проведення державного фінансового контролю.
Селидівським міжрайонним контрольно-ревізійним відділом відповідно до п. 1.3.6.1 плану контрольно-ревізійної роботи на ІІІ квартал 2010 року проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Української міської ради за період з 01.10.2008 по 03.09.2010 рік, за результатами якої складено акт від 15.11.2010 року № 42-14-08/23.
Для виконання функцій, визначених у статті 7, згідно зі статтею 10 Закону України «Про контрольно-ревізійну службу в Україні» №2939-ХП від 26.01.1993р. (із змінами та доповненнями) головному контрольно-ревізійному управлінню України, контрольно-ревізійним управлінням в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, контрольно-ревізійним підрозділам (відділам, групам) у районах, містах і районах у містах надається право :
- перевіряти у підконтрольних установах грошові та бухгалтерські документи, звіти, кошториси й інші документи, що підтверджують надходження і витрачання коштів та матеріальних цінностей, проводити перевірки фактичної наявності цінностей (грошових сум, цінних паперів, сировини, матеріалів, готової продукції, устаткування тощо);
- пред'являти керівникам та іншим службовим особам підконтрольних установ, що ревізуються, вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства з питань збереження і використання державної власності та фінансів, вилучати в судовому порядку до бюджету виявлені ревізіями приховані і занижені валютні та інші платежі, ставити перед відповідними органами питання про припинення бюджетного фінансування і кредитування, якщо отримані підприємствами, установами та організаціями кошти і позички використовуються з порушенням чинного законодавства;
- у судовому порядку стягувати у дохід держави кошти, одержані підконтрольними установами за незаконними угодами, без встановлених законом підстав та з порушенням чинного законодавства.
Актом ревізії фінансово - господарської діяльності від 15.11.2010 року № 42-14-08/23 встановлено зокрема:
- Порушення ст.19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»
від 10.04.1992 № 2269-ХІІ, рішення виконкому Селидівської міської ради від 23.02.2005 № 39/1 Про внесення змін до «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Селидове», затвердженої рішенням виконкому від 15.11.2001 № 407 не нараховано та не перераховано до місцевого бюджету м. Селидове відповідної (30%) частки фактично отриманої плати від оренди комунального майна за період з 01.10.2008 по 30.09.2010 у сумі 33836,23 грн. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціаліста ОСОБА_6
- В порушення листа ДКУ від 09.03.2006 року № 3.4-22/498-2143, листа ДКУ від
12.02.2008 № 7.1-10/744 «Щодо списання дебіторської та кредиторської заборгованості та відновлення касових видатків» не проведено перерахування до загального фонду бюджету коштів у сумі 4154,98 грн., які надійшли в 2009 році на рахунки міської ради для погашення заборгованості Фонду з оплати листків тимчасової непрацездатності. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І.
- Всупереч п.п. 2,8 «Порядку обчислення середньої заробітної плати», затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100, п. 5.1.8 Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом виконавчого комітету Української міської ради на 2007-2010 роки, зареєстрованого виконавчим комітетом Селидівської міської ради від 02.02.2007 № 6, п. 3.1 Положення про преміювання працівників виконкому Української міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 13.01.2010 № 2-к не нараховано та недоотримано матеріальної допомоги у сумі 1944,08 грн. та премій у сумі 874,2 грн., які підлягали виплаті. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного - бухгалтера Мальцевої Г.І, колишнього спеціаліста з обліку ОСОБА_7, спеціаліста ОСОБА_2
- В порушення п. 1.12 «Інструкції про службові відрядження в межах України та за
кордон» затвердженої наказом МФУ від 13.03.1998 року №59 недоотримано підзвітних сум, які підлягали виплаті відповідно наказу керівника ДНЗ №18 «Космос» міської ради про курсову, перепідготовку від 03.03.2010 № 59к та наявних документів про проїзд до авансового звіту за квітень 2010 року у сумі 163,2 грн. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціаліста з обліку ОСОБА_6
- В порушення ст. 1 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 №108/95-ВР,
п. 6 Постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268; п. 5.1.8. Колективного договору на 2007-2010 роки від 02.02.2007 № 6, п. 3.7 Положення про преміювання працівників виконкому Української міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 02.01.2009 № 2-к; п. 3.8Положення про преміювання працівників виконкому Української міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 13.01.2010 № 5-к, проведено зайві виплати премій працівникам міської ради на суму 43527 грн. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., колишнього секретаря виконкому ОСОБА_8, секретаря виконкому Максимчук С.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціаліста з обліку ОСОБА_7
- Всупереч п. 5 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від
21.05.1997 №280/97-ВР, п.1, додатку 4 Типових штатів апарату сільських, селищних рад та їх виконавчих комітетів, затверджених постановою Кабінетів Міністрів України від 03.12.1997 №1349 «Про фінансове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування» проведено витрати на утримання понадштатної одиниці - спеціаліста з обліку в сумі 13610 грн. в межах фонду оплати праці за період з 01.10.2009 по 26.03.2010, прийнятої за розпорядженням міського голови за строковим трудовим договором терміном з 03.09.2009 по 03.09.2010. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В.
- В порушення ст. 21 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 №108/95-ВР,
п. 2 «Порядку обчислення середньої заробітної плати», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100, п.2 абз. 3 Постанови КМУ від 09.03.2006 № 268, п. 5.1.8 Колективного договору на 2007-201 Ороки від 02.02.2007 № 6 проведено зайві виплати матеріальної допомоги працівникам міської ради на суму 7351,19 грн. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціаліста з обліку ОСОБА_7, спеціаліста ОСОБА_10, спеціаліста ОСОБА_2
- Всупереч п. 2 «в» Постанови КМУ від 09.03.2006 № 268, п. 2 наказу Мінпраці та
соціальної політики від 23.01.2008 № 11 «Про умови оплати праці» проведені завищені витрати на оплату надбавок за високі досягнення у праці на суму 2803,12 грн. та надбавки за ненормоваиий робочий час у сумі 442,0 грн. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціалісту з обліку ОСОБА_7, спеціаліста з обліку ОСОБА_10
- Зайва виплата відпускних у сумі 1813,03 грн. внаслідок допущених лічильних
помилок в порушення п. 4 «Порядку обчислення середньої заробітної плати», затвердженого Постановою КМУ від 08.02.1995 № 100. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціаліста з обліку ОСОБА_7, спеціаліста ОСОБА_10, спеціаліста ОСОБА_2
- Всупереч п. 1-1 «Порядку проведення індексації грошових доходів населення»,
затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 №1078 проведено зайве нарахування інших виплат з оплати праці в сумі 360,5 грн. через невірне визначення базового місяця для розрахунку відсотка індексації зарплати. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціаліста з обліку ОСОБА_7
- Встановлено порушення при здійсненні відрахувань до державних цільових фонді
сум внесків внаслідок нарахування та сплати внесків на незаконно сплачену заробітну плату на суму 23612,22 грн. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціаліста з обліку ОСОБА_7, спеціаліста ОСОБА_10, спеціаліста ОСОБА_2, колишнього секретаря виконкому ОСОБА_8, секретаря виконкому Максимчук С.В.
- В порушення п.п. 1.5, 1.12 «Інструкції про службові відрядження в межах України та
за кордон» затвердженої наказом МФУ від 13.03.1998 № 59 проведені витрати підзвітних коштів у сумі 529,5 грн. при відсутності документального підтвердження витрачання підзвітних сум. Порушення допущено з вини міського голови Нешина В.В., головного бухгалтера Мальцевої Г.І., колишнього спеціаліста з обліку ОСОБА_6
- В ході ревізії встановлено понаднормативне списання бензину через використання
службового автомобіля міським головою, який знаходився в черговій відпустці,у сумі 814,23 грн. в порушення п. 1 Постанови КМУ «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями» від 04.06.2003 № 848. Відповідне порушення допущено з боку міського голови Нешина В.В. та головного бухгалтера міської ради Мальцевої Г.І.
- В порушення п. 1.23 Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних
навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерства освіти та науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 17.04.2006 № 298/227, п 56 Інструкції з обліку запасів бюджетних установ, затвердженої наказом ДКУ від 08.12.2000 № 125 встановлено понаднормативне списання в обліку продуктів харчування на суму 230,02 грн. Порушення допущено з вини завідуючої ДНЗ «Світлячок» Борздої IX, комірника ДНЗ «Світлячок» ОСОБА_11, з вини завідуючої ДНЗ «Космос» ОСОБА_12, медичної сестри ОСОБА_13
- В порушення п.5 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову
звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-ХіУ, п. 28 Наказу ДКУ «Інструкція з обліку запасів бюджетних установ» від 08.12.2000 №125 в обліку установи проведено списання бензину на суму 672,54 грн., який фактично пред'явлено при проведені інвентаризації. Відповідне порушення допущено з боку міського голови Нешина В.В. та головного бухгалтера міської ради Мальцевої Г.І.
- Всупереч п.5 ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в
Україні» від 16.07.1999 № 996-ХІV встановлено заниження в обліку наявної дебіторської заборгованості на суму 8120,66 грн., яка підтверджена в обліку кредитора - Відокремленого підрозділу «Шахта «Україна» Державного підприємства «Селидіввугілля» станом на 30.09.2010 року. Відповідальні за порушення - міський голова ОСОБА_4 та головний бухгалтер ОСОБА_5
- Встановлено завищення в обліку вартості основних засобів у сумі 3870,0 грн.
внаслідок їх оприбуткування разом з податком на додану вартість в порушення п. 1.14 «Інструкції з обліку необоротних активів бюджетних установ», затвердженої наказом ДКУ від 17.07.2000 № 64. Відповідне порушення допущено з вини головного бухгалтера Мальцевої Г.І.
- Заниження в обліку вартості активів внаслідок не оприбуткування основних засобів на
суму 1761,0 грн. при наявності первинних документів, які виявлені при інвентаризації, чим порушено п.5 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV, п. 2.2 Положення про документальне забезпечення записів в бухгалтерському обліку затвердженого наказом МФУ від 24.05.1995 №88. Відповідне порушення допущено з вини головного бухгалтера Мальцевої Г.І.
Пунктом 10 статті 7 Закону України «Про контрольно-ревізійну службу в Україні» № 2939-ХІІ від 26.01.1993 року (із змінами та доповненнями) Головному контрольно-ревізійному управлінню України, контрольно-ревізійним управлінням в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, контрольно-ревізійним підрозділам (відділам, групам) у районах, містах і районах у містах надається право звертатися до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання активів.
Позивачем на підставі акту ревізії Селидівського міжрайонного контрольно-ревізійного відділу виставлена Вимога щодо усунення порушень встановлених в ході ревізії від 22.11.2010 року № 42-10/2101 на ім'я Українського міського голови.
Відповідно до частини 2 статті 15 Закону України «Про контрольно-ревізійну службу в Україні» №2939-ХП від 26.01.1993р. (із змінами та доповненнями) законні вимоги службових осіб державної контрольно-ревізійної служби є обов'язковими для виконання службовими особами, що ревізуються.
Однак, вищезазначена вимога № 42-10/2101 від 22.11.2010 року відповідачем виконана частково, а саме: невідшкодована сума фінансових порушень станом на 17.01.2011 рік складає 150489,70 грн.
На час розгляду справи, вимога відповідачем не оскаржена, та є дійсною на момент судового розгляду справи, внаслідок чого є обов'язковою до виконання.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку про задоволення позовних вимог у повному обсязі.
На підставі викладеного, керуючись Конституцією України, ст. ст. 2-15, 17-18, 33-35, 45-46, 47-51, 56-59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 99, 104-107, 110-111, 121, 122-143, 151-154, 158, 160, 162, 163, 167, 185-186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Позов Контрольно - ревізійного управління в Донецькій області до Української міської ради про зобов'язання керівника Української міської ради виконати не вчинені дії, зазначені в пунктах 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 листа - вимоги Селидівського МКРВ від 22.11.2010 року № 42-10/2101 - задовольнити.
Зобов'язати керівника Української міської ради виконати не вчинені дії, зазначені в пунктах 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 листа - вимоги Селидівського МКРВ від 22.11.2010 року № 42-10/2101, а саме:
- відобразити в обліку міської ради заборгованість перед бюджетом м. Селидове та перерахувати 33836,23 грн. отриманої орендної плати до бюджету м. Селидове
- відобразити в обліку заборгованість перед місцевим бюджетом м. Українська та перерахувати 4154,98 грн. отриманих від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до бюджету м. Українська;
- провести донарахування та виплатити 3 працівникам міської ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у сумі 1944,08 грн. провести донарахування та виплатити 2 працівникам міської ради премію у сумі 874,2 грн.;
- провести донарахування та виплатити витрати на проїзд вихователю ДНЗ № 18 «Космос» ОСОБА_3 у сумі 163,2 грн., які не були виплачені під час перебування у відрядженні;
- провести претензійно-позовну роботу щодо повернення зайво виплаченої премії у сумі 43527 грн. В іншому випадку стягнути з особи, винної у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 43527 грн. у порядку та розмірах встановлених ст.ст. 133-136 Кодексу законів про працю України;
- в порядку та розмірах, встановлених ст.ст. 130, 133, 136 Кодексу законів про працю України відшкодувати шкоду за рахунок осіб, винних у прийнятті розпорядження міського голови, який суперечить вимогам нормативно-правових актів та виконання якого призвело до зайвого витрачання бюджетних коштів у сумі 13610 грн.;
- провести претензійно-позовну роботу щодо повернення зайво виплаченої матеріальної допомоги у сумі 7351,19 грн., в іншому випадку стягнути з особи, винної у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 7351,19 грн. у порядку та розмірах встановлених ст.ст. 133-136 Кодексу законів про працю України;
- провести претензійно-позовну роботу щодо повернення зайво виплаченої надбавки за високі досягнення у праці на суму 2803,12 грн. та надбавки за ненормований робочий час у сумі 442 грн. В іншому випадку стягнути з особи, винної у зайвих грошових виплатах кошти у сумі 3245,12 грн. у порядку та розмірах встановлених ст.ст. 133-136 Кодексу законів про працю України;
- стягнути 1813,03 грн. зайво виплачених виплат з осіб, які їх отримали безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст.ст. 127, 136 Кодексу законів про працю України. У разі пропуску встановленого строку - відшкодувати порушення за рахунок керівника, що допустив зайві грошові виплати (ст. 133 КЗпП);
- стягнути 360,5 грн. зайво виплачених виплат з осіб, які їх отримали безпідставно, в порядку та розмірах встановлених ст.ст. 127, 136 Кодексу законів про працю України. У разі пропуску встановленого строку - відшкодувати порушення за рахунок керівника, що допустив зайві грошові виплати (ст. 133 КЗпП);
- провести перерахунок та відповідні взаєморозрахунки щодо сум внесків до державних цільових фондів та зайво сплачені кошти зарахувати, в рахунок майбутніх платежів на суму 23612,22 грн.;
- відобразити дебіторську заборгованість за неповернутими підзвітними сумами коштів у сумі 529,5 грн. Провести претензійно-позовну роботу з одержувачами коштів щодо повернення підзвітних коштів міській раді;
- стягнути з осіб, винних у понаднормовому списанні матеріальних цінностей (бензину) на суму 814,23 грн., шкоду у порядку та розмірі встановленому ст.ст. 130,133,136 Кодексу законів про працю України;
- стягнути з осіб, винних у понаднормовому списанні матеріальних цінностей (продуктів харчування) на суму 230,02 грн., шкоду у порядку та розмірі встановленому ст.ст. 130,133,136 Кодексу законів про працю України;
- поновити в обліку вартість активів шляхом збільшення на суму списаного бензину в розмірі 672,54 грн.; п. 18. - поновити в обліку занижену дебіторську заборгованість по розрахунках з ВП «Шахта «Україна» ДП «Селидіввугілля» у сумі 8120,66 грн.;
- поновити в обліку вартість активів шляхом зменшення на суму податку на додану вартість у сумі 3870 грн.;
- відобразити в бухгалтерському обліку вартість не оприбуткованих матеріальних цінностей, які встановлені під час проведення інвентаризації, за первинними обліковими документами в розмірі 1761 грн.
Постанова постановлена у нарадчій кімнаті та проголошено вступну та резолютивну частину у судовому засіданні 28 лютого 2011 року в присутності представників сторін.
Повний текст постанови складено та підписано 09 березня 2011 року.
Постанова може бути оскаржена до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Кониченко О.М.