Ухвала від 16.03.2011 по справі 20/307

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40

УХВАЛА

14.03.2011 р. справа № 20/307

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого:

суддів

Кулебякіна О.С.

Волкова Р.В., Запорощенко М.Д.

представники сторін:

від позивача:

Добригін І.П., довіреність №11 від 21.12.2010р.

від відповідача:

від прокурора:

від Міністерства палива та енергетики України

Тюшкіна Л.А., довіреність № 1/1601 від 30.12.2010р.

Кравцов В.І., посвідчення № 3248

не з»явився

розглянувши у відкритому

судовому засіданні апеляційну

скаргу

Селидівського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Міністерства палива та енергетики України, Державного підприємства “Селидіввугілля”, м. Селидове Донецька область, Відокремленого підрозділу “Шахта 1/3 Новогродівська”, м. Новогродівка Донецька область

на рішення господарського суду

Донецької області

від

20.01.2011року

у справі

№ 20/307 (суддя Донець О.Є.)

за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю

"Укргеотехнологія", м. Донецьк

до відповідача

про

Державного підприємства "Селидіввугілля" м. Селидове

Донецька область

стягнення 9357776,09 грн.

ВСТАНОВИВ

Рішенням господарського суду Донецької області від 20.01.11р. було задоволено частково позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Укргеотехнологія" м. Донецьк про стягнення 9357776,09 грн.

Селидівським міжрайонним прокурорам в інтересах держави в особі Міністерства палива та енергетики України, Державного підприємства “Селидіввугілля”, м. Селидове Донецька область, Відокремленого підрозділу “Шахта 1/3 Новогродівська”, м. Новогродівка Донецька область подана апеляційна скарга, в якій йдеться про скасування судового рішення, у зв”язку з неправильним застосуванням норм матеріального права України та порушенням норм процесуального права.

Представник Міністерства палива та енергетики України, м. Київ до судового засідання апеляційної інстанції не з”явився, про час та місце розгляду апеляційної скарги був повідомлений належним чином.

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Укргеотехнологія" м. Донецьк

у судовому засіданні заявив клопотання про відкладення розгляду справи у зв"язку з ненаданням можливості ознайомитися з апеляційною скаргою. Судова колегія розглянула клопотання та задовольнила.

З метою з”ясування фактичних обставин справи та необхідністю витребування додаткових документів судова колегія апеляційної інстанції вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 77, 86, 99 Господарського процесуального кодексу України, -

УХВАЛИВ:

Розгляд справи № 20/307 відкласти на 11.04.2011р. о 13:15 год. (корпус залів судових засідань Донецького апеляційного господарського суду, зал №6).

Зобов”язати прокурора уточнити вимоги апеляційної скарги.

Зобов”язати позивача до дня засідання суду надати апеляційному суду та направити іншій стороні по справі, відзив на апеляційну скаргу.

Попередити прокурора та сторін, що у разі нез"явлення їх представників у судове засідання, апеляційна скарга буде розглянута за наявними матеріалами в справі.

Головуючий О.С. Кулебякін

Судді: Р.В. Волков

М.Д. Зопорощенко

Надр. 7 прим:

1 -у справу;

2 -позивачу;

3 -відповідачу;

5 -прокурору

6 - Міністерству палива та енергетики України

7 -ДАГС

Попередній документ
14310612
Наступний документ
14310614
Інформація про рішення:
№ рішення: 14310613
№ справи: 20/307
Дата рішення: 16.03.2011
Дата публікації: 24.03.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Донецький апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори